O Nas

VOCART tworzą Artyści mogący pochwalić się autorskimi dokonaniami i bogatym doświadczeniem scenicznym oraz porywającymi występami. Czujemy się dobrze w różnorodnych klimatach muzycznych i potrafimy wiernie odtwarzać światowe hity. Mamy także do zaoferowania ciekawe występy autorskie.

VOCART - Atrakcyjne Muzyczne Show Na Twoją Imprezę

VOCART – Atrakcyjne Muzyczne Show Na Twoją Imprezę

VOCART promuje sztukę wokalu i dobry warsztat muzyka oraz DJ’a – dużą wagę przykładamy do doskonalenia się – dlatego nieustannie poszerzamy nasz repertuar powszechnie znanych piosenek, które prezentujemy na Waszych Wydarzeniach – szczycimy się tym, że jest on jednym z najszerszych repertuarów na polskim rynku. VOCART to niezmienny skład osobowy i zasady czerpane z dobrej tradycji polskiej szkoły rozrywki – w związku z ogromnym zainteresowaniem naszymi występami, stworzyliśmy na Wasze życzenie dwa niemal identyczne składy wokalne, wspierane przez świetnych Muzyków i DJ’ów – posiadamy także na własność trzy kompletne sceny, zaprojektowane przez nas i przez producentów specjalnie na potrzeby naszych występów – każda z nich wyposażona jest w nowoczesne nagłośnienie i oświetlenie sterowane cyfrowo.

Piotr „P.A.K.” Kulbicki
Piotr Kulbicki

Piotr Kulbicki

Prezenter Muzyczny, konferansjer, wokalista, autor tekstów i kompozytor muzyki, specjalista branży karaoke, manager artystyczny oraz event manager – czasem grywa także na gitarze. Założyciel i właściciel grupy VOCART. Z wykształcenia prawnik oraz manager artystyczny – z powołania socjolog branży rozrywkowej i humanista zaangażowany w sprawy społeczne oraz w promocję Kultury Niezależnej. Członek VOCART COVER BAND i autorskich zespołów „ANIQA”, „EON”, „The Good Stuff”, „P.A.K.” i „The Moons”.

Pozytywny, lubiący ludzi, wymagający od siebie i dbający o szczegóły – taki jest w pracy. Doskonale wyszkolony konferansjer i prezenter muzyczny, posiadający dużą wiedzę o muzyce, ogromną płytotekę oraz sprzęt należący do światowej czołówki.

Muzyczna przygoda Piotra Kulbickiego trwa od 1995 roku i zaowocowała autorstwem ponad 130 utworów. W roku 2007 Piotr Kulbicki porzucił na rzecz muzyki dobrze zapowiadającą się karierę prawniczą oraz skupił się na pracy artystycznej, zakładając w tym celu grupę VOCART, która szybko zyskała uznanie na rynku i stała się zapleczem niezależnej twórczości. Piotr Kulbicki jest wokalistą o niezmiernie ciekawej barwie głosu i o imponującej skali – zyskał także opinię jednego z najwszechstronniejszych wokalistów na rynku, z repertuarem autorskim i cover’owym liczącym ponad 800 zróżnicowanych gatunkowo utworów. Jako wokalista cover’owy zajął III miejsce i zdobył „Opolską Nutę” na festiwalu w Opolu (2009). W roku 2009 brał udział w projekcie ANIQA, nagrodzonym Nagrodą Internautów na festiwalu Top Trendy 2010 – w tym samym roku nagrał dla firmy UNIBET dwie reklamy, odtwarzane w skali światowej. Następne lata to autorska płyta zespołu EON, zatytułowana „BRAK” (2013) i rockowe single pod nazwą „The Good Stuff” (2014). Piotr Kulbicki jest wokalistą do wynajęcia (kliknij tutaj po więcej szczegółów).

ZOBACZ KLIP PIOTRA

Agata Świtała – Rutkowska
Agata Świtała-Rutkowska

Agata Świtała – Rutkowska

Wokalistka, pianistka, flecistka, dyrygent, autorka tekstów i kompozytorka muzyki. Członek VOCART COVER BAND oraz autorskiego zespołu pod własnym nazwiskiem. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Z wykształcenia dyrygent i pedagog – z powołania nauczyciel muzyki – w ramach swojej działalności objęłą opieką pedagogiczną między innymi słynny dziecięcy zespół Fasolinki.

Zawsze uśmiechnięta, uprzejma i gotowa do wyzwań, każdy występ czyni ją szczęśliwszą – taka jest w pracy. Agata Świtała-Rutkowska ma w repertuarze ponad 300 utworów autorskich i cover’owych – jest wokalistką o ciekawym i wszechstronnym głosie, w pełni oddającym ten repertuar.

Agata Świtała – Rutkowska jest córką popularnej w latach 80-tych piosenkarki Grażyny Świtały i kompozytora Andrzeja Rutkowskiego – z rodzinnych tradycji muzycznych wynika doskonałe przygotowanie sceniczne Agaty. Ma na swoim koncie występy u boku wielu Gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej – w tym występ na festiwalu w Opolu z Natalią Kukulską oraz orkiestrą Adama Sztaby, podczas koncertu poświęconego twórczości Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego (03.06.2012). Uczestniczka m.in. programów „Bitwa Na Głosy” i „The Voice Of Poland”.

ZOBACZ KLIP AGATY

DRUGI SKŁAD WOKALNY ZESPOŁU VOCART:

Kamil Jakubczak (DJ, Konferansjer, Wokalista)

Kamil Jakubczak

Kamil Jakubczak

Prezenter Muzyczny, Prezenter, Redaktor Telewizyjny, Konferansjer, Wokalista, Specjalista Branży Karaoke, Event Manager.

Kamil Jakubczak to osoba wybitnie sceniczna – łączy w sobie świetną prezencję na scenie, poprawną polszczyznę, doskonały kontakt z Publicznością i świetnie wyczucie sytuacji, co pozwala mu zdobywać szacunek i zainteresowanie Publiczności.

Kamil jest również znanym warszawskim animatorem imprez klubowych oraz eventów komercyjnych – w każdym tygodniu organizuje, lub prowadzi osobiście, przynajmniej kilka imprez. Od lat, Kamil jest obecny za konsoletami najpopularniejszych warszawskich lokali, z którymi szczyci się stałą współpracą.

Kamil Jakubczak z wykształcenia jest dziennikarzem, managerem i finansistą, z pasją zajmującym się tematyką nowych technologii i gadżetów, event managmentu oraz sceny. Jest nie tylko aktywnym zawodowo i cenionym Prezenterem Telewizyjnym, ale także wykładowcą akademickim w zakresie mediów, PR, zarządzania projektami i ekonomii – swoją bogatą wiedzę skutecznie wykorzystuje do organizacji i do zwiększania atrakcyjności prowadzonych przez siebie imprez.

Kamil posiada ogromne doświadczenie na scenie i na jej zapleczu – doskonale zna się na technice scenicznej i wykorzystuje swoje bogate zaplecze sprzętowe na imprezach VOCART. Swoją osobą Kamil gwarantuje wysoki poziom techniczny i artystyczny organizowanych wydarzeń.

Kinga Archacka (wokal)
Kinga Archacka

Kinga Archacka

Wokalistka, konferansjerka, kompozytorka i autorka tekstów. Kinga jest utalentowaną wokalistką, wykorzystującą bardzo dużą skalę głosu, ciekawą barwę wokalu i umiejętności techniczne śpiewu, do wykonywania na Waszych imprezach atrakcyjnych pozycji ze swojego obszernego repertuaru cover.

Kinga ma bogate portfolio zawodowe i wszechstronne przygotowanie sceniczne – jest nie tylko świetną wokalistką, ale także cenionym mówcą i sprawnym organizatorem szkoleń oraz innych event’ów.

Kinga Archacka w 2014 roku zwyciężyła prestiżowy konkurs wokalny Radia ZET „Fresh Talent”, a zasłużoną nagrodę odebrała z rąk Kayah i Andrzeja Piasecznego. W wolnych chwilach Kinga z pasją zajmuje się także promowaniem muzyki i kultury regionu kurpiowskiego – współpracowała w tym zakresie jako solistka m.in z folklorystycznym Zespołem Pieśni i Tańca „Kurpie”.

Kinga Archacka jest stałym członkiem VOCART COVER BAND i tworzy jego drugi skład wokalny – zajmuje się także własną działalnością autorską i doskonaleniem swoich umiejętności w rożnych projektach muzycznych, do których jest chętnie zapraszana.

ZOBACZ KLIP KINGI

Paweł Jarzynka (wokal)

Paweł Jarzynka

Paweł Jarzynka

Wokalista, konferansjer, kompozytor i autor tekstów, mający na koncie bardzo dużą liczbę udanych koncertów na terenie całej Polski. Jako wykonawca muzyki cover porusza się swobodnie w wielu klimatach muzycznych, co powoduje, że jego występy budzą ogromne zainteresowanie Publiczności – talent wokalny oraz świetny wizerunek na scenie zapewniły Pawłowi sukcesy na polskiej scenie cover, w tym cykl unikalnych koncertów pod nazwą „Mash Us” (atrakcyjne występy wokalne cover/mashup w klubach całej Polski, gdzie wokaliści łączą kilka utworów na żywo w jeden przy udziale Dj’a).

Paweł dysponuje bardzo ciekawym głosem i świetnym przygotowaniem scenicznym, umożliwiającym mu elastyczne dopasowanie się do potrzeb każdego występu – ma świetne wyczucie stylu wykonywanej muzyki, a także posługuje się swobodnie repertuarem wiecznych hitów minionych dziesięcioleci, romantycznych perełek muzycznych i nowości z ostatnich miesięcy.

Paweł Jarzynka jest stałym członkiem VOCART COVER BAND i tworzy jego drugi skład wokalny – zajmuje się także własną działalnością autorską – Paweł posada także na swoim koncie bardzo udany występ w programie The Voice of Poland, gdzie współpracował z gwiazdą polskiej sceny rozrywkowej Andrzejem Piasecznym.

ZOBACZ KLIP PAWŁA

Kinga Archacka & Paweł Jarzynka - DUET & DJ

Kinga Archacka & Paweł Jarzynka – DUET & DJ

SKŁAD INSTRUMENTALNY ZESPOŁU VOCART:

Ernest Strachota – Gitara
Ernest Strachota - Gitara

Ernest Strachota – Gitara

Ta gitara gra koncertowo. Raz mocno i dynamicznie, a gdy trzeba: romantycznie – taki też jest Ernest. Rozbrajający i zaangażowany w to, co robi. Świetnie dobiera barwy i potrafi zaskakiwać :) Gdy gra solo jest Królem Sceny :)

 

 

 

Marcin Ścierański – Perkusja
Marcin Ścierański - Perkusja

Marcin Ścierański – Perkusja

Nasza perkusja nigdy się nie spóźnia – nawet na próby :) Gra z humorem, pewnie i konkretnie – tak można też opisać Marcina :) Pamięta każdy szczegół utworów. Z jego talentu korzysta często wielu artystów polskiej sceny. Podróżuje także autorsko po całej Europie, koncertując ze swoim Zespołem.

 

 

 

Grzegorz Kowalski – Bas

Grzegorz Kowalski - Bas

Grzegorz Kowalski – Bas

Nasz bas jaki jest, każdy widzi :) Potężny i w punkt :) Nie wiemy, czy jest odporny na krytykę, bo jeszcze nie słyszano, żeby się pomylił :) Jego gra zawsze brzmi rzetelnie i rozbrzmiewa pozytywem – taki też jest Grzesiek.

 

 

 

 

Adam Rossa – Instrumenty Klawiszowe
Adam Rossa - Instrumenty Klawiszowe

Adam Rossa – Instrumenty Klawiszowe

Adam to orkiestra czarująca brzmienia. Indywidualista, który nawet swój instrument złożył osobiście – dzięki temu wygląda super na scenie :) a dodatkowo oferuje Zespołowi niesamowite barwy dźwięku. Gdy gra, słychać wyczucie sytuacji – oto Adam :)

Adam jest także muzykiem do wynajęcia (kliknij tutaj po więcej szczegółów).

VOCART - Robimy Koncerty

VOCART – Robimy Koncerty