O Nas

VOCART PARTY COVER BAND

VOCART PARTY COVER BAND – Zespół na Twoją Imprezę

VOCART tworzą Artyści mogący pochwalić się autorskimi dokonaniami i bogatym doświadczeniem scenicznym oraz porywającymi występami. Czujemy się dobrze w różnorodnych klimatach muzycznych i potrafimy wiernie odtwarzać światowe hity. Mamy także do zaoferowania ciekawe występy autorskie.

VOCART promuje sztukę wokalu i dobry warsztat muzyka oraz DJ’a – dużą wagę przykładamy do doskonalenia się – dlatego nieustannie poszerzamy nasz repertuar powszechnie znanych piosenek, które prezentujemy na Waszych Wydarzeniach – szczycimy się tym, że jest on jednym z najszerszych repertuarów na polskim rynku. VOCART to niezmienny skład osobowy i zasady zaczerpane z dobrej tradycji polskiej szkoły rozrywki.

Piotr „P.A.K.” Kulbicki
Piotr Kulbicki

Piotr Kulbicki

Prezenter Muzyczny, konferansjer, wokalista, autor tekstów i kompozytor muzyki – czasem grywa także na gitarze. Założyciel i właściciel grupy VOCART. Z wykształcenia prawnik oraz manager artystyczny – z powołania zaangażowany w sprawy społeczne i w promocję Kultury Niezależnej. Członek VOCART COVER BAND i autorskich zespołów „ANIQA”, „EON”, „The Good Stuff”, „P.A.K.” i „The Moons”.

Pozytywny, lubiący ludzi, wymagający od siebie i dbający o szczegóły – taki jest w pracy. Doskonale wyszkolony konferansjer i prezenter muzyczny, posiadający dużą wiedzę o muzyce, ogromną płytotekę oraz sprzęt należący do światowej czołówki.

Muzyczna przygoda Piotra Kulbickiego trwa od 1995 roku i zaowocowała autorstwem ponad 130 utworów. W roku 2007 Piotr Kulbicki porzucił na rzecz muzyki dobrze zapowiadającą się karierę prawniczą oraz skupił się na pracy artystycznej, zakładając w tym celu grupę VOCART, która szybko zyskała uznanie na rynku i stała się zapleczem niezależnej twórczości. Piotr Kulbicki jest wokalistą o niezmiernie ciekawej barwie głosu i o imponującej skali – zyskał także opinię jednego z najwszechstronniejszych wokalistów na rynku, z repertuarem autorskim i cover’owym liczącym ponad 800 zróżnicowanych gatunkowo utworów. Jako wokalista cover’owy zajął III miejsce i zdobył „Opolską Nutę” na festiwalu w Opolu (2009). W roku 2009 brał udział w projekcie ANIQA, nagrodzonym Nagrodą Internautów na festiwalu Top Trendy 2010 – w tym samym roku nagrał dla firmy UNIBET dwie reklamy, odtwarzane w skali światowej. Następne lata to autorska płyta zespołu EON, zatytułowana „BRAK” (2013) i rockowe single pod nazwą „The Good Stuff” (2014). Piotr Kulbicki jest wokalistą do wynajęcia (kliknij tutaj po więcej szczegółów).

ZOBACZ KLIP PIOTRA

Agata Świtała – Rutkowska
Agata Świerczewska

Agata Świtała – Rutkowska

Wokalistka, pianistka, flecistka, dyrygent, autorka tekstów i kompozytorka muzyki. Członek VOCART COVER BAND oraz autorskiego zespołu pod własnym nazwiskiem. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Z wykształcenia dyrygent i pedagog – z powołania nauczyciel muzyki – w ramach swojej działalności objęłą opieką pedagogiczną między innymi słynny dziecięcy zespół Fasolinki.

Zawsze uśmiechnięta, uprzejma i gotowa do wyzwań, każdy występ czyni ją szczęśliwszą – taka jest w pracy. Agata Świerczewska ma w repertuarze ponad 300 utworów autorskich i cover’owych – jest wokalistką o ciekawym i wszechstronnym głosie, w pełni oddającym ten repertuar.

Agata Świtała – Rutkowska jest córką popularnej w latach 80-tych piosenkarki Grażyny Świtały i kompozytora Andrzeja Rutkowskiego – z rodzinnych tradycji muzycznych wynika doskonałe przygotowanie sceniczne Agaty. Ma na swoim koncie występy u boku wielu Gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej – w tym występ na festiwalu w Opolu z Natalią Kukulską oraz orkiestrą Adama Sztaby, podczas koncertu poświęconego twórczości Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego (03.06.2012). Uczestniczka m.in. programów „Bitwa Na Głosy” i „The Voice Of Poland”.

ZOBACZ KLIP AGATY

Michał Szajkowski – Gitara
Michał Szajkowski - Gitara

Michał Szajkowski – Gitara

Michał Szajkowski - Gitara

Michał Szajkowski – Gitara

Ta gitara gra koncertowo. Raz mocno i dynamicznie, a gdy trzeba: romantycznie – taki też jest Michał. Rozbrajający i zaangażowany w to, co robi. Świetnie dobiera barwy i potrafi zaskakiwać :) Gdy gra solo jest Królem Sceny :)

 

Paweł Maruszak – Perkusja
Paweł Maruszak - Perkusja

Paweł Maruszak – Perkusja

Paweł Maruszak - Perkusja

Paweł Maruszak – Perkusja

Nasza perkusja nigdy się nie spóźnia – nawet na próby :) Gra z humorem, pewnie i konkretnie – tak można też opisać Pawła :) Pamięta każdy szczegół utworów. Z jego talentu korzysta często wielu artystów polskiej sceny.

 

 

Maciej Szajkowski – Bas
Maciej Szajkowski - Bas

Maciej Szajkowski – Bas

Maciej Szajkowski - Bas

Maciej Szajkowski – Bas

Nasz bas jaki jest, każdy widzi :) Potężny i w punkt :) Nie wiemy, czy jest odporny na krytykę, bo jeszcze nie słyszano, żeby się pomylił :) Jego gra zawsze brzmi rzetelnie i rozbrzmiewa pozytywem – taki też jest Maciek.

 

 

Adam Rossa – Instrumenty Klawiszowe
Adam Rossa - Instrumenty Klawiszowe

Adam Rossa – Instrumenty Klawiszowe

Adam Rossa - Instrumenty Klawiszowe

Adam Rossa – Instrumenty Klawiszowe

Adam to orkiestra czarująca brzmienia. Indywidualista, który nawet swój instrument złożył osobiście – dzięki temu wygląda super na scenie :) a dodatkowo oferuje Zespołowi niesamowite barwy dźwięku. Gdy gra, słychać wyczucie sytuacji – oto Adam :) Adam jest także muzykiem do wynajęcia (kliknij tutaj po więcej szczegółów).

 

VOCART PARTY COVER BAND

VOCART PARTY COVER BAND – Zespół na Twoją Imprezę