Cennik VOCART – Karaoke Show

VOCART oferuje efektowne możliwości zastosowania Karaoke Show na Waszej Imprezie.

W ofercie VOCART znajdują się opcje specjalnie zaprojektowanych usług wycenianych na godziny oraz opcje kompleksowych pakietów usług na całe Imprezy – przedstawiamy cennik naszych najpopularniejszych opcji karaoke – mamy przygotowane również tańsze i droższe pakiety (cena zależy od zakresu usług, w tym od składu osobowego oraz od ilości techniki) – doradzamy w wyborze i w ustaleniu budżetu jeszcze przed podpisaniem umowy. VOCART jest zarejestrowanym płatnikiem VAT EU i wystawia faktury VAT 23% – zapewniamy obsługę prawną i księgową kontraktów, włącznie z rozliczeniem pracy Podwykonawców.

KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY PRZEJŚĆ DO PREZENTACJI
KARAOKE SHOW

W PRZYPADKU POSIADANIA USTALONEGO BUDŻETU W INNEJ WYSOKOŚCI PROSIMY O KONTAKT – ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ OPRACOWANIA INDYWIDUALNEJ OFERTY DLA KONKRETNEGO BUDŻETU. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU OSOBISTEGO – PRZEDSTAWIMY SZERZEJ OFERTĘ I WIĘCEJ OPCJI.

Piotr Kulbicki / +48 506 143 132 / vocart@vocart.eu
Facebook VOCART
Instagram VOCART

CENNIK KARAOKE SHOW NA WYDARZENIA

OPCJA 1
VOCART Karaoke Show Bez Techniki

OPIS : zawodowy Wokalista & Konferansjer Prowadzący, repertuar ponad 5.000 utworów karaoke z odtwarzaczem karaoke, lista karaoke w PDF oraz na stronie internetowej.
CENA:
– 1.200 złotych netto (dyspozycyjność do 3 godzin) + 250 złotych netto za każdą rozpoczętą godzinę przedłużenia (prowadzenie jednoosobowe). Możliwy Duet Wokalny Prowadzących ze wstępem w postaci występu demo – koszt 2.400 złotych netto.

UWAGA TECHNICZNA: W tej opcji VOCART nie dostarcza techniki scenicznej – konieczne jest zapewnienie stałej realizacji dźwięku i oświetlenia przez firmę zewnętrzną. Do usługi Karaoke Show konieczne jest zapewnienie minimum: 3 mikrofonów bezprzewodowych klasy Shure Beta58A (BLX lub QLDX), 7 XLR INPUT: 2 torów audio stereo poprzez Di-Box i 3 torów mikrofonowych z regulacją gain, kompresji, parametrycznym EQ oraz minimum jednym efektem z wysyłką i powrotem na kanał (REVERB PLATES), 3 statywów mikrofonowych, a także rzutnika z ekranem i promptera scenicznego (instalacja wideo z wejściem HDMI i splitterem rozdzielającym na dwa output HDMI+VGA lub HDMI+HDMI). Szczegóły podczas ustaleń organizacyjnych – w razie potrzeby VOCART posiada pełne zaplecze techniczne potrzebne do realizacji usługi.

OPCJE DODATKOWE DO PROPOZYCJI 1

USŁUGA DJ – dopłata 600 złotych netto za imprezę trwającą do 3 godzin (faktura VAT 23%) + 250 złotych netto za każdą rozpoczętą godzinę przedłużenia.

REALIZACJA DŹWIĘKU podczas karaoke show wraz z mikserem cyfrowym – dopłata 600 złotych netto

ZESTAW 3-4 szt mikrofonów bezprzewodowych Shure Beta 58A – dopłata 400 złotych netto za całą imprezę

NAGŁOŚNIENIE PODSTAWOWE Z REALIZACJĄ DŹWIĘKU – dopłata 600 złotych netto

DEMONSTRACYJNY WYSTĘP PROWADZĄCEGO (LIVE ACT) – dopłata 900 złotych netto za set koncertowy do 45 minut w ramach usługi oraz 1.500 złotych netto za set koncertowy do 45 minut w charakterze Atrakcji Wieczoru (oddzielnie od usługi).

DEMONSTRACYJNY WYSTĘP DUET LIVE ACT (wokal damski i męski) – dopłata 1.500 złotych netto za set koncertowy do 45 minut w ramach usługi oraz 2.600 złotych netto za set koncertowy do 45 minut w charakterze Atrakcji Wieczoru (oddzielnie od usługi).

Opcje główne i dodatkowe można rozszerzyć za dopłatą.

OPCJA 2
VOCART Karaoke Show Duo Live Act & DJ

NASZ HIT NA IMPREZY

OPIS: skład 2 osobowy (wokal damski i męski śpiewający na żywo do płytowej jakości podkładu instrumentalnego w formie koncertowego show muzycznego Live Act – ta forma występu w całości zastępuje dynamikę pełnych składów cover, gwarantując jakość brzmienia zbliżoną do muzyki mechanicznej, niezależnie od warunków lokalizacyjnych) – to nie tylko Karaoke Show dla Gości Twojej Imprezy, ale także koncertowy Live Act oferujący koncertową Atmosferę i wielkie wrażenia dla Uczestników Zabawy
CENA:
– 3.500 złotych netto / 4.305 złotych brutto (dyspozycyjność do 4 godzin)
– 4.500 złotych netto / 5.535 złotych brutto (dyspozycyjność do 8 godzin)

OFERTA SPECJALNA: VOCART Karaoke Show Duo Live Act & DJ PRESTIGE
Cena
: 5.900 złotych netto / 7.257 złotych brutto (dyspozycyjność do 8 godzin)
Cena BEZ TECHNIKI: 5.000 złotych netto / 6.150 złotych brutto (dyspozycyjność do 8 godzin)
Jest to kompleksowy pakiet “all in one”, zawierający usługi: DJ, Konferansjer, występ na żywo w formie Live Act, Doradca Organizacyjny, a także nagłośnienie i oświetlenie Sceny oraz Parkietu w wersji specjalnie zaprojektowanej dla potrzeb występów VOCART na Imprezach z udziałem do około 300 osób. Dostępne są także inne pakiety usług kompleksowych z techniką w cenach od 5.000 złotych netto (6.150 złotych brutto) do 7.000 złotych netto (8.610 złotych brutto). Pakiet Duet Live Act + DJ + Konferansjer dostępny jest także w opcji bez techniki scenicznej (koszt: 5.000 złotych netto / 6.150 złotych brutto).

VOCART Oferuje także wiele opcji dodatkowych, w tym występy pełnego składu cover band 100% na żywo.

KLIKNIJ TUTAJ I POZNAJ SZCZEGÓŁY OFERTY ZESPOŁU