Cennik VOCART – Wesele i Ślub

VOCART zajmuje się organizacją oraz oprawą muzyczną Wesel od 2008 roku – do tej pory z naszych usług skorzystało ponad 600 Par Młodych (liczba udokumentowana) i wszystkie te Wesela były sukcesem – referencje dostępne są na naszej stronie. Poniżej przedstawiamy nasze najciekawsze propozycje i ich ceny.

Nasza najpopularniejsza wśród Par Młodych opcja VOCART Cover Live Act & DJ jest unikalna na rynku weselnym i została doceniona przez Branżę Weselną za poziom oraz za efektowność, co zaowocowało zaproszeniem nas w charakterze Gwiazdy Wieczoru na pierwszą w historii telewizyjną Galę Branży Weselnej Rzeszów 2016, która odbyła się w Hotelu Bristol Rzeszów (PRZYKŁADOWE DEMO PONIŻEJ).

OFERTA CENOWA
Na Wasze Wesele polecamy przede wszystkim wskazaną wyżej opcję VOCART Cover Live Act & DJ – atrakcyjne połączenie występu na żywo, DJ’a i Konferansjera oraz specjalnie dla nas zaprojektowanej, efektownej techniki scenicznej w cenie 5.900 złotych brutto (nasza wersja reprezentacyjna) lub 4.500 złotych brutto (zmniejszona technika sceniczna, jednak nadal oferująca znacznie więcej, niż typowy poziom usług w branży weselnej). Ta propozycja wygląda i brzmi bardzo podobnie, jak w powyższym filmie (tam użyliśmy szerszego zakresu techniki ale wizerunek jest identyczny). Posiadamy także ciekawą propozycję duetu na poprawiny w cenie 2.800 złotych brutto (a w mniejszych opcjach już od 1.500 złotych brutto) oraz oferujemy szereg opcji dodatkowych, jak np. oprawa ślubu (już od 650 złotych) oraz usługi samego DJ’a / Konferansjera (od 2.800 złotych brutto) i 6-7 osobowego składu 100% na żywo (od 10.500 złotych brutto).

ZA CO PŁACICIE?
GWARANCJA JAKOŚCI USŁUG: VOCART® prezentuje poziom ścisłego grona liderów branży weselnej w Polsce pod względem poziomu obsługi Par Młodych i usług artystyczno-technicznych na Wesela. Gwarantujemy nasz poziom do tego stopnia, iż oferujemy naszym Parom Młodym możliwość domagania się obniżenia naszego wynagrodzenia w zakresie, w jakim nie dotrzymalibyśmy tej gwarancji (co się nigdy nie zdarzyło). Postanowienie to zawarte jest w naszej Umowie obok wielu innych pisemnych gwarancji, jakich Wam udzielamy (w tym pisemna gwarancja: rezerwacji terminu na wyłączność Organizatora, gwarancja dbania o Wasz interes, 100% legalności i rzetelności rozliczeń itd.). Treść Umowy i objaśnienia do Umowy znajdują się TUTAJ – KLIKNIJ

Na Wesela proponujemy kompletne pakiety „all in one” wraz z doradcą, dzięki czemu nic Was nie zaskoczy. W każdej cenie pakietu znajdują się wliczone: podstawowy zakres usług doradcy organizacyjnego, nagłośnienie i oświetlenie Sceny oraz Parkietu, a także usługa konferansjerska i wybrana usługa artystyczna.

Po zapoznaniu się z ofertą i wybraniu interesujących Was opcji proponujemy także spotkanie osobiste w Warszawie lub rozmowę zdalną przez telefon (+48 506 143 132), Skype (KLIKNIJ TUTAJ ABY NAWIĄZAĆ POŁĄCZENIE SKYPE) lub WhatsApp – nasz mail vocart@vocart.eu jest także do Waszej dyspozycji w przypadku pojawienia się pytań. Uważamy, że podstawą udanego Wesela jest osobiste poznanie się między nami i omówienie wszystkich Waszych pomysłów – przygotowania z Parami to większość czasu jaki poświęcamy na każdą z weselnych umów. Z uwagi na liczbę obsługiwanych Imprez oraz liczbę zapytań rezerwacja terminów przez VOCART dokonywana jest wyłącznie na podstawie zawartych kontraktów.

Podane ceny mogą powiększyć się o koszty dojazdu i noclegu, które ustalamy zawsze przed zawarciem umowy na podstawie otrzymanych od Was informacji – po zawarciu umowy cena pozostaje stała. Rozliczenie wynagrodzenia VOCART następuje w dwóch etapach – przy zawarciu Umowy (1.500 złotych brutto z jednoczesną gwarantowaną rezerwacją terminu na wyłączność Pary Młodej) oraz w dniu Wesela (pozostałe wynagrodzenie po odliczeniu pierwszej wpłaty). Treść umowy, scenariusza Wesela oraz repertuaru DJ’a i Zespołu można poznać również na specjalnej stronie prezentującej ofertę weselną VOCART (KLIKNIJ TUTAJ)

Zapraszamy również na FanPage VOCART (KLIKNIJ TUTAJ) – można znaleźć tam dodatkowe materiały o naszej codziennej pracy oraz kilkanaście tysięcy osób doceniających nasz poziom : )

Z uwagi na poważne podejście do Waszego Wesela i chęć zapewnienia najwyższego poziomu usług prosimy również o udostępnienie nam dwuosobowego pokoju z łazienką w miejscu Wesela na koszt Organizatora. Nocleg, pełniący także funkcję garderoby i szybkiego dostępu do sprzętu zapasowego, gwarantuje wysoki poziom obsługi i pełną dyspozycyjność VOCART – przyjeżdżamy bowiem najczęściej na wiele godzin przed startem Wesela, aby upewnić się że wszystko zadziała poprawnie – dopiero po wielogodzinnym montażu oraz po próbie dźwięku odpoczywamy i przygotowujemy się do Występu. Jeśli zapewnienie pokoju na Miejscu Wydarzenia nie jest możliwe, dokonamy stosownych ustaleń z Wami i zorganizujemy sobie inny nocleg zapewniający utrzymanie wysokiego poziomu.

W PRZYPADKU POSIADANIA USTALONEGO BUDŻETU W INNEJ WYSOKOŚCI PROSIMY O KONTAKT – ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ OPRACOWANIA INDYWIDUALNEJ OFERTY DLA KONKRETNEGO BUDŻETU. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU OSOBISTEGO – PRZEDSTAWIMY SZERZEJ OFERTĘ I WIĘCEJ OPCJI.

Piotr Kulbicki / +48 506 143 132 / vocart@vocart.eu
Facebook VOCART
Instagram VOCART

SZCZEGÓŁOWY OPIS OFERTY VOCART

ZESPÓŁ NA WESELE
VOCART COVER DUO LIVE ACT & DJ
NASZ HIT NA WESELA

OPIS: skład 2 osobowy (wokal damski i męski śpiewający na żywo do płytowej jakości podkładu instrumentalnego w formie koncertowego show muzycznego Live Act – ta forma występu w całości zastępuje dynamikę pełnych składów cover, gwarantując jakość brzmienia zbliżoną do muzyki mechanicznej, niezależnie od warunków lokalizacyjnych)

Koncerty wokalne live act stały się popularne po sukcesach telewizyjnych talent show – zachwycają swoim brzmieniem w każdych warunkach i zastępują z powodzeniem występy pełnych składów zespołów muzycznych – są możliwe także tam, gdzie zmieściłby się tylko DJ. W tej ofercie wydarzenie opiera się na występie na żywo, a usługa DJ ma miejsce na zakończenie jako atrakcja wzbogacająca i podnosząca prestiż imprezy oraz ożywiająca ponownie Gości (około 2,5 godziny przed końcem). Efekt występu Duetu jest co najmniej taki sam, jak efekt występu Zespołu w pełnym składzie – natomiast zaoszczędzony budżet można przeznaczyć na rozszerzenie oświetlenia i nagłośnienia, aby wytworzyć piękny i rzadko spotykany na innych Wydarzeniach Klimat. Występy Duetu VOCART są atrakcyjną konkurencją dla DJ’ów (brzmią dynamicznie, świeżo i w sposób zbliżony do oryginałów) oraz dla Zespołów Cover (Duet VOCART z powodzeniem zastępuje pełne składy cover w atrakcyjnej formule występu i oferuje bezkonkurencyjną ilość repertuaru śpiewanego na żywo).

WIĘCEJ INFORMACJI O ZESPOLE – KLIKNIJ TUTAJ

CENNIK PAKIETÓW VOCART LIVE ACT NA WESELA

OPCJA 1
PAKIET STANDARD


Cena: 4.500 złotych brutto (kontrakt 10 godzin) + 400 zł za każdą następną godzinę przedłużenia na życzenie Organizatora (DJ).

OPIS: Opcja STANDARD to kontrakt na 10 godzin z opcją przedłużenia i wysoka jakość w dobrej cenie (poziom znacznie wyższy niż przeciętne standardy weselne) – ta opcja przeznaczona jest przede wszystkim na Imprezy z liczbą Gości nie przekraczającą 130 osób i na mniejsze Sale. W cenie znajduje się koncertowy występ duetu VOCART w formie Live Act (przez pierwsze 7,5 godziny wesela, potem DJ), usługa Konferansjera Prowadzącego (przez całe Wesele), usługa DJ’a (muzyka w tle, jingle/fanfary itd. przez całe Wesele), a także sterowane cyfrowo koncertowe nagłośnienie i oświetlenie renomowanych producentów, umiejscowione w jednej płaszczyźnie Sceny.

PRZYKŁADY PAKIETU STANDARD:

Zdjęcie Wyżej: VOCART COVER DUO LIVE ACT & DJ oraz jeden z możliwych wariantów Sceny w wersji STANDARD
Zdjęcie Wyżej: VOCART COVER BAND & DJ oraz jeden z możliwych wariantów Sceny w wersji STANDARD rustykalnie
Zdjęcie Wyżej: VOCART COVER DUO LIVE ACT & DJ oraz jeden z możliwych wariantów Sceny w wersji STANDARD

OPCJA 2
PAKIET PRESTIGEOPCJA NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANA, ZACHWYCAJĄCA UNIKALNYM OŚWIETLENIEM ORAZ PREZENTACJĄ WYSTĘPU.

Cena: 5.900 złotych brutto (kontrakt 10 godzin) + 400 zł za każdą następną godzinę przedłużenia na życzenie Organizatora (DJ).

OPIS: Opcja PRESTIGE to kontrakt na 10 godzin z opcją przedłużenia i specjalnie zaprojektowana dla występów VOCART Scena, zawierająca dwukrotnie więcej techniki scenicznej niż wersja STANDARD (jest to scena wyższa, szersza i głębsza – zawierająca m.in „plecy Sceny” z kurtyny LED, doświetlacze sceniczne z dodatkową dekoracją światłem Sali ze sceny oraz technikę umiejscowioną w kilku płaszczyznach sceny) – z tej właśnie opcji VOCART jest najbardziej znany i stanowi ona nasz hit sprzedażowy na Wasze Imprezy oraz hit wśród obsługi Foto/Wideo z uwagi na to że tworzy świetne tło dla ich pracy – ta opcja przeznaczona jest na Imprezy z liczbą Gości do około 250 osób oraz do większych Obiektów. W cenie znajduje się koncertowy występ duetu VOCART w formie Live Act (przez pierwsze 7,5 godziny wesela, potem DJ), usługa Konferansjera Prowadzącego (przez całe Wesele), usługa DJ’a (muzyka w tle, fanfary itd. przez całe Wesele ), a także sterowane cyfrowo, rozszerzone koncertowe nagłośnienie i oświetlenie renomowanych producentów.

PRZYKŁADY PAKIETU PRESTIGE:

Zdjęcie Wyżej: VOCART COVER DUO LIVE ACT & DJ ze Sceną w wersji PRESTIGE oraz opcjonalna dekoracja światłem części jadalnej – kolorystyka na życzenie ustalana jest indywidualnie.
Zdjęcie Wyżej: VOCART COVER DUO LIVE ACT & DJ oraz jeden z możliwych wariantów Sceny w wersji PRESTIGE z opcjonalnym rzutnikiem i ekranem
Zdjęcie Wyżej: VOCART COVER DUO LIVE ACT & DJ ze Sceną w wersji PRESTIGE

OPCJA 3
PAKIET GOLD


Cena: 6.900 złotych brutto (kontrakt 10 godzin) + 400 zł za każdą następną godzinę przedłużenia na życzenie Organizatora (DJ).

OPIS: Opcja GOLD to kontrakt na 10 godzin z opcją przedłużenia i specjalnie zaprojektowana dla występów VOCART Scena, zawierająca w sobie nasza największa i najbardziej prestiżową Scenę – ta opcja przeznaczona jest dla najbardziej wymagających Klientów, na Imprezy z liczbą Gości do około 400 osób. W cenie znajduje się koncertowy występ duetu VOCART w formie Live Act (przez pierwsze 7,5 godziny wesela, potem DJ), usługa Konferansjera Prowadzącego (przez całe Wesele), usługa DJ’a (muzyka w tle, fanfary itd. przez całe Wesele), a także sterowane cyfrowo, rozszerzone koncertowe nagłośnienie i oświetlenie renomowanych producentów. Zalecamy tą opcję w szczególności do obsługi dużych Obiektów, dużej liczby Gości lub Wesel tematycznych, czy też związanych z potrzebą wytworzenia stylu Gali Glamour VIP oraz wersja ta zalecana jest dla potrzeb realizacji telewizyjnych. VOCART może spełnić także większe potrzeby sprzętowe.

PRZYKŁADY PAKIETU GOLD:

Zdjęcie Wyżej: VOCART COVER DUO LIVE ACT & DJ ze Sceną w wersji GOLD
Zdjęcie Wyżej: VOCART COVER DUO LIVE ACT & DJ ze Sceną w wersji GOLD
Zdjęcie Wyżej: VOCART COVER DUO LIVE ACT & DJ ze Sceną w wersji GOLD

OFERTA SPECJALNA
PEŁNEGO SKŁADU INSTRUMENTALNEGO VOCART

OPCJA 4
VOCART COVER BAND 100% LIVE & DJ
OPIS: skład 6 osobowy (wokal damski i męski, gitara, instrumenty klawiszowe, perkusja, bas). WIĘCEJ INFORMACJI O ZESPOLE – KLIKNIJ TUTAJ . Wersje techniki ich wygląd opisano wyżej. W cenie znajduje się koncertowy występ pełnego składu VOCART 100% na żywo (przez pierwsze 7,5 godziny wesela, potem DJ), usługa Konferansjera Prowadzącego (przez całe Wesele), usługa DJ’a (muzyka w tle, fanfary itd. przez całe Wesele), a także sterowane cyfrowo, rozszerzone koncertowe nagłośnienie i oświetlenie renomowanych producentów wraz z omikrofonowaniem zespołu i realizacją dźwięku/światła na żywo.

Cena pakietu PEŁNY SKŁAD + KONFERANSJER + DJ + TECHNIKA SCENICZNA (kontrakt 10 godzin):
10.500 złotych brutto (skład 6-osobowy + technika sceniczna STANDARD)

12.500 złotych brutto (skład 6-osobowy + technika sceniczna PRESTIGE)

12.500 złotych brutto (skład 7-osobowy z saksofonem + technika sceniczna STANDARD)

14.000 złotych (skład 7-osobowy z saksofonem + technika sceniczna PRESTIGE)

+ 400 zł za każdą następną godzinę przedłużenia na życzenie Organizatora (DJ)

VOCART wykonuje usługi na koncertowym sprzęcie i przekazuje koncertową atmosferę.
VOCART COVER BAND 100% LIVE ze sceną w wersji STANDARD
VOCART COVER BAND 100% LIVE w składzie 7-osobowym ze sceną w wersji PRESTIGE i oskrzydlającym zestawem rzutnik + ekran

OFERTA USŁUG DJ NA WESELE

OPCJA 5
VOCART DJ & KONFERANSJER
OPIS: skład 1 osobowy (Prezenter Muzyczny i Konferansjer o radiowym stylu prowadzenia Imprezy – ciekawe zapowiedzi, świetne referencje, ogromne doświadczenie, imponująca płytoteka i świetny styl to cechy wyróżniające nas na Imprezach.)

Cena:
2.800 złotych brutto (opcja STANDARD: kontrakt do 10 godzin – skład jednoosobowy, technika sceniczna)

4.900 złotych (opcja PRESTIGE: kontrakt do 10 godzin – skład dwuosobowy: 2x DJ/Konferansjer, rozszerzona technika sceniczna)

+ 400 zł za każdą następną godzinę przedłużenia na życzenie Organizatora (tylko DJ).

OFERTA NA POPRAWINY

  • DJ (1.800 złotych za 5 godzin + 300 zł za każdą następną godzinę przedłużenia – tylko DJ)
  • Duet Wokalny & DJ (2.800 złotych za 5 godzin usługi „pół na pół” + 300 zł za każdą następną godzinę przedłużenia – tylko DJ).

    OPIS: W cenie zawarte są: muzyka w tle na wstępie poprawin (obiad powitalny), podstawowe nagłośnienie i oświetlenie, podstawowa usługa Konferansjera i dedykowany na poprawiny repertuar (zmieniony w stosunku do weselnego repertuaru) wraz z wybraną przez Was usługą artystyczną.

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE

Repertuar i nastrój wydarzenia uzgadniany jest indywidualnie. VOCART zapewnia muzykę w tle podczas przerw oraz na wstępie Wydarzenia, a także zapewnia jingle podczas części specjalnych Wydarzenia. Wystawiamy faktury VAT i gramy w 100% legalnie.

Oferujemy Wam:

– stały skład i potwierdzaną od 12 lat gwarancję dotrzymania ustaleń umownych;

– indywidualnie przygotowywany scenariusz Wesela i ciekawy sposób prowadzenia przez cenionego Konferansjera z wiedzą Wedding Plannera;

– osobiste zaangażowanie w Wesele (poznajemy osobiście nasze Pary Młode i rozmawiamy z nimi);

– gwarantowany repertuar ponad 900 utworów wykonywanych na żywo: od disco-polo, przez klasyki parkietu lat 70, 80, 90 do rock’n’roll i latino – w 7 językach Świata (polski, angielski, włoski, hiszpański, portugalski oraz trochę francuskiego i rumuńskiego) – klimat za każdym razem ustalamy indywidualnie;

– ponad 50.000 utworów z każdej epoki i stylu dostępnych w usłudze DJ’a (zawartego w każdej z naszych propozycji);

– własną, specjalnie zaprojektowaną technikę sceniczną, wykorzystywaną do obsługi poważnych Gali i Imprez Firmowych (tą jakość przenosimy także na Imprezy Prywatne);

– opiekę doradcy organizacyjnego VOCART na każdym etapie przygotowań do Wesela (unikalna w branży weselnej usługa, zawarta w cenie każdej opcji VOCART bez dopłat);

Objaśnienia dotyczące zakresu techniki scenicznej (wykaz nagłośnienia, oświetlenia itd.) podane są na stronie ŚWIATŁO i DŹWIĘK (KLIKNIJ TUTAJ).

Zapraszamy do kontaktu i do omówienia Waszych pomysłów oraz naszych propozycji – jesteśmy do dyspozycji pod podanymi niżej kontaktami.

KONTAKT / CONTACT
Piotr Kulbicki / +48 506 143 132 / vocart@vocart.eu
Facebook VOCART
Instagram VOCART