DJ Na Studniówkę

DJ VOCART - Charyzmatyczny Prezenter Muzyczny

DJ VOCART – Charyzmatyczny Prezenter Muzyczny

VOCART - Perspektywa Tylko Udanych Imprez

VOCART – Perspektywa Tylko Udanych Imprez

Szukasz Dj’a na studniówkę? VOCART to świetny wybór i zaskakująca oferta kilku wariantów muzycznego show na imprezę. Świetne brzmienie, sprawdzona muzyka w oryginalnych wersjach oraz muzyczne atrakcje dodatkowe – w tym występy na żywo, a także karaoke show.

VOCART - Pozytywna Strona Eventów

VOCART – Pozytywna Strona Eventów

Klasyczne hity parkietów i gorące nowości – codziennie powiększany repertuar oraz zaawansowana technika sceniczna są do Waszej dyspozycji. Nasz dj na studniówkę współpracuje z popularnym zespołem muzycznym Vocart Party Cover Band, wykonującym na żywo polskie i światowe hity, który może być atrakcją Balu na Wasze życzenie.

WIĘCEJ O ZESPOLE                                         WIĘCEJ O DJ’u

DJ VOCART

DJ VOCART – DJ na Twoją Imprezę

Nasze wyposażenie wypełnione jest technicznymi nowinkami, mającymi zapewnić efektowny wygląd parkietu i dobry dźwięk – cyfrowe miksery dźwięku, świetne mikrofony, cyfrowo sterowane oświetlenie LED i lasery, maszyny do wytwarzania pary lub ciężkiego dymu – to tylko przykłady naszych możliwości. Technika sceniczna Vocart jest zaprojektowana specjalnie dla nas i pozwala na elastyczne dostosowanie do wybranej przez Was lokalizacji Studniówki.

VOCART - pasujemy do każdego miejsca

VOCART – pasujemy do każdego miejsca

Zapraszamy do współpracy !

Kontakt i rezerwacje: +48 506 143 132 / vocart@vocart.eu

DJ Vocart - Oprawa Muzyczna Studniówek

DJ Vocart – Oprawa Muzyczna Studniówek

DJ na studniówkę powinien być przygotowany nie tylko muzycznie, ale i technicznie – po pierwsze musi zapewnić odpowiedni klimat muzyczny, po drugie wspierać Organizatorów Studniówki w dodatkowych punktach programu, takich jak między innymi:  oświetlenie i nagłośnienie przemówień, występu chóru, przedstawienia teatralnego, występu zespołu itd. – VOCART jest właścicielem techniki scenicznej umożliwiającej realizację wszelkich planów.

VOCART - Tak Wyglądamy Na Naszej Scenie

VOCART – Tak Wyglądamy Na Naszej Scenie

VOCART jest przygotowany na wszelkie okoliczności, jakie mogą nastąpić na imprezie – małe i wielkie wydarzenia nie stanowią dla nas problemu. Z doświadczenia wiemy, że studniówki bywają imprezami na 50 osób, jak i na 350 osób – mają mniejsze i większe budżety – my zapewniamy usługi i sprzęt dopasowane do tych wymagań.

VOCART - Każde Miejsce Może Być Piękne

VOCART – Każde Miejsce Może Być Piękne

Oferujemy Wam na studniówki nie tylko bogatą płytotekę i świetny sprzęt, ale także doskonale przygotowaną i utalentowaną obsługę oraz atrakcyjne opcje dodatkowe w korzystnych cenach (pakiety). Naszym hitem jest np. występ duetu wokalnego, który swoim występem zwiększa pozytywne wrażenia z Waszej Zabawy i podnosi prestiż Studniówki.

VOCART Artists & Events - Imprezy Klubowe

VOCART Artists & Events – Imprezy Klubowe

Każdego roku odbywa się ponad 100 wydarzeń z udziałem VOCART, na których potwierdzamy nasz stały, wysoki poziom – i za które nasi Klienci wystawiają nam poważne REFERENCJE.

VOCART Artists & Events - Gala Orange Polska

VOCART Artists & Events – Gala Orange Polska

VOCART - Koncertowa Jakość i Sceniczny Wygląd

VOCART – Koncertowa Jakość i Sceniczny Wygląd

VOCART - Gala Plastem - Artyści i Technika Sceniczna

VOCART – Gala Plastem – Artyści i Technika Sceniczna

MUZYKA NA IMPREZY