DJ & Prezenter Muzyczny

REPERTUAR DJ    |    SKŁAD    |   ZAPYTAJ O OFERTĘ     |     TREŚĆ UMOWY 

Prezenter Muzyczny VOCART zadba o właściwy klimat na Waszym Wydarzeniu oraz dostarczy Wam wysokiej jakości Muzykę i konferansjerkę przyciągającą uwagę Gości – nasz DJ gwarantuje połączenie radiowego stylu prezentacji utworów z konferansjerskim polotem prowadzenia Imprezy. Usługę DJ’a uzupełnić może technika sceniczna VOCART (nagłośnienie, oświetlenie itd.) – chętnie współpracujemy także z zewnętrzną obsługą techniczną.

Specjalnie dla Was zaprojektowaliśmy kilka wariantów naszych usług. Uważnie wysłuchamy Waszych oczekiwań i zadbamy o właściwy klimat Imprezy oraz dostarczymy Wam różnorodne i ciekawe muzyczne show – zapewniamy zarówno przeboje na parkiet, jak i tło muzyczne bankietów lub przerw, a także oprawę muzyczną części oficjalnych Wydarzeń (zapowiedzi / jingle / przerywniki / zwiastuny itd.).

VOCART zajmuje się projektowaniem klimatu Wydarzeń od 2008 roku – nasze osiągnięcia potwierdzają, że na każdym Wydarzeniu podejmujemy trafne decyzje repertuarowe w wielu gatunkach i stylach muzycznych. VOCART zapewni Wam elastyczność repertuarową, jak również profesjonalne zrozumienie każdego rodzaju Muzyki.

Podczas współpracy z VOCART nie zauważysz u nas żadnych uprzedzeń do gustów Uczestników zabawy na Parkiecie – posiadamy na własność kolekcję oryginalnych albumów muzycznych z ponad 50.000 utworów sprowadzanych z całego Świata – oferujemy znane w Polsce klasyki komercyjnej muzyki rozrywkowej (od disco polo, przez dancing, po klubowe nowości), a także realizujemy indywidualne życzenia.

Wykonawca na Wydarzeniu reprezentuje Organizatora i buduje jego wizerunek – VOCART nigdy o tym nie zapomina – zajmujemy się Waszymi Gośćmi od początku do końca Imprezy na równym poziomie i z pełnym zaangażowaniem.

Każda z usług DJ’a VOCART obejmuje podstawowy zakres wsparcia doradcy organizacyjnego – doradzamy w sprawach organizacyjnych oraz trzymamy rękę na pulsie scenariusza podczas trwania Wydarzenia.

Wysoką jakość oferowanych przez VOCART usług DJ potwierdzają nasze REFERENCJE (KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY JE ZOBACZYĆ) .

A przerwy ? Zapominamy o nich często razem z bawiącym się tłumem. Jeśli już są – wypełniamy je dyskretnymi dźwiękami, pasującymi do Klimatu Wydarzenia.

DJ & LIVE ACT SHOW

Dla Wszystkich, którzy pragną czegoś więcej niż DJ na imprezę, przygotowaliśmy efektowne propozycje urozmaicenia wydarzeń w postaci Live Act Show – śpiewający DJ, Duet Wokalny, DJ & Instrument oraz pełny skład zespołu cover – zaprezentujemy Wam moc przebojów w oryginalnych wersjach i zaśpiewamy je na Wasze życzenie w urzekający Gości sposób – hity na parkiet oraz tło bankietów w jakości nie ustępującej muzyce puszczanej przez DJ’a – czy to możliwe? Sprawdź możliwości Live Act VOCART w naszym DEMO (KLIKNIJ TUTAJ).

Połączenie występu na żywo oraz DJ’a z pewnością wywrze wrażenie na Waszych Gościach, oferując koncertową atmosferę w budżecie zbliżonym do usług DJ’a !

KONTAKT
Piotr Kulbicki / +48 506 143 132 / vocart@vocart.eu

INFORMACJE O STRONIE

Usługi VOCART można także odnaleźć w Internecie pod hasłami uproszczonymi: dj na impreze, dj na event, oprawa muzyczna imprez, dj warszawa, dj polska, dj live act, dj i wokalistka, dj i sax, muzyka na studniowke, dj na studniowke, dj na wesele, oprawa muzyczna wesel, oprawa muzyczna studniowek, atrakcje na studniowke, live act na studniowke, organizacja imprez – Vocart Artists & Events to zastrzeżony znak towarowy, zarejestrowany w Urzędzie Patentowym RP. Strona Internetowa VOCART (www.vocart.eu) i jej treść jest chroniona prawem autorskim oraz stanowi własność Piotra Kulbickiego. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie i powielanie treści niniejszej strony do innych publikacji jest zabronione i wymaga pisemnej zgody właściciela – prosimy o udostępnianie treści wyłącznie poprzez bezpośredni link.