DJ & Prezenter Muzyczny

REPERTUAR DJ    |    SKŁAD    |   ZAPYTAJ O OFERTĘ     |     TREŚĆ UMOWY 

Prezenter Muzyczny VOCART zadba o właściwy klimat na Waszym Wydarzeniu oraz dostarczy Wam wysokiej jakości Muzykę i konferansjerkę przyciągającą uwagę Gości – nasz DJ gwarantuje połączenie radiowego stylu prezentacji utworów z konferansjerskim polotem prowadzenia Imprezy. Usługę DJ’a uzupełnić może technika sceniczna VOCART (nagłośnienie, oświetlenie itd.) – chętnie współpracujemy także z zewnętrzną obsługą techniczną.

Specjalnie dla Was zaprojektowaliśmy kilka wariantów naszych usług. Uważnie wysłuchamy Waszych oczekiwań i zadbamy o właściwy klimat Imprezy oraz dostarczymy Wam różnorodne i ciekawe muzyczne show – zapewniamy zarówno przeboje na parkiet, jak i tło muzyczne bankietów lub przerw, a także oprawę muzyczną części oficjalnych Wydarzeń (jingle / przerywniki / zwiastuny itd.).

VOCART zajmuje się projektowaniem klimatu Wydarzeń od 2008 roku – nasze osiągnięcia potwierdzają, że podejmujemy trafne decyzje repertuarowe w wielu gatunkach i stylach muzycznych. VOCART zapewni Wam elastyczność repertuarową, jak również profesjonalne zrozumienie każdego rodzaju Muzyki.

Podczas współpracy z VOCART nie zauważysz u nas żadnych uprzedzeń do gustów Uczestników zabawy na Parkiecie – posiadamy na własność kolekcję ponad 50.000 różnorodnych utworów zawartych na oryginalnych nośnikach sprowadzanych z całego Świata – oferujemy znane w Polsce klasyki komercyjnej muzyki rozrywkowej (od disco polo, przez dancing, po klubowe nowości), a także realizujemy indywidualne życzenia i dokonujemy uzgodnień repertuarowych.

Wykonawca na Wydarzeniu reprezentuje Organizatora i buduje jego wizerunek – VOCART nigdy o tym nie zapomina – zajmujemy się Waszymi Gośćmi od początku do końca Imprezy na równym poziomie i z pełnym zaangażowaniem.

Każda z usług DJ’a VOCART obejmuje podstawowy zakres wsparcia Event Plannera – na życzenie doradzamy w sprawach organizacyjnych oraz trzymamy rękę na pulsie scenariusza podczas trwania Wydarzenia. Możemy zapewnić obsługę konferansjerską i obsługę techniczną dodatkowych atrakcji.

Wysoką jakość oferowanych przez VOCART usług DJ potwierdzają prestiżowe REFERENCJE (KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY JE ZOBACZYĆ) .

A przerwy ? Zapominamy o nich często razem z bawiącym się tłumem. Jeśli już są – wypełniamy je dyskretnymi dźwiękami, pasującymi do Klimatu Wydarzenia.

Film Wyżej: DJ podczas jednej z imprez z wykorzystaniem jednej z mniejszych wersji techniki.

DJ & LIVE ACT SHOW

Dla Wszystkich, którzy pragną czegoś więcej niż DJ na imprezę, przygotowaliśmy efektowne propozycje urozmaicenia wydarzeń w postaci Live Act Show – śpiewający DJ, Duet Wokalny, DJ & Instrument oraz pełny skład zespołu cover – zaprezentujemy Wam moc przebojów w oryginalnych wersjach i zaśpiewamy je na Wasze życzenie w urzekający Gości sposób – hity na parkiet oraz tło bankietów w jakości nie ustępującej muzyce puszczanej przez DJ’a – czy to możliwe? Sprawdź możliwości Live Act VOCART w naszym DEMO (KLIKNIJ TUTAJ).

Połączenie występu na żywo oraz DJ’a z pewnością wywrze wrażenie na Waszych Gościach, oferując koncertowa atmosferę w budżecie zbliżonym do usług DJ’a !

Aby zapewnić oprawę muzyczną oraz oświetleniową imprez na wysokim poziomie, używamy specjalnie zaprojektowanej dla nas Sceny oraz renomowanego i nowoczesnego sprzętu, który dodatkowo jest zdublowany przez zapasowe urządzenia – to gwarancja dobrego efektu i nieprzerwanej imprezy w przypadku jakiejkolwiek awarii. WIĘCEJ O WYPOSAŻENIU TECHNICZNYM VOCART (KLIKNIJ TUTAJ)

Zdjęcie Wyżej: Połączenie Live Act i Karaoke Show daje ogromne możliwości w tworzeniu muzycznych atrakcji dla Waszych Gości

DJ NA STUDNIÓWKĘ

VOCART specjalizuje się w obsłudze technicznej i oprawie muzycznej Studniówek – zapewniamy nie tylko świetną muzykę we wszystkich rocznikach i gatunkach, ale również imponujące efekty świetlne, dopasowane nagłośnienie i zaskakujące atrakcje artystyczne.

VOCART zapewnia także usługę konferansjerską na Bal Maturalny i wsparcie organizacyjne – pomaga tutaj nasze doświadczenie nabyte podczas realizacji ponad 1.000 Wydarzeń od 2008 roku, gdzie udowodniliśmy niezawodność i rzetelność oraz imponujący efekt wizerunkowy dla Publiczności – to zapewnimy Wam na Studniówkę.

Repertuar na Studniówkę stworzymy wspólnie i nie zdominują go ulubione klasyki Waszej Pani Dyrektor : ) W razie potrzeby zapewnimy także dodatkowe nagłośnienie strefowe oddalonych od parkietu części Sal Bankietowych i realizację techniczną przedstawień teatralnych, przemówień lub koncertów na żywo.

DJ NA WESELE

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu przyjęć weselnych i wydarzeń okolicznościowych, spowodowało powstanie interesujących propozycji, jakie VOCART oferuje, jako DJ na wesele (i nie tylko).

Aby zapewnić najwyższą jakość, stworzyliśmy na wesela specjalny oddział naszej Firmy, który oferuje indywidualne podejście i wsparcie Wedding Plannera w przygotowaniach.

Skontaktujcie się z nami – przedstawimy Wam autorski scenariusz Wesela, ciekawe pomysły organizacyjne i dopasowany repertuar, które przekonują nawet ponad 80 Par Młodych Rocznie – oferujemy Wam także zero stresu : ) KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY ZOBACZYĆ PREZENTACJĘ OFERTY WESELNEJ VOCART

DJ NA GALĘ & IMPREZĘ FIRMOWĄ

Muzyka i rzetelność Podwykonawców to podstawa udanej Imprezy, dlatego warto postawić na doświadczenie, dobry sprzęt i osoby z sukcesem – VOCART jako DJ na imprezę firmową, zapewni dobrą muzykę i usługę konferansjerską na wysokim poziomie, a także umożliwi uzyskanie charakteru imprezy firmowej, zgodnego z charakterem Organizatora.

Przenosimy Klimat dużych Imprez także na małe przestrzenie. Organizacja i prowadzenie imprez firmowych nie stanowią dla nas tajemnic – dysponujemy umiejętnościami i sprzętem, zapewniając znakomite efekty i bezpieczeństwo w bardzo dobrych cenach.

DJ WARSZAWA ; )

VOCART swoją siedzibę ma w Warszawie, jednak świetnie czuje się w każdym miejscu i w każdym Towarzystwie. Każdego roku odbywa się nawet ponad 100 wydarzeń z udziałem VOCART – zwiedziliśmy już setki miejsc w całej Polsce oraz Europie – chętnie przyjedziemy do Was : )

INFORMACJE O STRONIE

Usługi VOCART można także odnaleźć w Internecie pod hasłami uproszczonymi: dj na impreze, dj na event, oprawa muzyczna imprez, dj warszawa, dj polska, dj live act, dj i wokalistka, dj i sax, muzyka na studniowke, dj na studniowke, dj na wesele, oprawa muzyczna wesel, oprawa muzyczna studniowek, atrakcje na studniowke, live act na studniowke, organizacja imprez – Vocart Artists & Events to zastrzeżony znak towarowy, zarejestrowany w Urzędzie Patentowym RP. Strona Internetowa VOCART (www.vocart.eu) i jej treść jest chroniona prawem autorskim oraz stanowi własność Piotra Kulbickiego. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie i powielanie treści niniejszej strony do innych publikacji jest zabronione i wymaga pisemnej zgody właściciela – prosimy o udostępnianie treści wyłącznie poprzez bezpośredni link.