DJ & Prezenter Muzyczny

REPERTUAR DJ    |    SKŁAD    |   ZAPYTAJ O OFERTĘ     |     TREŚĆ UMOWY 

Prezenter Muzyczny VOCART zadba o właściwy klimat na Waszym Wydarzeniu oraz dostarczy Wam wysokiej jakości Muzykę i konferansjerkę przyciągającą uwagę Gości – nasz DJ gwarantuje połączenie radiowego stylu prezentacji utworów z konferansjerskim polotem prowadzenia Imprezy. Usługę DJ’a uzupełnić może technika sceniczna VOCART (nagłośnienie, oświetlenie itd.) – chętnie współpracujemy także z zewnętrzną obsługą techniczną.

Specjalnie dla Was zaprojektowaliśmy kilka wariantów naszych usług. Uważnie wysłuchamy Waszych oczekiwań i zadbamy o właściwy klimat Imprezy oraz dostarczymy Wam różnorodne i ciekawe muzyczne show – zapewniamy zarówno przeboje na parkiet, jak i tło muzyczne bankietów lub przerw, a także oprawę muzyczną części oficjalnych Wydarzeń (zapowiedzi / jingle / przerywniki / zwiastuny itd.).

VOCART zajmuje się projektowaniem klimatu Wydarzeń od 2008 roku – nasze osiągnięcia potwierdzają, że na każdym Wydarzeniu podejmujemy trafne decyzje repertuarowe w wielu gatunkach i stylach muzycznych. VOCART zapewni Wam elastyczność repertuarową, jak również profesjonalne zrozumienie każdego rodzaju Muzyki.

Podczas współpracy z VOCART nie zauważysz u nas żadnych uprzedzeń do gustów Uczestników zabawy na Parkiecie – posiadamy na własność kolekcję oryginalnych albumów muzycznych z ponad 50.000 utworów sprowadzanych z całego Świata – oferujemy znane w Polsce klasyki komercyjnej muzyki rozrywkowej (od disco polo, przez dancing, po klubowe nowości), a także realizujemy indywidualne życzenia.

Wykonawca na Wydarzeniu reprezentuje Organizatora i buduje jego wizerunek – VOCART nigdy o tym nie zapomina – zajmujemy się Waszymi Gośćmi od początku do końca Imprezy na równym poziomie i z pełnym zaangażowaniem.

Każda z usług DJ’a VOCART obejmuje podstawowy zakres wsparcia doradcy organizacyjnego – doradzamy w sprawach organizacyjnych oraz trzymamy rękę na pulsie scenariusza podczas trwania Wydarzenia.

Wysoką jakość oferowanych przez VOCART usług DJ potwierdzają nasze REFERENCJE (KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY JE ZOBACZYĆ) .

A przerwy ? Zapominamy o nich często razem z bawiącym się tłumem. Jeśli już są – wypełniamy je dyskretnymi dźwiękami, pasującymi do Klimatu Wydarzenia.

Film Wyżej: DJ podczas jednej z imprez z wykorzystaniem jednej z mniejszych wersji techniki.

DJ & LIVE ACT SHOW

Dla Wszystkich, którzy pragną czegoś więcej niż DJ na imprezę, przygotowaliśmy efektowne propozycje urozmaicenia wydarzeń w postaci Live Act Show – śpiewający DJ, Duet Wokalny, DJ & Instrument oraz pełny skład zespołu cover – zaprezentujemy Wam moc przebojów w oryginalnych wersjach i zaśpiewamy je na Wasze życzenie w urzekający Gości sposób – hity na parkiet oraz tło bankietów w jakości nie ustępującej muzyce puszczanej przez DJ’a – czy to możliwe? Sprawdź możliwości Live Act VOCART w naszym DEMO (KLIKNIJ TUTAJ).

Połączenie występu na żywo oraz DJ’a z pewnością wywrze wrażenie na Waszych Gościach, oferując koncertowa atmosferę w budżecie zbliżonym do usług DJ’a !

Aby zapewnić oprawę muzyczną oraz oświetleniową imprez na wysokim poziomie, używamy specjalnie zaprojektowanej dla nas Sceny oraz renomowanego i nowoczesnego sprzętu, który dodatkowo jest zdublowany przez zapasowe urządzenia – to gwarancja dobrego efektu i nieprzerwanej imprezy w przypadku jakiejkolwiek awarii. WIĘCEJ O WYPOSAŻENIU TECHNICZNYM VOCART (KLIKNIJ TUTAJ)

Zdjęcie Wyżej: Połączenie Live Act i Karaoke Show daje ogromne możliwości w tworzeniu muzycznych atrakcji dla Waszych Gości

DJ NA STUDNIÓWKĘ

VOCART specjalizuje się w obsłudze technicznej i oprawie muzycznej Studniówek – zapewniamy nie tylko świetną muzykę we wszystkich rocznikach i gatunkach, ale również imponujące efekty świetlne, dopasowane nagłośnienie i zaskakujące atrakcje artystyczne.

VOCART zapewnia także usługę konferansjerską na Bal Maturalny i wsparcie organizacyjne – pomaga tutaj nasze doświadczenie nabyte podczas realizacji ponad 1.000 Wydarzeń od 2008 roku, gdzie udowodniliśmy niezawodność i rzetelność oraz imponujący efekt wizerunkowy dla Publiczności – to zapewnimy Wam na Studniówkę.

Repertuar na Studniówkę stworzymy wspólnie i nie zdominują go ulubione klasyki Waszej Pani Dyrektor : ) W razie potrzeby zapewnimy także dodatkowe nagłośnienie strefowe oddalonych od parkietu części Sal Bankietowych i realizację techniczną przedstawień teatralnych, przemówień lub koncertów na żywo.

DJ NA WESELE I IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu przyjęć weselnych i wydarzeń okolicznościowych, spowodowało powstanie interesujących propozycji, jakie VOCART oferuje, jako DJ na wesele, urodziny, jubileusz (i nie tylko).

Aby zapewnić najwyższą jakość, stworzyliśmy na wesela specjalny scenariusz i specjalną ofertę, które oferują indywidualne podejście oraz wsparcie doradcy organizacyjnego w przygotowaniach. Przyjęcie weselne z VOCART poprowadzone jest ze smakiem i wyczuciem sytuacji.

Skontaktujcie się z nami – przedstawimy Wam autorski scenariusz Wesela, ciekawe pomysły organizacyjne i dopasowany repertuar, które przekonują nawet ponad 80 Par Młodych Rocznie – oferujemy Wam także zero stresu : ) Wynajmując VOCART przestajecie się martwić o sprawy artystyczne, techniczne i organizacyjne : ) KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY ZOBACZYĆ PREZENTACJĘ OFERTY WESELNEJ VOCART

DJ NA GALĘ & IMPREZĘ FIRMOWĄ

Muzyka i rzetelność Podwykonawców to podstawa udanej Imprezy, dlatego warto postawić na doświadczenie, dobry sprzęt i osoby z sukcesem – VOCART jako DJ na imprezę firmową, zapewni dobrą muzykę i usługę konferansjerską na wysokim poziomie, a także umożliwi uzyskanie charakteru imprezy firmowej, zgodnego z wizerunkiem zamierzonym przez Organizatora.

Przenosimy Klimat dużych Imprez także na małe przestrzenie. Organizacja i prowadzenie imprez firmowych nie stanowią dla nas tajemnic – dysponujemy umiejętnościami i sprzętem, zapewniając znakomite efekty i bezpieczeństwo w bardzo dobrych cenach.

DJ WARSZAWA ; )

VOCART swoją siedzibę ma w Warszawie, jednak świetnie czuje się w każdym miejscu i w każdym Towarzystwie. Każdego roku odbywa się nawet ponad 100 wydarzeń z udziałem VOCART – zwiedziliśmy już setki miejsc w całej Polsce oraz Europie – chętnie przyjedziemy do Was : )

INFORMACJE O STRONIE

Usługi VOCART można także odnaleźć w Internecie pod hasłami uproszczonymi: dj na impreze, dj na event, oprawa muzyczna imprez, dj warszawa, dj polska, dj live act, dj i wokalistka, dj i sax, muzyka na studniowke, dj na studniowke, dj na wesele, oprawa muzyczna wesel, oprawa muzyczna studniowek, atrakcje na studniowke, live act na studniowke, organizacja imprez – Vocart Artists & Events to zastrzeżony znak towarowy, zarejestrowany w Urzędzie Patentowym RP. Strona Internetowa VOCART (www.vocart.eu) i jej treść jest chroniona prawem autorskim oraz stanowi własność Piotra Kulbickiego. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie i powielanie treści niniejszej strony do innych publikacji jest zabronione i wymaga pisemnej zgody właściciela – prosimy o udostępnianie treści wyłącznie poprzez bezpośredni link.