Dj

Repertuar DJ    |     Zapytaj o cenę     |     Treść umowy     I      Pobierz ofertę

VOCART - Perspektywa Tylko Udanych Imprez

VOCART – Perspektywa Tylko Udanych Imprez

DJ VOCART - Charyzmatyczny Prezenter Muzyczny

DJ VOCART – Charyzmatyczny Prezenter Muzyczny

DJ VOCART to doświadczony konferansjer i dj na imprezę firmową, na Studniówkę, na bankiet i na wydarzenia okolicznościowe – charyzmatyczny Prezenter Muzyczny, gwarantujący prowadzenie Wydarzenia w radiowym stylu i z dobrym efektem. Posiadamy ogromną ilość profesjonalnego nagłośnienia i oświetlenia, które możemy dostarczyć na Twoją imprezę.

DJ VOCART

DJ VOCART – DJ na Twoją Imprezę

Specjalnie dla Was zaprojektowaliśmy kilka wariantów naszych usług. Uważnie wysłuchamy Waszych oczekiwań i zadbamy o właściwy klimat na Waszym Wydarzeniu oraz dostarczymy Wam wysokiej jakości muzykę, wybraną spośród kilkudziesięciu tysięcy oryginalnych utworów – zarówno przeboje na parkiet, jak i tło muzyczne bankietu.

VOCART - Pozytywna Strona Eventów

VOCART – Pozytywna Strona Eventów

Posiadamy własne, cyfrowo sterowane nagłośnienie i oświetlenie renomowanych producentów. VOCART to sprawdzony dj na event, oferujący możliwości techniczne i artystyczne rzadko spotykane na rynku – wysoką jakość naszych usług DJ potwierdzają także REFERENCJE.

VOCART - Każde Miejsce Może Być Piękne

VOCART – Każde Miejsce Może Być Piękne

Zajmiemy się Waszymi Gośćmi od początku do końca wydarzenia. Zapewniamy obsługę konferansjerską oraz obsługę techniczną dodatkowych atrakcji.

VOCART - Dobry Kontakt Z Publicznością

VOCART – Dobry Kontakt Z Publicznością

A przerwy ? Zapominamy o nich często razem z bawiącym się tłumem. Jeśli już są – wypełniamy je dyskretnymi dźwiękami, pasującymi do Klimatu Wydarzenia.

VOCART - Odmieniamy Przestrzenie

VOCART – Odmieniamy Przestrzenie

Poniżej przedstawiamy przykładowy film, zawierający fragmenty imprezy – w tym przypadku zaproszono dj na bal karnawałowy wraz z minimalną ilością techniki scenicznej VOCART (opcja VOCART DJ STANDARD).

ŚPIEWAJĄCY DJ z WOKALISTKĄ / DJ & INSTRUMENT
Dla wymagających, którzy pragną czegoś więcej niż DJ na imprezę, przygotowaliśmy efektowne propozycje urozmaicenia wydarzeń – śpiewający DJ z wokalistką, DJ z Zespołem Wokalnym VOCART, DJ & Sax, DJ & Guitar, DJ & Drums – to tylko przykłady z naszej oferty (aby poznać szczegóły prosimy o KONTAKT)

VOCART - Tak Wyglądamy Na Naszej Scenie

VOCART – Tak Wyglądamy Na Naszej Scenie


Zaprezentujemy Wam moc przebojów w oryginalnych wersjach i zaśpiewamy je na Wasze życzenie w urzekający Gości sposób – hity na parkiet oraz tło bankietów w jakości nie ustępującej muzyce puszczanej przez dj’a. POZNAJ REPERTUAR DJ

VOCART - Zespół Na Imprezy

VOCART – Zespół Na Imprezy

Połączenie występu na żywo oraz Dj’a z pewnością wywrze wrażenie na Waszych Gościach!
Aby zapewnić oprawę muzyczną oraz oświetleniową imprez na wysokim poziomie, używamy renomowanego i nowoczesnego sprzętu, który dodatkowo jest zdublowany przez zapasowe urządzenia – to gwarancja nieprzerwanej imprezy w przypadku jakiejkolwiek awarii. Używamy także oryginalnych nośników muzyki. WIĘCEJ O WYPOSAŻENIU TECHNICZNYM VOCART (KLIKNIJ)

VOCART Artists & Events - Gala Orange Polska

VOCART Artists & Events – Gala Orange Polska

DJ NA STUDNIÓWKĘ

DJ Vocart to także obsługa techniczna i oprawa muzyczna studniówek – zapewniamy nie tylko świetną muzykę we wszystkich rocznikach i gatunkach, ale również imponujące efekty świetlne, zaskakujące atrakcje artystyczne i profesjonalne nagłośnienie sceniczne (w razie potrzeby także nagłośnienie strefowe oddalonych od parkietu części Sal Bankietowych i realizację koncertów na żywo). WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW TUTAJ

VOCART - pasujemy do każdego miejsca

VOCART – pasujemy do każdego miejsca

VOCART jako dj na Studniówkę zapewnia także usługę konferansjerską na Balu i wykorzystuje swoje doświadczenia z organizacji ogromnej ilości prestiżowych Gali i evetów firmowych, gdzie najbardziej liczy się niezawodność i rzetelność oraz imponujący efekt wizerunkowy dla Publiczności – to zapewnimy Wam na Studniówkę . WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW TUTAJ

foto-vocart-81g

DJ NA WESELE

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu przyjęć weselnych i wydarzeń okolicznościowych, spowodowało powstanie wielu interesujących propozycji, jakie Vocart oferuje, jako dj na wesele – bogaty scenariusz wesela, ciekawe pomysły i dopasowany repertuar, czyli zero stresu dla Was i profesjonalna oprawa muzyczna wesela oraz piękna dekoracja światłem, spełniająca Wasze oczekiwania. KLIKNIJ PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

VOCART - Dajemy Więcej Niż Inni

VOCART – Dajemy Więcej Niż Inni

Vocart & Wesela

Vocart & Wesela

DJ WARSZAWA

DJ Vocart pochodzi z Warszawy, jednak świetnie czuje się w każdym miejscu i w każdym towarzystwie. Każdego roku odbywa się ponad 100 wydarzeń z udziałem Vocart – zwiedziliśmy już setki miejsc w całej Polsce. KLIKNIJ PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

DJ Vocart - Imprezy Plenerowe

DJ Vocart – Imprezy Plenerowe

DJ NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Muzyka to podstawa udanej imprezy, dlatego warto postawić na doświadczenie, dobry sprzęt i osoby z sukcesem – Vocart, jako dj na imprezę firmową, zapewni dobrą muzykę i usługę konferansjerską na wysokim poziomie, a także umożliwi uzyskanie charakteru imprezy firmowej, zgodnego z charakterem Organizatora. Organizacja i prowadzenie imprez firmowych nie mają dla nas tajemnic – dysponujemy wiedzą i sprzętem, zapewniając znakomite efekty i bezpieczeństwo w bardzo dobrych cenach. KLIKNIJ PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

VOCART - Obsługa Techniczna Wydarzeń

VOCART – Obsługa Techniczna Wydarzeń

VOCART Artists & Events - Dobry DJ i Dobry Sprzęt

VOCART Artists & Events – Dobry DJ i Dobry Sprzęt

INFORMACJA
Usługi VOCART można także odnaleźć w Internecie pod hasłami uproszczonymi: dj na studniowke, dj na impreze firmowa – Vocart to zastrzeżony znak towarowy, zarejestrowany w Urzędzie Patentowym RP.