DLACZEGO VOCART?

Udokumentowane Doświadczenie

Ponad 1.000 udanych Imprez (liczba udokumentowana). Zaufały nam wielokrotnie między innymi takie marki, jak: Bacardi, Bank Ochrony Środowiska, Bayer Polska, Colliers, Hyundai, Lasy Państwowe, MediaMarkt, Medicover, Merck, Mitsubishi, Orange Polska, Orlen, Polskie Towarzystwo Informatyczne, Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego, Santander Bank Polska, Saturn, T.V.P. S.A., Uczelnia Łazarskiego itd. W trakcie naszych realizacji mieliśmy przyjemność tworzyć Klimat Imprez między innymi z następującymi Artystami: Alicja Majewska, Enej, Golec uOrkiestra, LemOn, Monika Urlik, Perfect, Zenon Martyniuk itd. oraz występowaliśmy w składzie VOCART złożonym między innymi z Muzyków, których umiejętności wykorzystywali na Scenie tacy Artyści, jak: Brathanki, Dawid Kwiatkowski, Izabela Trojanowska, Kwiat Jabłoni, Percival, Red Lips, Sidney Polak, Sylwia Grzeszczak, Tede, Venflon, Zuza Jabłońska itd.

Młody Skład & Atrakcyjny Wizerunek

Prezentujemy świeży wizerunek sceniczny, dynamiczny repertuar, wypełniamy Sceny Imprez energią i oferujemy atrakcyjne scenariusze Wydarzeń prowadzonych przez doświadczonego Konferansjera z wiedzą Event Plannera/Managera – dwujęzyczny (pol-ang), dobrze wychowany, potrafiący poskromić czas na Wydarzeniu i błyskotliwy w komentarzach – będzie zawsze jasnym punktem na Scenie i wsparciem na Imprezie – w portfolio między innymi współpraca z: Adamem Małyszem, Maciejem Orłosiem, Cezarym Pazurą, Ryszardem Rembiszewskim itd. Prezentujemy poziom pozwalający na współpracę z najlepszymi i dajemy gwarancję, że Impreza z nami zbuduje Twój pozytywny wizerunek u Gości .

Pasujemy do każdej Imprezy

Obsługujemy Wydarzenia Firmowe, Imprezy Plenerowe, Bankiety i Gale oraz Prywatne Imprezy. Do każdej z nich podchodzimy indywidualnie – posiadamy wiedzę zawodową umożliwiającą profesjonalne dopasowanie usług do rodzaju Wydarzenia, do Waszych potrzeb i do oczekiwań Gości.

KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ INFORMACJI O
IMPREZACH FIRMOWYCH I GALACH

KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ INFORMACJI O
IMPREZACH PRYWATNYCH

Wyróżniamy się wyraźnie spośród Konkurencji

VOCART oferuje wyróżniające się możliwości artystyczne i techniczne, podparte wizerunkiem i wypracowanym stylem usług artystycznych – nasi Klienci w rekomendacjach potwierdzają, że Imprezy z nami nie przemijają bez echa i są pozytywnie wspominane. Spełniamy oczekiwania na poziomie, który znajduje uznanie Publiczności a Organizatorom pozwala się cieszyć się Dniem Imprezy bez żadnych obaw. Oferujemy nie tylko atrakcyjne Muzyczne Show z ciekawym Konferansjerem, ale także zapewniamy wysoki poziom obsługi Klienta, bezpieczeństwo i prestiż Wydarzenia.

Własna Scena i specjalnie zaprojektowana technika

Wykonanie wszystkich usług w stałym składzie i na własnym wyposażeniu technicznym jest marzeniem wielu Wykonawców – VOCART to marzenie zrealizował – chętnie pracujemy z zewnętrzną obsługą techniczną, ale mamy także własną technikę sceniczną, którą oferujemy w atrakcyjnych pakietach z występami na Imprezy do 1.000 osób.

Nasz manager jest specjalistą od organizacji Imprez

PIOTR KULBICKI – EVENT & CONCERT MANAGER (VOCART): 
Doświadczenie, opanowanie, wysoka kultura osobista i szybkie podejmowanie racjonalnych decyzji – to moje atuty – „przeszedłem” już osobiście przez większość istniejących kabli, stołów i podgrzewaczy gastronomicznych oraz przez najbardziej wymagające oczekiwania Klientów – rozwiązuję przy tym zagadnienia związane z lokalizacjami i techniką oraz logistyką eventów – każdego roku organizuję kilkadziesiąt w pełni udanych Wydarzeń z udziałem VOCART i za każdym razem odpowiadam za ich zabezpieczenie artystyczne, techniczne oraz management podwykonawców lub scenariusza – jeśli poszukujesz dobrej współpracy na Wydarzeniach, zapraszam do kontaktu.

KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ PORTFOLIO PIOTRA