Karaoke Show

LISTA PODKŁADÓW    |    ZAPYTAJ O OFERTĘ    |    TREŚĆ UMOWY

VOCART oferuje organizację i prowadzenie Imprez Karaoke z opcjonalnym udziałem występów Live Act, DJ i Konferansjera (według wyboru). Zapewniamy renomowaną technikę sceniczną oraz utalentowanych Prowadzących, którzy są także aktywnie i często koncertującymi Wokalistami. Jesteśmy również właścicielami Firmy zajmującej się produkcją utworów karaoke na zamówienie. Doradzamy Organizatorom Imprez – w ramach każdej usługi otrzymujecie także nasze porady techniczne i organizacyjne, ukierunkowane na najlepszy efekt.

Do dyspozycji Gości każdej z naszych imprez karaoke oddajemy ponad 5.000 utworów karaoke w języku polskim i w kilku językach obcych oraz gustownie zaprojektowane LISTY UTWORÓW (KLIKNIJ TUTAJ). Nasz repertuar tworzą licencjonowane podkłady instrumentalne o płytowej jakości, które skupujemy z całego Świata łącznie z licencjami do naszego Show.

Wyróżnia nas stały skład, wyjątkowa oferta artystyczna i świetni Wokaliści prowadzący Imprezy. Proponujemy także coś nowego – ofertę specjalną karaoke show, której Goście Twojej Imprezy mogli jeszcze nie widzieć, a która pasuje do małych i wielkich przestrzeni, na skromne i bogate Sceny, na Gale i firmowe integracje – usługa elastyczna, ekonomiczna i niezależna technicznie od warunków Wydarzenia, a oferująca poważny i budujący pozytywny wizerunek efekt: 

VOCART LIVE ACT SHOW

VOCAL COVER DUO & DJ + KARAOKE + KONFERANSJER
Oferujemy profesjonalny występ wokalny na żywo grupy VOCART z dowolnym repertuarem w formie Live Act wraz z tekstem (prompterem) dla Publiczności wyświetlanym po bokach sceny oraz z opcjonalną możliwością udostępnienia Sceny i techniki dla Gości imprezy, aby zaśpiewali wykonywane utwory nie tylko z miejsca Publiczności, lecz także jako Gwiazda Wieczoru (samodzielnie lub z towarzyszeniem wokalistów grupy VOCART – dodatkowy prompter jest wtedy także na scenie, zapewniamy możliwość wcześniejszego wybrania repertuaru w razie potrzeby).

Zapewniamy specjalnie zaprojektowaną technikę dla tej Atrakcji (oświetlenie, nagłośnienie, wizję, backline, realizatorów, obsługę techniczną, konferansjera, wokalistów i DJ – według wyboru Klienta). To jedna z wielu propozycji VOCART na Eventy. Dostępne są wersje w małych i dużych budżetach. Współpracujemy także z zewnętrzną obsługą techniczną i z zewnętrznymi Agencjami.

LIVE ACT VOCART brzmieniem występu dorównuje koncertom pełnych składów z jednoczesnym zachowaniem jakości wykonania oraz brzmienia na poziomie usługi DJ’a – jesteśmy w stanie zagwarantować podobną koncertową atmosferę także uczestnikom zabawy karaoke – dodatkowo posiadamy w ofercie team building dla Twoich Współpracowników, oparty o wspólne przygotowania koncertowe Uczestników warsztatów z nami i wielogłosowe lub solowe wykonania na Wieczornej Gali po całym dniu przygotowań wokalnych do występu (oczywiście bez przymuszania nikogo do tego).

Zdjęcie wyżej: Jakość wykonań VOCART w opcji Live Act nadaje się wszędzie.

VOCART KARAOKE FESTIVAL (lub Karaoke Battle)

Kolejna specjalna propozycja VOCART to oddanie profesjonalnie przygotowanej Sceny w ręce Gości Waszej Imprezy – śpiewający stają się Gwiazdami Wieczoru, występują frontem do Publiczności a tekst otrzymują podany w prompterze ukrytym w podłodze Sceny – Publiczność skupia się na śpiewających gdyż ich tłem jest również telebim z tekstem śpiewanego utworu – stwarza to koncertową atmosferę i wielkie emocje u Uczestników zabawy – wszystko w formie luźnej zabawy lub festiwalowego konkursu drużyn, na specjalnie zaprojektowanej Scenie z telebimami, z realizatorem dźwięku i z techniką używaną przez profesjonalnych Wykonawców.

ATRAKCJA DODATKOWA: „Śpiewanie Na Życzenie” – Wokaliści VOCART w trakcie trwania Imprezy na Wasze życzenie sami zmierzą się z Oryginałami, jakie wybierzecie z wyprzedzeniem i ocenicie, jak sobie poradzili : )

W zakresie organizacji imprez karaoke oraz koncertów karaoke VOCART jest liderem na polskim rynku, z udokumentowanymi setkami występów w Polsce i w Europie. Do realizacji usług wykorzystujemy zawsze przeszkolonego realizatora dźwięku oraz sprzęt koncertowy znajdujący się w riderach technicznych wielu wykonawców z wysokiej półki.

Zdjęcie wyżej: Karaoke Show pasuje do wszystkiego podczas tej samej Imprezy

Oferujemy proste wersje usług karaoke w niskich budżetach oraz rozbudowane Karaoke Show w większych budżetach – zapewniamy śpiewających Prowadzących, możliwość wyświetlania tekstu utworów na wielu ekranach jednocześnie, dostarczamy listy karaoke w formacie PDF do wydruku przez Was i do wcześniejszego przygotowania się przez Gości do występów. Czas trwania usług ustalany jest indywidualnie. Zalecamy także wykorzystanie rozgrzewających występów Prowadzących, które brzmią koncertowo i demonstrują karaoke zanim się rozpocznie.

VOCART Karaoke Show dostępne jest na terenie całej Polski i Europy (najdalej usługę tą świadczyliśmy pod francuską granicą) – każdego roku odwiedzamy dziesiątki miejsc od morza po góry. Jeśli chcesz zapytać o termin i cenę skontaktuj się z nami, lub skorzystaj z FORMULARZA ZAMÓWIENIA IMPREZY .

PRZYKŁADOWE DEMO UTWORÓW KARAOKE

VOCART posiada wszystkie utwory karaoke na własność w fizycznych kopiach na dysku twardym – repertuar karaoke liczy ponad 5.000 licencjonowanych utworów w oryginalnych wersjach instrumentalnych – nasza Konkurencja korzysta zazwyczaj w całości z internetowych abonamentów (niedostępnych, gdy zrywa się np. połączenie z siecią komórkową lub WiFi, a to zdarza się często w piwnicach, w stalowych konstrukcjach i przy dużej liczbie Gości na Imprezie), nie ma wpływu na jakość oferowanych podkładów i ogranicza się do dwóch dostawców kontentu internetowego o różnej jakości lub nawet do wykorzystywania pirackich treści – VOCART od 15 lat sprowadza utwory karaoke z całego Świata wraz z dokumentacją licencyjną i cłami – wybieramy najlepsze z nich – wartość naszych zbiorów karaoke wraz z licencjami przekracza 100.000 złotych. Przykładowe demo karaoke znajduje się niżej (pliki zawierają zabezpieczenie – znak wodny audio lektora brzmiący „VOCART”, którego nie słychać na imprezie):

Film Wyżej: Przykładowe Karaoke Zagraniczne – Bruno Mars – Treasure
Fillm Wyżej: Przykładowe Karaoke Polskie – Lady Pank – Mniej Niż Zero

Zapraszamy do współpracy !

KONTAKT
Piotr Kulbicki / +48 506 143 132 / vocart@vocart.eu