Karaoke Show

logo-karaok

Lista podkładów karaoke    |    Zapytaj o cenę    |    Treść umowy

ORGANIZACJA IMPREZ KARAOKE

VOCART oferuje profesjonalną organizację i prowadzenie imprez karaoke. Zapewniamy renomowany sprzęt oraz utalentowanych Prowadzących.

Do dyspozycji Gości każdej z naszych imprez oddajemy ponad 5.000 utworów karaoke w języku polskim i w językach obcych oraz gustownie zaprojektowane spisy utworów. Nasz repertuar tworzą licencjonowane podkłady instrumentalne o płytowej jakości. KLIKNIJ PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

VOCART - 16.11.2013 foto1

KARAOKE WARSZAWA

Vocart Karaoke Show pochodzi z Warszawy, ale usługi karaoke świadczymy na terenie całej Polski – każdego roku odwiedzamy dziesiątki miejsc od morza po góry. Jeśli chcesz zapytać o termin i cenę skontaktuj się z nami, lub skorzystaj z FORMULARZA ZAMÓWIENIA IMPREZY .

WYRÓŻNIA NAS WYJĄTKOWA OFERTA I ŚWIETNI WOKALIŚCI JAKO PROWADZĄCY

OFERTA SPECJALNA „KARAOKE SHOW”
czyli wyższy poziom imprez karaoke
:

– niesamowity show przebojów karaoke śpiewanych na żywo przez zawodowych wokalistów (także z tekstem dla publiczności) w formie koncertu, lub w formie festiwalu konkursowego podczas którego Goście mogą głosować na występujących;

– oryginalne brzmienie utworów i wykonań;

– wspólna zabawa na parkiecie i na scenie.

ATRAKCJA: „Śpiewanie Na Życzenie” – wokaliści przyjmują wyzwania muzyczne od Publiczności i starają się wykonać żądane utwory.

ATRAKCJA: „Masz Mikrofon” – scenę oddajemy Gościom i śpiewamy wspólnie z nimi karaoke, udostępniając największy w Polsce zbiór podkładów karaoke (około 5.000 utworów).

VOCART - 30.11.2013 foto6

W zakresie organizacji imprez karaoke oraz koncertów karaoke VOCART jest krajowym liderem. Posiadamy na własność bazę ponad 5.000 oryginalnych i licencjonowanych utworów audio w języku polskim oraz w kilku językach zagranicznych wraz z tekstami – nasza konkurencja wykorzystuje najczęściej niskobudżetowy sprzęt i słabej jakości pliki MIDI nie przypominające muzyki instrumentalnej, lub korzysta z internetowych abonamentów w sklepach karaoke, odtwarzając na imprezach piosenki przez Internet. My zrobimy to najlepiej !

VOCART - Muzyka i Technika na Imprezy

VOCART – Muzyka i Technika na Imprezy

INFORMACJA
Usługi VOCART można także odnaleźć w Internecie pod hasłami uproszczonymi: imprezy karaoke warszawa, karaoke warszawa, organizacja imprez karaoke, podklady karaoke, repertuar karaoke – Vocart to zastrzeżony znak towarowy, zarejestrowany w Urzędzie Patentowym RP.