Live Act & DJ & Karaoke Festival Show

LISTA PODKŁADÓW    |    ZAPYTAJ O OFERTĘ    |    TREŚĆ UMOWY

VOCART oferuje organizację i prowadzenie Imprez Karaoke z opcjonalnym udziałem występów Live Act, DJ i Konferansjera (według wyboru). Zapewniamy renomowaną technikę sceniczną oraz utalentowanych Prowadzących, którzy są także aktywnie i często koncertującymi Wokalistami. Jesteśmy również właścicielami Firmy zajmującej się produkcją utworów karaoke na zamówienie. Doradzamy Organizatorom Imprez – w ramach każdej usługi otrzymujecie także nasze porady techniczne i organizacyjne, ukierunkowane na najlepszy efekt.

Do dyspozycji Gości każdej z naszych imprez karaoke oddajemy ponad 5.000 utworów karaoke w języku polskim i w kilku językach obcych oraz gustownie zaprojektowane LISTY UTWORÓW (KLIKNIJ TUTAJ). Nasz repertuar tworzą licencjonowane podkłady instrumentalne o płytowej jakości, które skupujemy z całego Świata łącznie z licencjami do naszego Show.

Wyróżnia nas stały skład, wyjątkowa oferta artystyczna i świetni Wokaliści prowadzący Imprezy. Proponujemy także coś nowego – ofertę specjalną karaoke show, której Goście Twojej Imprezy mogli jeszcze nie widzieć, a która pasuje do małych i wielkich przestrzeni, na skromne i bogate Sceny, na Gale i firmowe integracje – usługa elastyczna, ekonomiczna i niezależna technicznie od warunków Wydarzenia, a oferująca poważny i budujący pozytywny wizerunek efekt: 

VOCART LIVE ACT SHOW

VOCAL COVER DUO & DJ + KARAOKE + KONFERANSJER
Oferujemy profesjonalny występ wokalny na żywo grupy VOCART z dowolnym repertuarem w formie Live Act wraz z tekstem (prompterem) dla Publiczności wyświetlanym po bokach sceny oraz z opcjonalną możliwością udostępnienia Sceny i techniki dla Gości imprezy, aby zaśpiewali wykonywane utwory nie tylko z miejsca Publiczności, lecz także jako Gwiazda Wieczoru (samodzielnie lub z towarzyszeniem wokalistów grupy VOCART – dodatkowy prompter jest wtedy także na scenie, zapewniamy możliwość wcześniejszego wybrania repertuaru w razie potrzeby).

Film Wyżej: Live Act na Twojej Imprezie może zabrzmieć koncertowo – kliknij w literkę „i” na prawym górnym rogu filmu i porównaj wykonanie VOCART z oryginałem.

Zapewniamy specjalnie zaprojektowaną technikę dla tej Atrakcji (oświetlenie, nagłośnienie, wizję, backline, realizatorów, obsługę techniczną, konferansjera, wokalistów i DJ – według wyboru Klienta). To jedna z wielu propozycji VOCART na Eventy. Dostępne są wersje w małych i dużych budżetach. Współpracujemy także z zewnętrzną obsługą techniczną i z zewnętrznymi Agencjami.

LIVE ACT VOCART brzmieniem występu dorównuje koncertom pełnych składów z jednoczesnym zachowaniem jakości wykonania oraz brzmienia na poziomie usługi DJ’a – jesteśmy w stanie zagwarantować podobną koncertową atmosferę także uczestnikom zabawy karaoke – dodatkowo posiadamy w ofercie team building dla Twoich Współpracowników, oparty o wspólne przygotowania koncertowe Uczestników warsztatów z nami i wielogłosowe lub solowe wykonania na Wieczornej Gali po całym dniu przygotowań wokalnych do występu (oczywiście bez przymuszania nikogo do tego).

Zdjęcie wyżej: Jakość wykonań VOCART w opcji Live Act nadaje się wszędzie.

KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY POZNAĆ CENNIK VOCART
NA USŁUGI KARAOKE SHOW

VOCART KARAOKE FESTIVAL (lub Karaoke Battle)

Kolejna specjalna propozycja VOCART to oddanie profesjonalnie przygotowanej Sceny w ręce Gości Waszej Imprezy – śpiewający stają się Gwiazdami Wieczoru, występują frontem do Publiczności a tekst otrzymują podany w prompterze ukrytym w podłodze Sceny – Publiczność skupia się na śpiewających gdyż ich tłem jest również telebim z tekstem śpiewanego utworu – stwarza to koncertową atmosferę i wielkie emocje u Uczestników zabawy – wszystko w formie luźnej zabawy lub festiwalowego konkursu drużyn, na specjalnie zaprojektowanej Scenie z telebimami, z realizatorem dźwięku i z techniką używaną przez profesjonalnych Wykonawców.

ATRAKCJA DODATKOWA: „Śpiewanie Na Życzenie” – Wokaliści VOCART w trakcie trwania Imprezy na Wasze życzenie sami zmierzą się z Oryginałami, jakie wybierzecie z wyprzedzeniem i ocenicie, jak sobie poradzili : )

W zakresie organizacji imprez karaoke oraz koncertów karaoke VOCART jest z pewnością jednym z liderów branży, z udokumentowanymi występami w Polsce i w Europie. Do realizacji usług wykorzystujemy zawsze przeszkolonego realizatora dźwięku oraz sprzęt koncertowy znajdujący się w riderach technicznych wielu wykonawców z wysokiej półki.

Zdjęcie wyżej: Karaoke Show pasuje do wszystkiego podczas tej samej Imprezy

Oferujemy proste wersje usług karaoke w niskich budżetach oraz rozbudowane Karaoke Show w większych budżetach – zapewniamy śpiewających Prowadzących, możliwość wyświetlania tekstu utworów na wielu ekranach jednocześnie, dostarczamy listy karaoke w formacie PDF do wydruku przez Was i do wcześniejszego przygotowania się przez Gości do występów. Czas trwania usług ustalany jest indywidualnie. Zalecamy także wykorzystanie rozgrzewających występów Prowadzących, które brzmią koncertowo i demonstrują karaoke zanim się rozpocznie.

VOCART Karaoke Show dostępne jest na terenie całej Polski i Europy (najdalej usługę tą świadczyliśmy pod francuską granicą) – każdego roku odwiedzamy dziesiątki miejsc od morza po góry. Jeśli chcesz zapytać o termin i cenę skontaktuj się z nami, lub skorzystaj z FORMULARZA ZAMÓWIENIA IMPREZY .

PRZYKŁADOWE DEMO UTWORÓW KARAOKE

VOCART posiada wszystkie utwory karaoke na własność w fizycznych kopiach na dysku twardym – repertuar karaoke liczy ponad 5.000 licencjonowanych utworów w oryginalnych wersjach instrumentalnych – nasza Konkurencja korzysta zazwyczaj w całości z internetowych abonamentów (niedostępnych, gdy zrywa się np. połączenie z siecią komórkową lub WiFi, a to zdarza się często w piwnicach, w stalowych konstrukcjach i przy dużej liczbie Gości na Imprezie), nie ma wpływu na jakość oferowanych podkładów i ogranicza się do dwóch dostawców kontentu internetowego o różnej jakości lub nawet do wykorzystywania pirackich treści – VOCART od 15 lat sprowadza utwory karaoke z całego Świata wraz z dokumentacją licencyjną i cłami – wybieramy najlepsze z nich – wartość naszych zbiorów karaoke wraz z licencjami przekracza 100.000 złotych. Przykładowe demo karaoke znajduje się niżej (pliki zawierają zabezpieczenie – znak wodny audio lektora brzmiący „VOCART”, którego nie słychać na imprezie):

Film Wyżej: Przykładowe Karaoke Zagraniczne – Bruno Mars – Treasure
Fillm Wyżej: Przykładowe Karaoke Polskie – Lady Pank – Mniej Niż Zero

KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY POZNAĆ CENNIK VOCART
NA USŁUGI KARAOKE SHOW

Zapraszamy do współpracy !

Piotr Kulbicki / +48 506 143 132 / vocart@vocart.eu
Facebook VOCART
Instagram VOCART