Koncerty Autorskie

VOCART oferuje możliwość zorganizowania na Wydarzeniach koncertów autorskich – posiadamy w naszej ofercie młodych artystów z płytowym dorobkiem i z różnorodną muzyką, a także jesteśmy w stanie zorganizować koncert Gwiazdy i sprawić, że technika sceniczna spełni jej wymagania techniczne.

OFERTA AUTORSKICH KONCERTÓW ARTYSTÓW Z KATALOGU VOCART

THE GOOD STUFF

Facebook: https://www.facebook.com/thegoodstuffmusic  Rodzaj muzyki: rock, hard-rock.  Język: polski, angielski

fototgs

Zespół The Good Stuff powstał we wrześniu 2013 roku. The Good Stuff łączy w swojej stylistyce mocne i energetyczne rockowe brzmienie z niebanalnymi tekstami piosenek. Koncerty zespołu to potężna dawka rockowej energii i rockowego show. Aktualnie grupa pracuje nad swoim pierwszym albumem, którego premiera przewidziana jest na drugą połowę 2015 roku. W Czerwcu 2014 roku formacja wydała swój debiutancki singiel pt. „Zostań”. Z kolejnym singlem „Like A Stone” artyści zostali zaproszeni do występu w szczycie antenowym Programu 1 Telewizji Polskiej (wideo poniżej).

EON

Strona internetowa: www.eon.net.pl Facebook: https://www.facebook.com/eonmusicnews  Rodzaj muzyki: pop/rock, program festiwalowy.  Język: polski, angielski
EON1
Zespół EON powstał w 2010 roku, na rozstajach dróg łączących Warszawę, Łódź i Los Angeles. Grupę tworzą muzycy, chcący nawiązywać do tradycji muzyki popularnej z początku lat 90-tych. W brzmieniu zespołu EON odnaleźć można analogowe ciepło i różnorodność żywych instrumentów, w ambitnych, dopracowanych aranżacjach.