Koncerty Plenerowe – Zespół, DJ & Konferansjer Na Plener

VOCART oferuje duży potencjał występów na imprezach plenerowych – jesteśmy zespołem koncertowym i na Scenie czujemy się najlepiej. Wszechstronny repertuar i dobre przygotowanie zapewniają atrakcyjne koncerty z powszechnie znanymi hitami przed każdą Publicznością – szanujemy regionalne trendy oraz potrzeby Organizatorów i doradzamy najlepsze możliwości – każda z naszych usług zawiera w sobie pomoc naszego Event Managera, który w razie potrzeby pomoże w ustaleniach technicznych oraz organizacyjnych Imprezy.

Oferujemy występy 100% na żywo, koncertowy Live Act duetu wokalnego oraz usługi DJ’a i Konferansjera – wszystkie nasze opcje posiadają specjalne wersje przeznaczone na sceny plenerowe w małych i dużych budżetach. Jesteśmy przygotowani do szybkiego montażu na scenie oraz do współpracy z zewnętrzną obsługą techniczną – posiadamy dokładny RIDER TECHNICZNY i doświadczenie w „występach pod wiatr” ; ) 

VOCART na scenie plenerowej to dynamiczne show muzyczne, wypełnione hitami polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej – na specjalne życzenie przygotowujemy również repertuar dedykowany dla konkretnego Wydarzenia. Koncerty plenerowe to nasz żywioł – szybko zaprzyjaźniamy się z Publicznością, a Organizatorzy doceniają nasze podejście, polegające na wcześniejszym ustalaniu oczekiwanego stylu występu. W repertuarze posiadamy hity od disco polo , przez pop i dance, po mocny rock.

Na koncertach plenerowych ważne jest nie tylko dynamiczne show muzyczne, ale także przestrzeganie scenariusza oraz bezpieczeństwo – VOCART ma doświadczenie sceniczne i profesjonalnie realizuje plany imprez, unikając niebezpiecznych zachowań na Scenie, jak i w tłumie Publiczności.