Koncerty Plenerowe – Muzyka i Zespół Na Plener

VOCART PARTY COVER BAND & DJ występuje na imprezach plenerowych. Wszechstronny repertuar i dobre przygotowanie zapewniają ciekawe występy przed każdą Publicznością. Oferujemy występy 100% na żywo w 6 osobowym składzie, koncerty duetu wokalnego oraz usługi DJ’a. Jesteśmy przygotowani do szybkiego montażu na scenie oraz do współpracy z zewnętrzną obsługą techniczną – posiadamy dokładny RIDER TECHNICZNY.

VOCART na scenie to dynamiczne show muzyczne, wypełnione hitami polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej – na specjalne życzenie przygotowujemy również repertuar dedykowany dla konkretnego wydarzenia. Koncerty plenerowe to nasz żywioł – szybko zaprzyjaźniamy się z Publicznością, a Organizatorzy doceniają nasze podejście, polegające na wcześniejszym ustalaniu oczekiwanego stylu występu.

VOCART PARTY COVER BAND

VOCART PARTY COVER BAND
Zespół na Twoją Imprezę

WIĘCEJ O DJ’u                              WIĘCEJ O ZESPOLE

Na koncertach plenerowych ważne jest nie tylko dynamiczne show muzyczne i muzyka 100% na żywo, ale także przestrzeganie scenariusza oraz bezpieczeństwo – VOCART ma doświadczenie sceniczne i profesjonalnie realizuje plany imprez, unikając niebezpiecznych zachowań na scenie, jak i w tłumie Publiczności.

VOCART - Gala Plastem - Artyści i Technika Sceniczna

VOCART – Gala Plastem – Artyści i Technika Sceniczna

VOCART Artists & Events - Gala Orange Polska

VOCART Artists & Events – Gala Orange Polska

VOCART - Scena Jest Tam Gdzie Gramy

VOCART – Scena Jest Tam Gdzie Gramy

Zapraszamy do współpracy !

Kontakt i rezerwacje: +48 506 143 132 / vocart@vocart.eu