Muzyka Na Studniówkę

VOCART - Pozytywna Strona Eventów

VOCART – Pozytywna Strona Eventów

Dobra muzyka i świetne brzmienie zapewniane przez zawodowego DJ’a, duet świetnych wokalistów, lub przez cały Zespół 100% na żywo w 6-osobowym składzie – wybór należy do Was – wszystko wsparte przez zaawansowaną technikę sceniczną i przez poważne referencje.

VOCART - pasujemy do każdego miejsca

VOCART – pasujemy do każdego miejsca

Ciekawy styl prowadzenia imprez i nowoczesność usług VOCART zostawiają po sobie świetne wrażenie – a Wy będziecie zadowoleni z dobrej zabawy na Balu, który wszyscy wspomną z uznaniem.

VOCART - Perspektywa Tylko Udanych Imprez

VOCART – Perspektywa Tylko Udanych Imprez

WIĘCEJ O DJ’u                              WIĘCEJ O ZESPOLE

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt i rezerwacje: +48 506 143 132 / vocart@vocart.eu

VOCART PARTY COVER BAND

VOCART PARTY COVER BAND

Jesteśmy na bieżąco z klasyką hitów parkietu i z nowościami, które nieustannie przybywają do naszego potężnego repertuaru, liczącego ponad 50.000 oryginalnych utworów w płytotece DJ’a i ponad 800 utworów wykonywanych na żywo.

Vocart - Prestiżowe Przyjęcia

Vocart – Studniówki

Nasze wyposażenie techniczne przepełnione jest technicznymi nowinkami mającymi zapewnić efektowny wygląd parkietu i dobry dźwięk – cyfrowe miksery dźwięku, świetne mikrofony, cyfrowo sterowane, ruchome oświetlenie LED i lasery, maszyny hazer do wytwarzania pary – wszystko do Waszej dyspozycji.

VOCART Artists & Events - Imprezy Klubowe

VOCART Artists & Events – Studniówki

Muzyka na studniówkę powinna sprawnie łączyć różne klimaty i roczniki, uwzględniając wybrane przez Was utwory – w końcu z muzyką wiążą się Wasze historie, a niejeden utwór stał sie przez lata kultowy. Na studniówce bawicie się wspólnie z nauczycielami – im też będzie miło, gdy czasem uwzględnicie ich w Waszym klimacie. VOCART pomoże Wam osiągnąć ten cel.

VOCART - Tak Wyglądamy Na Naszej Scenie

VOCART – Tak Wyglądamy Na Naszej Scenie

Uwielbiamy muzyczne podróże – z nami na Studniówce zaistnieje klasyka rock’n’roll’a, gorące latino, beztroskie lata 70-te, elektroniczne disco lat 80-tych, porywające przeboje roczników 90+ i najnowsze hity parkietów, a wśród nich kultowe przeboje Waszej Klasy (zawsze o nie pytamy podczas spotkań z Wami) oraz niezapomniane hity w stylu Y.M.C.A, Macarena, Samba De Janeiro, Moves Like Jagger itd.

VOCART - Gala Orange Polska

VOCART – Gala Orange Polska

Na każdej Studniówce z udziałem VOCART zapewniamy usługę konferansjera oraz wsparcie techniczne, umożliwiające realizację specjalnych punktów programu, takich jak: przemówienia, spektakle teatralne, rozdanie nagród, tortu itd.

DJ VOCART - Charyzmatyczny Prezenter Muzyczny

DJ VOCART – Charyzmatyczny Prezenter Muzyczny

Nasze oświetlenie jest w pełni sterowane komputerowo i składa się wyłącznie z elementów emitujących prawdziwe i zamierzone barwy – to sprzęt uwielbiany przez fotografów i operatorów kamer.

VOCART - Jakość Miła Dla Ucha

VOCART – Jakość Miła Dla Ucha

VOCART - Obsługa Techniczna Wydarzeń

VOCART – Obsługa Techniczna Wydarzeń

VOCART - Gala Plastem - Artyści i Technika Sceniczna

VOCART – Gala Plastem – Artyści i Technika Sceniczna

DJ NA STUDNIÓWKĘ