Muzyka na Wesele

SZYBKIE MENU
SCENARIUSZ WESELA    |   TREŚĆ UMOWY    |   REPERTUAR DJ  |   REPERTUAR ZESPOŁU

VOCART zapewnia Wysoki Poziom Wesel
Zespół / DJ / Konferansjer Weselny
Hity z Każdej Epoki i Stylu na Parkiet

☑ ATRAKCYJNY KLIMAT I DOPRACOWANE PROPOZYCJE NA WESELA ☑
☑ CENIONY KONFERANSJER PROWADZĄCY ☑
☑ SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANE NAGŁOŚNIENIE I OŚWIETLENIE ☑
☑ IMPONUJĄCY REPERTUAR W 7 JĘZYKACH ŚWIATA NA ŻYWO (DJ WIĘCEJ) ☑

PONAD 900 LICENCJONOWANYCH UTWORÓW W REPERTUARZE NA ŻYWO
PONAD 50.000 LICENCJONOWANYCH UTWORÓW W REPERTUARZE DJ
☑ PROFESJONALNI ARTYŚCI Z POWAŻNYMI OSIĄGNIĘCIAMI NA SCENIE ☑
☑ ŚWIETNE REFERENCJE OD WIELU LAT ☑

☑ INDYWIDUALNE USTALENIA DLA KAŻDEGO WESELA ☑
☑ DORADCA ORGANIZACYJNY W PAKIECIE ☑
☑ PAKIETY ŁĄCZONE: DJ, DUET WOKALNY + DJ lub PEŁNY SKŁAD + DJ ☑

WESELA TO NASZA PASJA I ZAWODOWA SPECJALIZACJA

VOCART oferuje stały skład oraz usługi na Wesela przeznaczone dla Par Młodych, które oczekują wysokiego poziomu, stylu prowadzenia, wszechstronności repertuarowej i jakości odpowiadających Ich marzeniom o doskonałości Tego Dnia. Z nami Wesele będzie wspominane ze szczerym uznaniem przez Gości, co potwierdzają w rekomendacjach nasi dotychczasowi Nowożeńcy. Zapraszając nas unikniesz na Weselu nieprzygotowanych improwizacji Prowadzącego, krzywo poustawianych kilku tanich światełek, udawanego występu na żywo i „łamanego języka” w tekstach piosenek. Zapraszając nas otrzymasz uzgodniony wcześniej weselny klimat o jakości wykonania, której nie powstydziłaby się prestiżowa Gala i którą Rodzina wspominać będzie bez zażenowania.

Zajmujemy się prowadzeniem oraz oprawą muzyczną Wesel od 2008 roku – do tej pory z naszych usług skorzystało około 500 Par Młodych (liczba udokumentowana). Oferujemy zaskakujące propozycje, świetną zabawę, żywiołowe prowadzenie przez Konferansjera i wysoki poziom występów. U nas nie ma pomyłek i przypadku. Występujemy na prestiżowych Imprezach w całej Polsce i Europie, a wypracowaną na nich jakość i zdobyte doświadczenia przenosimy na Wasze Wesela, co dokumentują nasze REFERENCJE i relacje z wydarzeń oraz setki zadowolonych Klientów od 2008 roku – jesteśmy jedną z najczęściej występujących grup muzycznych w Polsce, a w temacie Wesel jesteśmy ścisłą czołówką na polskim rynku.

W naszej ofercie odnajdziecie wszystko, co jest potrzebne do zorganizowania małego i dużego Wesela. Podczas współpracy z VOCART nie zauważycie żadnych uprzedzeń do gustów Uczestników zabawy na Parkiecie, a Klimat ustalimy wspólnie z Wami – w repertuarze koncertowym na Wesela posiadamy ponad 900 hitów z każdej epoki i stylu, w tym:

☑ PONAD 350 HITÓW KLASYKI PARKIETU DISCO/DANCE Z LAT 60/70/80/90/00 ☑
☑ PONAD 100 HITÓW POLSKIEGO DANCINGU ☑
☑ PONAD 100 HITÓW Z OSTATNICH LAT ☑
☑ PONAD 100 HITÓW DISCO POLO ☑
☑ PONAD 150 HITÓW ROCK ☑
I INNE

Świetne efekty Imprez osiągamy uważnie słuchając potrzeb Organizatorów i reagując szybko na emocje Publiczności. Nasi Wokaliści śpiewają Muzykę nie tylko w języku polskim i angielskim, ale także hity w językach: hiszpańskim, portugalskim, włoskim, francuskim i rumuńskim. Nasz DJ oferuje jeszcze większe możliwości.

POTWIERDZENIE OSIĄGNIĘĆ VOCART NA WESELACH

Za oprawę muzyczną Imprez oraz ich kompleksową obsługę zebraliśmy i zbieramy nadal świetne REFERENCJE. Graliśmy już wielokrotnie po kilka razy dla tej samej Rodziny lub Firmy – to najlepsza rekomendacja efektów współpracy z VOCART. W branży weselnej od 2008 roku stawiamy poprzeczkę na wysokim poziomie – VOCART posiada certyfikat „FIRMA Z KLASĄ” przyznawany przez najpoważniejszy polski portal branżowy „Wesele z Klasą”. Opinie o nas znajdziecie także w Internecie na naszej wizytówce Google oraz stronach WESELE Z KLASĄ i ZESPOŁY WESELNE .

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie certyfikaty-wesele-z-klasą-1024x165.png

VOCART jest autorem bardzo udanych propozycji na Wesela – nasza najpopularniejsza opcja „DUET & DJ” jest unikalna na scenie rozrywkowej i została doceniona przez Branżę Weselną za poziom, a także za efektowność, co zaowocowało zaproszeniem nas w charakterze Gwiazdy Wieczoru na pierwszą w historii telewizyjną Galę Branży Weselnej Rzeszów 2016, która odbyła się w Hotelu Bristol Rzeszów – z tego Wydarzenia zachował się opublikowany w telewizji materiał (wywiad + fragmenty występów) – z opcją tą wystąpiliśmy także wielokrotnie za granicą Polski (m.in. Niemcy i Litwa) – zapraszamy do obejrzenia relacji z Gali:

świetny damsko – męski duet wokalny śpiewający w 7 językach oraz uznani Muzycy współpracujący z Artystami polskiej Sceny – nasz potencjał sprawdzisz w DEMO na YouTube – gwarantujemy porywające brzmienie i ogromne możliwości repertuarowe przygotowane specjalnie na Wesela – możliwy występ VOCART Cover Duo + DJ (duet wokalistów z podkładem o możliwościach przekraczających pełne składy cover) oraz Pełny Skład + DJ (6-7 osób 100% na żywo). To przykładowe opcje z wielu.

w Zespole znajduje się zawodowy DJ / Konferansjer (pl-eng) – doświadczenie kilkuset poprowadzonych Wesel (liczba udokumentowana) oraz świetny styl prowadzenia Wydarzeń – wszystko w jednej cenie z muzyką na żywo lub oddzielnie (sama usługa DJ / Konferansjer).

wysoka jakość i prestiżowy poziom usług budzące uznanie Gości – zawodowy doradca organizacyjny w cenie – z nami Wesele będzie się wyróżniać i będzie wspominane z satysfakcją !


PEŁNE DEMO VOCART NA YOUTUBE (KLIKNIJ)

GdzieWesele.pl rekomenduje
Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca

OPCJE DODATKOWE

W celu zapewnienia znakomitych efektów Wydarzeń z udziałem VOCART i pozytywnych wrażeń Publiczności, możemy spełnić także wymagania specjalne, poprzez jedną z naszych usług dodatkowych, wśród których znajdują się: dodatkowa dekoracja światłem, nagłośnienie strefowe, rzutniki i ekrany, oprawa muzyczna i nagłośnienie ślubu kościelnego lub plenerowego, karaoke show i wiele innych.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi dotyczące oferty weselnej VOCART
(KLIKNIJ TUTAJ)

USŁUGI DODATKOWE NA WESELE (KLIKNIJ TUTAJ)

KONTAKT
Piotr Kulbicki / +48 506 143 132 / vocart@vocart.eu