Live Act, Zespół, DJ, Konferansjer na Konferencję, Imprezę Firmową oraz Galę – Oprawa Muzyczna Wydarzeń – Technika Sceniczna – Event & Stage Manager

Organizacja Wydarzenia z VOCART spełni Twoje oczekiwania

Organizujesz Imprezę i poszukujesz atrakcyjnej Muzyki oraz Prowadzącego? Jesteś pod właściwym adresem. VOCART zajmuje się organizacją oraz oprawą muzyczną Imprez od 2008 roku – do tej pory nasze usługi wykorzystano na ponad 1.000 Wydarzeniach na terenie Polski i Europy (liczba udokumentowana fakturami) – wszystkie te Imprezy były sukcesem (PO REFERENCJE KLIKNIJ TUTAJ). W ramach naszych występów oferujemy także doradztwo repertuarowe i projektowanie Klimatu Imprez oraz usługi Event Plannera & Managera – nasi Klienci nie muszą martwić się o efekt – VOCART pomaga go osiągnąć. Gwarantujemy na piśmie jakość usług i bierzemy za nią odpowiedzialność finansową.

Na Zdjęciu Wyżej: VOCART prezentuje się świetnie na małych i dużych Scenach

VOCART JEST PROFESJONALNYM WYKONAWCĄ COVER – oznacza to, że oferujemy rzetelnie przygotowane hity w ustalonym Klimacie Waszej Imprezy – od heavy metal, przez swing i klub, po przeboje dance i disco-polo (Klimat ustalany jest indywidualnie) – nie musimy wybrzydzać – potrafimy wykonać wszystkie potrzebne gatunki muzyczne.

Na Filmie Wyżej: Prezentacja wideo VOCART oraz przykładowe nagranie audio demonstrujące autentyczny poziom naszych wykonań (więcej w zakładce DEMO oraz niżej).

Zapewniamy występy 100% na żywo w składzie od 6 (pełny skład cover) do 14 osób (pełny skład cover + kwartet dęty i smyczkowy) oraz unikalny na rynku koncertowy Live Act, którego dynamika występu i brzmienie w całości zastępują występy pełnych składów cover (wielu naszych Klientów przyznaje, że jest to opcja, jakiej „jeszcze nie widziano na Imprezie”). Usługi występów na żywo uzupełnia doświadczony DJ oraz Konferansjer oraz wiele atrakcyjnych opcji dodatkowych, w tym m.in: oferta koncertowa Kwartetu Smyczkowego z Wokalistą i repertuarem nowoczesnym (KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ INFORMACJI O KWARTECIE). Gwarantujemy kompleksową obsługę Imprezy na wysokim poziomie już od składu 2 osobowego na Scenie (Duet Wokalny Live Act + DJ + Konferansjer) oraz w pełnym składzie (VOCART Cover Band 100% Live + DJ + Konferansjer) – oczywiście wszystkie nasze usługi są dostępne także oddzielnie, a wszystkie wykonania cover gwarantujemy na poziomie zbliżonym do Oryginału.

Na Zdjęciu Wyżej: VOCART Cover Band 100% Live
Na Zdjęciu Wyżej: VOCART Cover Duo Live Act

KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY POZNAĆ CENNIK VOCART
NA IMPREZY FIRMOWE, GALE, KONFERENCJE

Prezentacja szczegółowa naszej oferty i demo znajdują się pod następującymi adresami:

ZESPÓŁ 100% LIVE + DJ

DJ + LIVE ACT

TECHNIKA SCENICZNA

Oferta artystyczna VOCART prezentuje atrakcyjny wybór usług artystycznych na Wydarzenia i całkowicie odciąża Organizatorów od troski związanej ze sprawami oprawy muzycznej oraz technicznej. Nasi Artyści tworzą skład VOCART od wielu lat – gwarantuje to Publiczności zauważalne zgranie na scenie, radość z muzyki i występ autentycznego Zespołu z ogromnymi możliwościami i repertuarem od mocnego rock’a, przez klasyki parkietów, swing i smooth jazz, po reggae i disco-polo (zakres repertuaru oraz Klimat każdej Imprezy ustalany jest indywidualnie).

Na Filmie Wyżej: Duet Live Act na Scenie i pełnowymiarowy efekt koncertu – VOCART to potrafi :)

KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY POZNAĆ CENNIK VOCART
NA IMPREZY FIRMOWE, GALE, KONFERENCJE

Na Filmach Wyżej: Kwartet Smyczkowy z Wokalistą – przedstawiamy atrakcję, której Wasi Klienci i Goście Waszych Wydarzeń mogli jeszcze nie widzieć : )

VOCART chętnie występuje jako podwykonawca artystyczny na gotowych scenach – jednak brak zewnętrznej obsługi technicznej nie stanowi problemu: wynajmując VOCART wystarczy wskazać miejsce Sceny, oczekiwany zakres usług i potwierdzić budżet – reszta jest już po naszej stronie – VOCART jest właścicielem kompletnej Sceny, zawierającej zaawansowaną technikę sceniczną uznanych producentów i często ją wykorzystujemy na różnych Wydarzeniach.

Na Zdjęciu Wyżej: VOCART przenosi energię na Parkiet bez problemów.
Na Zdjęciu Wyżej: VOCART gwarantuje rzetelność wykonania i własną technikę sceniczną.

KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY POZNAĆ CENNIK VOCART
NA IMPREZY FIRMOWE, GALE, KONFERENCJE

DLACZEGO VOCART?

 • Posiadamy ogromne doświadczenie (ponad 1.000 udanych imprez) i utrzymujący się, wysoki poziom od lat (potwierdzany każdego roku na minimum kilkudziesięciu Wydarzeniach);
 • Dostarczamy jeden z najszerszych i najlepiej brzmiących repertuarów na rynku usług rozrywkowych – ponad 50.000 oryginalnych utworów w płytotece DJ’a i ponad 900 licencjonowanych utworów w repertuarze Zespołu – Klimat zawsze dopasowany do Okazji i legalna Muzyka;
 • Nasz skład osobowy jest stabilny i tworzą go uznani Artyści z poważnym dorobkiem scenicznym (POZNAJ NASZ SKŁAD KLIKAJĄC TUTAJ) oraz z poważnymi REFERENCJAMI (DOSTĘPNYMI TUTAJ). Zwracamy na siebie uwagę nie narzucając się i pozostajemy w pamięci Gości Waszych Imprez – to dla Organizatorów największy sukces wizerunkowy. Energetyczne występy VOCART spełniają wymagania największych i najpoważniejszych wydarzeń – dostarczamy rzetelnie przygotowane Show Muzyczne oparte na usługach DJ’a, Duetu Wokalnego oraz Zespołu 100% live.
 • Dysponujemy zaawansowaną techniką sceniczną – cyfrowe systemy realizacji dźwięku i oświetlenia dostarczamy nawet na najmniejsze wydarzenia w cenie usług (podstawowe) lub za dopłatą (według potrzeb).
 • Mamy zarejestrowaną firmę i prowadzimy pełną księgowość – wystawiamy faktury VAT i rozliczamy PIT Muzyków, a wszelkie koszty podajemy przed zawarciem umowy, gwarantując pewność ustaleń.
 • Dbamy o naszych Partnerów nie tylko podczas wykonywania usług – dlatego wracają do nas wielokrotnie.

DLACZEGO VOCART? KLIKNIJ PO WIĘCEJ INFORMACJI

Na Zdjęciu Wyżej: VOCART tworzy Klimat nawet w zaskakujących Lokalizacjach.
Na Zdjęciu Wyżej: VOCART Cover Band 100% Live – skład 7-osób na własnej technice.

VOCART TO KONCERTOWA JAKOŚĆ IMPREZ

VOCART cieszy się od lat uznaniem Klientów i Publiczności. Zaufano nam między innymi na następujących prestiżowych Wydarzeniach:

 • Ogólnopolska Trasa Bayer Polska (2019-2020)
 • Gale I.D. Media „Lwice Biznesu” i „Prestiżowy Produkt Roku” (2016, 2017, 2018, 2019)
 • Ogólnopolska Trasa BOŚ Bank „KLONY 2017” (2017)
 • Merck Sales Meeting 2018 (2018 – Darmstadt Niemcy)
 • Gala Orange Polska „BESTSELLERY 2016” (2016)
 • Gala 20-lecia BIALMED (2018)
 • Gala MEDIA-SATURN – Media Markt & Saturn (2013, 2014, 2015)
 • Gala 90-lecia Spółki Lasy Państwowe (2014)
 • Gala 35-lecia Polskiego Towarzystwa Informatycznego (2016)
 • Gala 25-lecia Firmy SVANTEK (2015)
 • Gala 20-lecia Firmy PLASTEM (2016)
 • Gala 20-lecia Konsorcjum CFE (2016)
 • Gala 10-lecia Wydawnictwa I.D. MEDIA (2015)
 • Gala COLLIERS (2019)
 • Gala FUNDAMENTAL Group (2018)
 • Gala Firm ARUM & GENERALI (2014)
 • Gala Firmy AUDATEX (2016)
  i na wielu innych Wydarzeniach.
Na Zdjęciu Wyżej: VOCART ma w portfolio kompleksowe, całoroczne trasy marketingowe dla prestiżowych Firm i Ich Marek.

Zapraszamy do współpracy !

Piotr Kulbicki / +48 506 143 132 / vocart@vocart.eu
Facebook VOCART
Instagram VOCART

KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY POZNAĆ CENNIK VOCART
NA IMPREZY FIRMOWE, GALE, KONFERENCJE