Live Act , Zespół , DJ & Konferansjer Na Wesele oraz Poprawiny – Oprawa Muzyczna Ślubu – Dekoracja Światłem – Doradca Organizacyjny – Wedding Planner & Manager

Organizacja Wesela z VOCART spełni Twoje oczekiwania

SZYBKIE MENU
SCENARIUSZ WESELA    |   TREŚĆ UMOWY    |   REPERTUAR DJ  |   REPERTUAR ZESPOŁU

VOCART to Konferansjer, DJ i Zespół na Wesele, którzy od wielu lat z sukcesem zapewniają oprawę muzyczną Wesel oraz ich prowadzenie na wysokim poziomie. Łączymy nowoczesność i TO, co najlepsze z tradycji – wynik to prestiżowe Przyjęcie, zapewniające niecodzienne wspomnienia oraz uznanie Gości.

Bez względu na to, czy wybierzecie nasz live act, cover band, czy też będzie to DJ, zapewnimy Wam na każdym etapie indywidualne podejście oraz serdeczną pomoc – z każdą Parą Młodą poznajemy się osobiście, co pozwala wytworzyć wyjątkową atmosferę i pełne zaufanie – ogromna liczba Par pozostaje naszymi dobrymi Znajomymi także po Weselu. W cenie każdej z naszych usług na wesele znajduje się podstawowy zakres wsparcia doradcy organizacyjnego – pomagamy osiągnąć efekt „WOW”, zapewniamy pomoc przygotowawczą i odpowiedzi na wiele trudnych pytań : )

Posiadamy świetne propozycje artystyczne i techniczne na Wesele – w tym nasze hity w postaci usług łączonych Występu na Żywo oraz DJ’a w jednej cenie z techniką sceniczną (pakiety kompleksowe Live Act oraz Cover Band na specjalnie zaprojektowanej dla nas Scenie – przykład na zdjęciu niżej).

Za naszą oprawę muzyczną imprez oraz ich kompleksową obsługę zebraliśmy i zbieramy nadal świetne REFERENCJE. Graliśmy już wielokrotnie po kilka razy dla tej samej Rodziny lub Firmy – to najlepsza rekomendacja efektów współpracy z VOCART. W branży weselnej od 2008 roku stawiamy poprzeczkę na wysokim poziomie – VOCART posiada certyfikat „FIRMA Z KLASĄ” przyznawany przez najpoważniejszy polski portal branżowy „Wesele z Klasą” – otrzymaliśmy również wiele innych rekomendacji branżowych (KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY JE POZNAĆ).

CENNIK VOCART NA WESELE

CENNIK OPCJI DODATKOWYCH NA WESELE

VOCART jest autorem bardzo udanych propozycji na Wesela – nasza najpopularniejsza opcja „VOCART COVER DUO LIVE ACT & DJ” jest unikalna na scenie rozrywkowej i została doceniona przez Branżę Weselną za poziom, a także za efektowność, co zaowocowało zaproszeniem nas w charakterze Gwiazdy Wieczoru na pierwszą w historii telewizyjną Galę Branży Weselnej Rzeszów 2016, która odbyła się w Hotelu Bristol Rzeszów – z tego Wydarzenia zachował się opublikowany w telewizji materiał (wywiad + fragmenty występów) – z opcją tą wystąpiliśmy także wielokrotnie za granicą Polski (m.in. Niemcy i Litwa) – zapraszamy do obejrzenia przykładowych filmów dokumentujących autentyczny poziom naszych wykonań i naszą technikę:

Doskonale znamy się na weselnych atrakcjach i pomagamy ustalić każdy punkt programu. Działamy z wyobraźnią i przewidujemy skutki każdej decyzji, informując o nich nasze Pary Młode.

GdzieWesele.pl rekomenduje

Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca

Dlaczego VOCART ?

VOCART oferuje wyróżniające się możliwości artystyczne i techniczne, umożliwiające spełnienie Waszych najbardziej poważnych oczekiwań na poziomie, który znajdzie uznanie Waszych Gości, a Wam pozwoli cieszyć się Dniem Imprezy bez żadnych obaw – gwarantujemy w szczególności:

 • doceniany przez Organizatorów profesjonalny wizerunek sceniczny, efektowność występów i jakość przygotowywanych imprez (potwierdzone materiałami DEMO (KLIKNIJ TUTAJ) , GALERIĄ FOTO (KLIKNIJ TUTAJ) oraz REFERENCJAMI (KLIKNIJ TUTAJ) ;
 • świetny duet wokalistów (męski i damski wokal) i Prezenter Muzyczny oraz popularni Instrumentaliści – skład VOCART tworzą osoby o wyróżniających się osiągnięciach w branży rozrywkowej , prezentujący ogromny i wszechstronny repertuar, niedostępny dla większości konkurencyjnych grup artystycznych (nie wstydzimy się żadnej Muzyki oraz potrafimy ją wiernie wykonać – ponad 900 licencjonowanych utworów wykonywanych na żywo oraz ponad 50.000 oryginalnych utworów w płytotece DJ’a – od disco polo / przez taneczne klasyki oraz klubowe nowości / po smooth jazz i rock – klimat każdego Wydarzenia jest ustalany indywidualnie – REPERTUAR DJ (KLIKNIJ TUTAJ) , REPERTUAR ZESPOŁU (KLIKNIJ TUTAJ) ;
 • doświadczenie zbierane od 2008 roku i ponad 1.000 udanych Imprez (liczba udokumentowana fakturami oraz referencjami) – to o ponad połowę więcej niż wynosi aktualna średnia w Branży;
 • atrakcyjne i bardzo popularne scenariusze imprez prowadzonych przez doświadczonego Konferansjera z wiedzą Wedding Plannera – dwujęzyczny (pol-ang), dobrze wychowany, potrafiący poskromić czas na Wydarzeniu i błyskotliwy w komentarzach – będzie zawsze jasnym punktem na scenie i wsparciem na imprezie – w portfolio między innymi współpraca na scenie z: Adamem Małyszem, Maciejem Orłosiem, Cezarym Pazurą, Ryszardem Rembiszewskim itd.
VOCART & Adam Małysz
VOCART & Maciej Orłoś

Prowadzimy Wesela taktownie i żywiołowo, a na parkiecie serwujemy moc przebojów – oczarowując Gości pozytywnymi emocjami oraz jakością. Mamy dobry styl i własne pomysły, z których możecie wybierać. Pomożemy też wybrać właściwy utwór na PIERWSZY TANIEC.

VOCART zapewni Klimat i prowadzenie konferansjerskie dostosowane do Miejsca i charakteru Waszych Gości. Zapraszając nas na Wasze Wesele otrzymujecie katalog możliwości niedostępnych dla większości Zespołów weselnych, w tym:

 • wyszukany i wszechstronny repertuar – nie stanowią dla nas problemu disco-polo, dance, lata 70-80-90, klubowe hity, czy też rock’n’roll, rock i heavy metal lub muzyka bankietowa – gramy i śpiewamy dobrze wszystkie potrzebne style;
 • kompleksowa obsługa techniczna Wesela i profesjonalny wygląd techniki – cyfrowo sterowane nagłośnienie i oświetlenie Sceny oraz Parkietu, bezprzewodowe i zdalnie sterowane nagłośnienie strefowe dalszych części sali, dekoracja światłem obiektu, projekcje wideo (rzutnik, ekran itd), obsługa techniczna dodatkowych atrakcji – wszystko na sprzęcie wysokiej klasy, przeznaczonym do obsługi prestiżowych Gali i koncertowych Wydarzeń – do wyboru oferujemy trzy zakresy (wielkości) techniki na Wesela;
 • dwujęzyczny Konferansjer i DJ, posiadający doświadczenie zdobyte na Dużej Scenie i na setkach Wydarzeń.

Proponujemy Wam do wyboru szeroką ofertę oprawy muzycznej na tą wyjątkową okazję – wszystkie w stałym składzie osobowym i wszystkie z udziałem Konferansjera, a w szczególności polecamy Wam :

 • VOCART DJ Show – sam, bądź też z udziałem Wokalisty lub Instrumentu (krótkie występy w trakcie wesela);
 • ZESPÓŁ + DJ – VOCART Cover Duo Live Act & DJ – HIT WŚRÓD PAR MŁODYCH – unikalne na rynku Koncertowe Show Duetu Wokalistów śpiewających na żywo w formie Live Act, zakończone usługą DJ’a, z powodzeniem zastępujące brzmieniem oraz efektem występy pełnych składów cover band.
 • ZESPÓŁ + DJ – VOCART Party Cover Band & DJ – Koncertowe Show z rozmachem i energią  – występ 6-8 osobowego składu cover band 100% na żywo, zakończony usługą Dj’a.
 • Kwartet Smyczkowy VOCART 4 Strings Quartet / Wokalistka z Organistą lub Gitarą i inne opcje – oprawa muzyczna Ślubów w kliku wersjach, dostosowana do wytycznych Konferencji Episkopatu oraz wymogów Urzędów Stanu Cywilnego, a także muzyka bankietowa w tle przerw itd.
 • Zespół Biesiadno-Folklorystyczny – artystyczna forma biesiady, ludowe przerywniki, także pod Waszym domem.

oraz polecamy dodatkowo DEKORACJĘ ŚWIATŁEM (KLIKNIJ TUTAJ) i INNE ATRAKCJE DODATKOWE (KLIKNIJ TUTAJ).

Na Waszym Weselu będziemy się bawić razem z Wami i zagramy tak, jakby to było nasze własne Wesele.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA DO OFERTY VOCART NA WESELE
(KLIKNIJ TUTAJ)

REFERENCJE

Referencje VOCART łatwo zweryfikować, gdyż zawierają imiona i nazwiska oraz numery telefonów do osób je wystawiających – to niespotykana w branży weselnej możliwość weryfikacji referencji Wykonawcy – VOCART gra dobre imprezy i pracuje legalnie, dlatego nasze Pary Młode nie obawiają się podawać swoich danych do kontaktu. Więcej referencji możecie znaleźć TUTAJ – a poniżej tylko kilka przykładów:

Referencje z Imprezy Prywatnej Piłkarza Klubu Legia Warszawa Michała Kucharczyka

VOCART - Cover Band & DJ

Najlepszy w Polsce katalog zespołów weselnych

zespół muzyczny VOCART COVER BAND & DJ na wesele i nie tylko

INFORMACJE O STRONIE

Usługi VOCART można także odnaleźć w Internecie pod hasłami uproszczonymi: zespol muzyczny na wesele, zespol na wesela, zespol cover wesele, profesjonalny zespol muzyczny na wesele, zespol coverowy na wesele, wesele w niedziele, wesele w sobote, wesele w piatek, poprawiny, oczepiny, pierwszy taniec, muzyka na wesele, oprawa muzyczna wesel, atrakcje na wesele, live act na wesele, dj na wesele, wedding planner, tort weselny – Vocart Artists & Events to zastrzeżony znak towarowy, zarejestrowany w Urzędzie Patentowym RP. Strona Internetowa VOCART (www.vocart.eu) i jej treść jest chroniona prawem autorskim oraz stanowi własność Piotra Kulbickiego. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie i powielanie treści niniejszej strony do innych publikacji jest zabronione i wymaga pisemnej zgody właściciela – prosimy o udostępnianie treści wyłącznie poprzez bezpośredni link.

MUZYKA NA WESELA

WESELE W NIEDZIELĘ