Party Inspektor – Doradzamy Organizatorom Imprez – Event Planner & Manager

Organizujesz imprezę? Szukasz Muzyków, DJ’a, Konferansjera, Obsługi Technicznej, Obsługi Foto & Wideo, Atrakcji Dodatkowych, Usług Transportowych, Cateringu, Lokalizacji Imprezy (Obiektu/Pleneru) itd., a decyzję utrudnia zbyt duża liczba propozycji lub szczegółów technicznych? Skorzystaj z usługi Party Inspektor proponowanej przez VOCART – planowanie i zarządzanie Twoją Imprezą nie musi być stresujące : )

Party Inspektor to usługa dostępna na Wydarzenia Korporacyjne i Prywatne, zapewniająca Organizatorom Imprez dodatkowe wsparcie przy wyborze Podwykonawców artystycznych, technicznych itd. oraz późniejszą ocenę realizacji zakontraktowanych usług – na życzenie możemy zapewnić także rozliczenie usług, w tym ich odbiór i obsługę prawno-księgową.

Zapraszamy do współpracy !
VOCART invite You to cooperation !

KONTAKT / CONTACT
Piotr Kulbicki / +48 506 143 132 / vocart@vocart.eu
VOCART Facebook
VOCART Instagram

KIEDY PRZYDAJE SIĘ PARTY INSPEKTOR?

Nie każdy musi znać się na szczegółach technicznych sprzętu potrzebnego do realizacji usług kontraktowanych na Wydarzenie i nie każdy musi znać się na realnej wartości proponowanych przez Wykonawców usług. Nie każdy także musi znać się na prawie kontraktowym dotyczącym Wydarzeń lub na zasadach bezpieczeństwa, savoir-vivre lub logistyce. Dlatego stworzyliśmy ofertę Party Inspektor – doświadczonego i wszechstronnie wykształconego branżowo Managera, który opanuje scenariusz Twojej Imprezy, ustali zasady współpracy z Podwykonawcami oraz zajmie się logistyką Sceny Twojego Wydarzenia.

Party Inspektor pomoże przy ocenie przydatności wybranych opcji z oferty Wykonawcy oraz proponowaną przez niego jakość usług – przedstawimy faktyczne możliwości Wykonawców, proponowane przez nich zaplecze techniczne (jego faktyczną jakość i bezpieczeństwo dla Gości) oraz zweryfikujemy ich uczciwość (w tym posiadanie zarejestrowanej firmy i legalnie zatrudnionych pracowników, jak również repertuaru dostępnej muzyki).

Party Inspektor to także weryfikacja proponowanych przez Wykonawców umów pod kątem praktycznym i prawniczym – znamy realia branżowe i specyfikę realizacji usług eventowych – znamy także zagrożenia związane z nierzetelnością współpracowników z rożnych zakresów usług eventowych. Pomożemy Wam zabezpieczyć Wydarzenie w uczciwy dla obu stron sposób.