Party Inspektor

Organizujesz imprezę? Szukasz muzyków, obsługi technicznej, fotografa itd., a decyzję utrudnia zbyt duża liczba propozycji lub szczegółów technicznych? Skorzystaj z usługi Party Inspektor proponowanej przez VOCART.

Party Inspektor to unikalna na rynku usługa, zapewniająca Organizatorom Imprez dodatkowe wsparcie przy wyborze podwykonawców artystycznych i technicznych oraz późniejszą ocenę realizacji zakontraktowanych usług.

Zapraszamy do współpracy !

Kontakt i rezerwacje: +48 506 143 132 / vocart@vocart.eu

Party Inspektor - Jakość To Podstawa Sukcesu Eventu

Party Inspektor – Jakość To Podstawa Sukcesu Eventu

KIEDY PRZYDAJE SIĘ PARTY INSPEKTOR?

Nie każdy musi znać się na szczegółach technicznych sprzętu potrzebnego do realizacji usług eventowych i nie każdy musi znać się na bezpieczeństwie oraz na realnej wartości proponowanych przez Wykonawców usług. Party Inspektor pomoże zrozumieć i ocenić przydatność wybranych opcji oraz jakość proponowaną przez wybranych Wykonawców – Party Inspektor zweryfikuje faktyczne możliwości Wykonawców, proponowane przez nich zaplecze techniczne (jego faktyczną jakość i bezpieczeństwo dla Gości) oraz uczciwość (w tym posiadanie zarejestrowanej firmy i legalnie zatrudnionych pracowników, a także repertuaru dostępnej muzyki).

Party Inspektor to także weryfikacja proponowanych przez Wykonawców umów pod kątem praktycznym i prawniczym – znamy realia branżowe i specyfikę realizacji usług eventowych – znamy także zagrożenia związane z nierzetelnością współpracowników z rożnych zakresów usług eventowych. Pomożemy Wam zabezpieczyć swoje interesy w uczciwy dla obu stron sposób.

Czasem aż wstyd patrzeć na efekty pracy oprawy muzycznej... Foto z Internetu.

Czasem aż wstyd patrzeć na efekty pracy oprawy muzycznej… Foto z Internetu.

Cena usługi Party Inspektor rozpoczyna się od kwoty 300 złotych brutto (do 7 Podwykonawców w 1 kategorii lub w kilku – w zależności od ustaleń). W przypadkach pojedynczych ocen jest to 100 złotych. Szczegóły ceny ustalane zostają po zapoznaniu się z zakresem czynności potrzebnych do wykonania, przed ich rozpoczęciem.

MUZYKA NA IMPREZĘ – JAK DOBRZE WYBRAĆ MUZYKĘ, DJ’a lub ZESPÓŁ