Piosenka Na Pierwszy Taniec

Jaki jest najlepszy utwór na Pierwszy Taniec? Nie ma na to pytanie jednej odpowiedzi. Każda Para Młoda to zupełnie inny Świat i charakter – tylko od Was zależy, w jaki sposób wyrazicie siebie w swoim Pierwszym Tańcu.

Pierwszy Taniec to najważniejszy muzyczny akcent na Przyjęciu Weselnym – otwiera oficjalnie parkiet i zabawę, pozostając jednocześnie na całe życie towarzyszem Pary Młodej w ulotnych wspomnieniach i w trwałych pamiątkach, do których wraca się z sentymentem.

VOCART - PIERWSZY TANIEC

VOCART – PIERWSZY TANIEC

Pierwszy Taniec to chwila pełnego i wyłącznego skupienia Gości na Parze Młodej – to moment, który musi zabrzmieć idealnie i musi zawierać tekst pasujący do sytuacji.

Para Młoda wybierając Pierwszy Taniec na Wesele powinna myśleć wyłącznie o sobie, a nie o Gościach – musicie czuć się z wybraną piosenką i z jej treścią pewnie oraz komfortowo. Nic na siłę. Do Pierwszego Tańca nie są potrzebne żadne układy taneczne – jest wyjątkowy już tylko dlatego, że tańczycie go Wy. Jeśli macie ochotę – proszę bardzo – przygotujcie układ taneczny – ale jeśli chociaż jedno z Was nie jest do tego przekonane, nie róbcie tego. To Wasz dzień – pełen szczęścia i relaksu – nie powinien stać się stresującym egzaminem z kroków tanecznych.

Pamiętajcie, że Pierwszy Taniec może być zagrany na żywo przez Zespół, zaśpiewany do półplaybacku, lub odtworzony z oryginalnego nagrania przez DJ (płyta CD, mp3 itd) – według Waszego wyboru i potrzeb.

VOCART - PIERWSZY TANIEC

VOCART – PIERWSZY TANIEC

Nie wszystkie nasze ulubione piosenki nadają się do zatańczenia Pierwszego Tańca na Weselu. Warto dokładnie posłuchać wybranych utworów i zrozumieć ich treść oraz powody powstania. Dobry Zespół lub Dj pomogą wybrać Pierwszy Taniec na Wasze Wesele.

Oto propozycje VOCART – nieliczne – dokładnie wyselekcjonowane spośród wielu, dlatego że mają niepowtarzalny klimat i pasują idealnie do Pierwszego Tańca. Oczywiście – to nie wszystkie możliwości, ale dobry początek Waszych poszukiwań.

Andy Williams – Can’t Take My Eyes Of Off You
Beata Bartelik – Sen Na Pogodne Dni
Billy Joel – Just The Way You Are
Bryan Adams – Everything I Do (I Do It For You)
Curtis Stigers – I Wonder Why
Czerwone Gitary – Słowo Jedyne, Ty
Frank Sinatra – Strangers In The Night
Jennifer Rush – The Power Of Love
Joanna Zagdańska – Rękawiczki
Lenny Kravitz – I Belong To You
Natalia Kukulska – Zakochani
Mariah Carey & Luther Vandross – Endless Love
Rod Stewart – Have I Told You Lately (That I Love You)
Seweryn Krajewski – Wielka Miłość
Skaldowie – Wszystko Mi Mówi, Że Mnie Ktoś Pokochał
Stachursky – Z Każdym Twym Oddechem
Wet Wet Wet – Love Is All Around
Whitney Houston – I Will Always Love You
Zbigniew Wodecki – Oczarowanie