Piotr Kulbicki – wokalista cover do wynajęcia – na zastępstwo event plener galę – Warszawa i cała Polska

Piotr Kulbicki - Wokalista Do Wynajęcia

KLIKNIJ TUTAJ I POBIERZ OFERTĘ WOKALISTY WRAZ Z REPERTUAREM W PDF

Doświadczony Wokalista przyjmie zlecenia od Organizatorów Eventów na solowe koncerty z półplaybackiem lub zespołem na żywo (różna stylistyka) oraz zlecenia od zespołów muzycznych „na zastępstwo”, jak również inne propozycje nawiązania powtarzalnej współpracy ze składami grającymi muzykę cover 100% na żywo na plenerach, imprezach firmowych i w pubach – także koncerty akustyczne. Możliwa jest współpraca na terenie całej Polski – pracuję i żyję w Warszawie. Najchętniej podejmę się zleceń w środku tygodnia – terminy weekendowe do uzgodnienia. Kwestie wynagrodzenia ustalam indywidualnie.
VOCART - Plenery Nie Są Nam Obce
Do każdego zlecenia podchodzę z taką samą rzetelnością i pasją – niezależnie od budżetu. Jestem niezależny zawodowo i finansowo – jestem właścicielem popularnej i dochodowej marki artystycznej VOCART – w nowych zleceniach i we współpracy poszukuję przede wszystkim nowych znajomości muzycznych, rzetelności, przyjemności z grania, dobrego poziomu muzycznego i uczciwego wynagrodzenia w stosunku do reszty członków Składu. Zgadzam się na występy pod Twoją Marką.

Piotr Kulbicki

Piotr Kulbicki

KILKA INFORMACJI O MNIE
pełna mobilność i dojazd wraz ze sprzętem w każde miejsce;
bogate doświadczenie sceniczne (kilkaset zaśpiewanych imprez – 10 lat w zawodzie bez przerwy);
szeroki repertuar cover’ów (ponad 500 utworów na żywo w kliku językach – od disco polo do heavy metal);
własna technika sceniczna do wokalu, prompter i cała scena (światło i dźwięk) – wokalnie pracuję m.in. na Shure Beta 58A i Shure Beta 87A, Shure PSM900, Westone W30, Behringer X32rack, TC Helicon VOICE TOUCH2 +SWITCH6, wiele tekstów piosenek mam w pamięci – mam swój system prompter’owy ukryty na scenie lub teksty w iPad (zero segregatorów, nie korzystam do ściągania tekstów z Internetu podczas występu). Mogę pomóc nagłośnić i oświetlić występy Zespołu;
jestem dwujęzycznym konferansjerem (pol-ang);
jestem Prezenterem Muzycznym – aktualnie pracuję na DENON MCX8000;
posiadam zarejestrowaną firmę – mogę wystawiać faktury VAT i zatrudniać na umowy o dzieło;
gwarantuję uczciwość, rzetelność oraz lojalność wobec współpracowników, co potwierdzają świetne referencje od poważnych marek.
VOCART - Dobry Kontakt Z Publicznością

MOJE PROJEKTY AUTORSKIE:
ANIQA (2009-2010) – statuetka TopTrendy Sopot 2010 – Nagroda Internautów – gościnny udział wokalny w utworach (chórki, drugi wokal), pomoc w tworzeniu linii melodycznych wokali głównych i chórków.

EON (2013-2014) – nagroda za najlepszy utwór Funky/Pop w plebiscycie Good Time Radio 2014 (jury konkursu: PLAN B, Natalia i Paulina Przybysz, Piotr Rogucki, Wojtek Mazolewski, Małpa, Ras Luta i Sofa) – wokal główny, chórki, pomoc w tworzeniu linii melodycznych wokalu, management i wydanie płyty na własny rachunek.

THE GOOD STUFF (2014-2016) – wokal główny, współtworzenie muzyki, management, autorstwo tekstów.


ZAŚPIEWAM PRAKTYCZNIE NA KAŻDEJ IMPREZIE – NIE MOGĘ ŚPIEWAĆ NA WESELACH (RZADKO MAM WOLNY WEEKEND) I NIE JESTEM ZAINTERESOWANY STAŁĄ WSPÓŁPRACĄ NA WYŁĄCZNOŚĆ (jestem właścicielem firmy VOCART, z którą gram nawet więcej niż kilkadziesiąt imprez w roku i to jest moja podstawowa działalność oraz jedyna stała współpraca). Mogę występować także w przerwach Twojego występu – z zespołem lub z podkładem instrumentalnym (jestem właścicielem ponad 5.000 licencjonowanych, studyjnych podkładów instrumentalnych znanych utworów).

JESTEM ZAINTERESOWANY PROPOZYCJAMI UDZIAŁU W PROJEKTACH AUTORSKICH, KTÓRE TRAKTUJĘ NIEKOMERCYJNIE, JEŚLI GWARANTUJĄ EFEKT KOŃCOWY W POSTACI PUBLIKACJI NAGRANIA. PREFEROWANE GATUNKI: DANCE, POP, ROCK, SMOOTH JAZZ, SWING.

Więcej o mnie na www.vocart.eu
ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT
Piotr Kulbicki / vocart@vocart.eu / 506 143 132