Usługi dodatkowe VOCART Na Imprezy

WYBRANE OPCJE DODATKOWE

W celu zapewnienia znakomitych efektów Wydarzeń z udziałem VOCART i pozytywnych wrażeń Publiczności, możemy spełnić także wymagania specjalne, poprzez jedną z naszych usług dodatkowych, wśród których znajdują się: dodatkowa dekoracja światłem Sali, nagłośnienie strefowe, wyświetlanie materiałów wideo, karaoke show, oprawa ślubu itd.

– DODATKOWA DEKORACJA ŚWIATŁEM SALI – poprawia klimat wydarzenia, tworzy udane tło dla zdjęć i filmów oraz podkreśla piękne elementy architektury Sali, maskując jednocześnie jej złe strony – dekoracja światłem składa się z dwóch istotnych elementów: klimatycznej poświaty „wiszącej w powietrzu” w przestrzeni Wydarzenia (wytworzonej przez specjalne doświetlacze/blindery) oraz doświetlenia punktowego zaznaczającego wybrane elementy przestrzeni Wydarzenia (np. słupy, „ściankę”, wybrane miejsce itd.).
Dopłata do tej usługi wynosi 650 złotych (wersja podstawowa – wystarczająca w większości obiektów jako subtelne i widoczne uzupełnienie) lub od 1.000 do 3.500 złotych (wersja rozszerzona, zależna od wizji Zamawiającego lub kształtowana przez wymogi Sali).

– NAGŁOŚNIENIE ODDALONYCH OD SCENY PRZESTRZENI WYDARZENIA (nagłośnienie strefowe) – jest przydatne gdy trzeba nagłośnić bardziej oddalone od sceny części Sali, lub inne Sale – powinno być stosowane także wtedy, gdy na Wydarzeniu świadczona jest usługa konferansjerska lub muzyka w tle – zalecane w większości obiektów – umożliwia dobrą słyszalność wśród Gości bez zwiększania mocy nagłośnienia na scenie (co powodowałoby dyskomfort Gości znajdujących się najbliżej parkietu). VOCART używa specjalnie zaprojektowanego dla nas, bezprzewodowego systemu nagłośnienia strefowego, zapewniając minimalną widoczność techniki na Sali. Nagłośnienie strefowe najczęściej jest potrzebne w następujących sytuacjach:  akustyczna separacja strefy sceny od strefy jadalnej (niezależnie od przyczyny), rozdzielenie strefy sceny od strefy jadalnej ścianą lub częścią muru / sufitu w sposób utrudniający przedostawanie się wyraźnego dźwięku, ustawienie strefy sceny bokiem do strefy jadalnej lub umiejscowienie strefy sceny w sposób powodujący brak jej widoczności przynajmniej w części strefy jadalnej.
Dopłata do tej usługi wynosi 350 złotych za każdy punkt głośnikowy oddalony do 30 metrów od sceny lub 500 złotych (gdy punkt nagłośnienia jest niestandardowy) – podstawowe nagłośnienie strefowe (1 punkt nagłośnienia) znajduje się w cenie ofert GOLD.

– RZUTNIK + EKRAN NA SCENIE – WYŚWIETLENIE MATERIAŁU FILMOWEGO – VOCART może zapewnić usługę audio/wideo prezentującą wybrane materiały w uzgodnionym momencie Wydarzenia. Warto wybrać tą usługę u nas, gdyż to gwarantuje pełną obsługę techniczną bez zbędnego stresu dla Organizatora, w tym: kompatybilność sprzętu i jego wcześniejsze uruchomienie oraz jednoczesne przekazanie obrazu i dźwięku w dobrej jakości – wprowadziliśmy tą usługę do naszej oferty, gdyż często zdarzało się, że obsługiwane przez inne osoby rzutniki nie były instalowane na czas, lub nie działały poprawnie, a na imprezach zdarzały się niezamierzone przerwy techniczne. Usługa w podstawowej wersji obejmuje ekran 100” + rzutnik LED o jasności około 700 ANSI LUMEN (jeden lub dwa zestawy po obu stronach sceny) wraz z obsługą techniczną i przewodową lub bezprzewodową transmisją audio/wideo. Możliwe jest także zwiększenie jasności rzutnika i przekątnej ekranu za dopłatą (zależną od dokonanych wyborów) – jednak zaznaczamy że prezentowana tutaj oferta jest wystarczająca na średnich przestrzeniach sceny/parkietu/widowni do podstawowych zastosowań oraz jest w całości wystarczająca jako uzupełnienie występu VOCART wraz z prezentacjami logotypów czy prezentacji zawierających pełnoekranowe elementy graficzne. Do wykorzystania tej usługi konieczne jest przygotowanie materiału wideo w jednym z popularnych formatów: „mp4”, „mov” (video: H.264 / AVC, MPEG-4 Part 2, audio: AAC), „divx”, „avi” (video: DivX3.11, DivX4, DivX5, DivX6, XVID, H.264/AVC, audio: MPEG-1 Layer I, II, MPEG-1 Layer III (MP3), Dolby Digital), „mpg” (video: MPEG-1, audio: MPEG-1 Layer I, II) – zalecana rozdzielczość to HD (1920×1080@30p) lub WXGA (1280 x 800) – zalecany maksymalny transfer video: 20 Mbps.
Dopłata do tej usługi wynosi 400 złotych (jeden rzutnik + jeden ekran) lub 650 złotych (dwa rzutniki + dwa ekrany – lewa i prawa strona sceny).

– KARAOKE SHOW – uzupełnia Muzyczne Show Vocart o wspólne śpiewanie Prowadzących i Gości na profesjonalnej scenie – biorący udział w zabawie karaoke stoją na scenie przodem do Widowni i mają oddzielny prompter (wyświetlacz tekstu) dla siebie, dzięki czemu czują się jak Prawdziwi Wykonawcy – Publiczność ma oddzielny ekran z tekstem ustawiony tak aby patrzyła w stronę śpiewających – tworzy to atmosferę koncertu – śpiewający prowadzący, dwa mikrofony dla Gości oraz możliwość wyświetlania tekstu na ekranie – dostarczamy także listy karaoke w formacie PDF do wydruku przez Was i do wcześniejszego przygotowania się przez Gości do występów. Czas trwania: maksymalnie 3 bloki karaoke i maksymalnie 1,5 godziny łącznie (nie zalecamy dłuższych występów, gdyż mogą zdominować imprezę).
Dopłata do tej usługi wynosi 650 złotych – cena zawiera usługę Prowadzenia i dodatkową technikę dla potrzeb karaoke.

– OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBU KOŚCIELNEGO LUB CYWILNEGO
Wokalistka VOCART zasłynęła znakomitymi wykonaniami utworów przeznaczonych do uświetnienia przebiegu Ślubu Kościelnego oraz Cywilnego – zazwyczaj odbywa się to we współpracy z Organistą Kościelnym i wymaga wcześniejszego przygotowania na podstawie nut. UWAGA: VOCART świadczy usługi oprawy muzycznej Ślubu wyłącznie dla Par Młodych, dla których zapewniamy w tym samym terminie oprawę muzyczną Wesela. Ostateczne ustalenia cenowe i repertuarowe dokonywane są z Artystami wybranymi do oprawy muzycznej Ślubu. Przykładowe demo usługi (występ w TVP) – oczywiście w Kościele śpiewamy w języku polskim – prezentowany materiał jest w języku angielskim i ma tylko obrazować wokalistkę zaproszoną z utworem ślubnym na telewizyjny występ: https://www.youtube.com/watch?v=Qp5bEeixG1g&t=11s 
– MUZYKA W TLE, KONFERANSJER I NAGŁOŚNIENIE CEREMONII PLENEROWEJ ŚLUBU (400 zł);
– WOKALISTKA (650 zł) – wymagana jest tutaj obecność Organisty Kościelnego i przygotowanie przez niego repertuaru (zazwyczaj nie ma z tym problemu, ale zdarzają się Organiści odmawiający współpracy z Parami Młodymi, stąd nasza uwaga);
WOKALISTKA I GITARA AKUSTYCZNA / WOKALISTKA I ORGANISTA lub PIANISTA VOCART (1.300 zł);
Zakres proponowanych występów: wykonanie do 3-4 utworów w trakcie Mszy Świętej (tyle utworów to najczęściej dopuszczalne przez Kościół maksimum – każdy z nich ma swoje z góry ustalone miejsce podczas Mszy) lub wybrany repertuar podczas Ślubu Cywilnego. Propozycje repertuaru przedstawia Wokalistka w osobistym kontakcie. Ceny i zakres oprawy Ślubu ustalane są indywidualnie. Oferta zawiera instrumenty i wokal dopuszczone do występów w Kościele przez Konferencję Episkopatu Polski w 2017 roku. Podane ceny są brutto.

– OPRAWA MUZYCZNA BANKIETU / PRZYJAZDU GOŚCI NA SALĘ
VOCART może zapewnić oprawę muzyczną przed Wydarzeniem, umilając Gościom oczekiwanie na jego rozpoczęcie – ta usługa szczególnie przydaje się, jeśli zaplanowano bankiet powitalny dla Gości (np. z lampką wina lub przystawką) przed rozpoczęciem Wydarzenia – taka sytuacja pojawia się ostatnio coraz częściej, a VOCART jest na to przygotowany – gramy wtedy muzykę w tle w stylach: smooth jazz, swing itp. Lu  muzykę klasyczną.
TRIO KLASYCZNE – skrzypce, altówka, wiolonczela – 3.000 złotych za każdą rozpoczętą godzinę – zakres występu: muzyka klasyczna i rozrywkowa w tle bankietu. Możliwy także występ kwartetu (dodatkowe skrzypce – bardzo ważne uzupełnienie przestrzenne dźwięku – dopłata 800 złotych);
DJ – w cenie czasu kontraktu lub 400 złotych za każdą rozpoczętą
godzinę jeśli usługa ma odbyć się wcześniej niż Wydarzenie – muzyka smooth & swing w tle bankietu.
DUET WOKALNY (650 zł) lub ZESPÓŁ W PEŁNYM SKŁADZIE (2.000 zł) – opcja ta znajduje się w cenie kontraktu lub jest dodatkowo płatna za każdą rozpoczętą godzinę jeśli usługa ma odbyć się wcześniej niż Wydarzenie – zakres: muzyka smooth & swing w tle bankietu.