Wesele w Niedzielę – Party Inspektor – Poradnik Organizatora

Wesela w niedzielę stały się już bardzo popularne – nie tylko jako huczne imprezy wieczorno-nocne, ale także jako rodzinne spotkania na popołudniowym obiedzie lub plenerowym grillu przy dobrej muzyce i tańcach, trwających do wieczora lub nawet do nocy.

W czasach, kiedy terminy Sal, Kościoła, Oprawy Muzycznej, Zespołu czy obsługi Foto & Wideo ustala się czasem na kilka lat wcześniej, dla niektórych Par Młodych wesele w niedzielę jest koniecznością – dla innych jest to świadomy wybór – jak się okazuje niedzielne wesela są nie mniej atrakcyjne od przyjęć organizowanych w soboty, czy w piątki.

VOCART ma doświadczenie w organizacji niedzielnych imprez weselnych oraz niedzielnych poprawin – potwierdzamy: niedziele są równie atrakcyjnym terminem na weselne przyjęcia, jak soboty – co więcej: ku miłemu zaskoczeniu Par Młodych często niedzielne wesela okazywały się mniej męczące, gdyż rozpoczynały się wcześniej i kończyły się wcześniej, oferując Gościom świeżość dnia i tajemniczość zapadającego zmroku, bez konieczności „wytrwania” do rana. Niedzielne wesela najczęściej rozpoczynają się zazwyczaj około godziny 16 i kończą się „trochę” po północy (to i tak 10 godzin). Oczywiście od tej zasady są częste wyjątki – niektóre niedzielne wesela rozpoczynają się o 12:00, a niektóre „standardowo” około 18-19. Zalecamy jednak wcześniejsze godziny startu imprezy – maksymalnie godzinę 17.

Jeśli więc sobota w wybranej sali jest zajęta, warto zapytać o terminy niedzielne – dobra Sala nie odmówi a i ceny mogą okazać się korzystniejsze.

Party Inspektor – usługa plannera i managera Wydarzeń, która znajduje się w ofercie VOCART oraz wliczona jest w cenę większości usług VOCART na Imprezy – doradzamy Organizatorom Wydarzeń w tworzeniu scenariuszy Imprez, w wyborze Podwykonawców i Lokalizacji oraz na życzenie kontrolujemy jakość i legalność kontraktowanych usług. Oferujemy kompleksowe usługi Wedding Plannera. WIĘCEJ INFORMACJI – KLIKNIJ TUTAJ

KLIKNIJ TUTAJ I WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY

KLIKNIJ TUTAJ I POZNAJ OSIĄGNIĘCIA SKŁADU VOCART

INFORMACJE O STRONIE

Usługi VOCART można także odnaleźć w Internecie pod hasłami uproszczonymi: zespol muzyczny na wesele, zespol na wesela, zespol cover wesele, profesjonalny zespol muzyczny na wesele, zespol coverowy na wesele, wesele w niedziele, muzyka na wesele, oprawa muzyczna wesel, atrakcje na wesele, live act na wesele, dj na wesele, wedding planner – Vocart Artists & Events to zastrzeżony znak towarowy, zarejestrowany w Urzędzie Patentowym RP. Strona Internetowa VOCART (www.vocart.eu) i jej treść jest chroniona prawem autorskim oraz stanowi własność Piotra Kulbickiego. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie i powielanie treści niniejszej strony do innych publikacji jest zabronione i wymaga pisemnej zgody właściciela – prosimy o udostępnianie treści wyłącznie poprzez bezpośredni link.