Wesele w Niedzielę

Wesela w niedzielę wesela stają się bardzo popularne – nie tylko jako huczne imprezy wieczorno-nocne, ale także jako rodzinne spotkania na popołudniowym obiedzie lub plenerowym grillu przy dobrej muzyce i tańcach, trwających do wieczora lub nawet do nocy.FOTO VOCART 23a

W czasach, kiedy terminy Sal, Kościoła, Oprawy Muzycznej, Foto/Wideo ustala się czasem na kilka lat wcześniej, dla niektórych Par Młodych wesele w niedzielę jest koniecznością – dla innych jest to świadomy wybór – jak się okazuje niedzielne wesela są nie mniej atrakcyjne od przyjęć organizowanych w soboty.

FOTO VOCART 22a

VOCART wielokrotnie grał kilka razy dla tych samych Rodzin (co ukazują dwa powyższe zdjęcia). VOCART ma za sobą także wiele niedzielnych imprez weselnych oraz poprawinowych – potwierdzamy: niedziele są równie atrakcyjnym terminem na weselne przyjęcia, jak soboty – co więcej: ku miłemu zaskoczeniu Par Młodych często niedzielne wesela okazywały się mniej męczące, gdyż rozpoczynały się wcześniej i kończyły się wcześniej, oferując Gościom świeżość dnia i tajemniczość zapadającego zmroku, bez konieczności „wytrwania” do rana. Niedzielne wesela najczęściej rozpoczynają się około godziny 15-16 i kończą się „trochę” po północy (to i tak 10 godzin). Oczywiście od tej zasady są częste wyjątki – niektóre wesela rozpoczynają się o 12:00, a niektóre „standardowo” około 18-19.

FOTO VOCART 14a

Jeśli więc sobota w wybranej sali jest zajęta, warto zapytać o terminy niedzielne – dobra Sala nie odmówi a i ceny mogą okazać się korzystniejsze.

Poniżej autentyczne zdjęcia z przygotowań do jednego z naszych niedzielnych wesel. Wesele było połączone z przyjęciem i tańcami na Sali Bankietowej oraz z grillem w pięknej scenerii – PATIO NA WODOKTACH w Otwocku.

IMG_20150501_165155 IMG_20150501_164930 IMG_20150501_121730