VOCART zaprasza do współpracy artystycznej na Scenie Wydarzeń.

(WARSZAWA / CAŁA POLSKA)

VOCART zaprasza do współpracy stałej lub „na zastępstwo” zainteresowanych tym Muzyków, dysponujących rzetelnym przygotowaniem, przyzwoitą techniką gry oraz profesjonalnym sprzętem. Posiadamy stały skład, ale jest on szeroki, zapewniając naszym Klientom bezpieczeństwo kontraktowe.

Zapraszamy także innych Współpracowników posiadających oferty usług związanych z działalnością Eventową, które można prezentować Klientom, jako opcje usług dodatkowych. Jeśłi masz własne pomysły artystyczne lub oferujesz inne usługi pożyteczne na Wydarzenia – także możemy dołączyć je do naszej prezentacji w zakładce POLECAMY

Co oferujemy i czego oczekujemy? O tym dowiesz się niżej : )

Zgłoszenia ofert współpracy i pytań dotyczących współpracy
przyjmujemy osobiście:
Piotr Kulbicki / +48 506 143 132 / vocart@vocart.eu / www.vocart.eu

CO PROPONUJE VOCART?

Jeśłi zdecydujesz się nawiązać współpracę z VOCART to:

 • nadal utrzymasz wolność zawodową bez żadnych ograniczeń (jest to obustronna wolność – nic na wyłączność i nic na siłę);
 • podpiszemy z Tobą oficjalną umowę ramową, dzięki której możliwe stanie się między innymi wstawienie Twojej Osoby na stronę do składu VOCART (lub Twojej oferty do polecanych usług dodatkowych) oraz zakontraktowanie zaakceptowanych przez Ciebie terminów nawet za pomocą wiadomości sms bez konieczności podpisywania nowych umów na każdy termin;
 • będziemy przedstawiać Ci propozycje terminów (zawierające datę, stawkę, miejsce i rodzaj imprezy), których nie musisz przyjąć, ale jeśli przyjmiesz termin, to stajesz się odpowiedzialny umową za wywiązanie się z niego lub zapewnienie zaakceptowanego przez nas zastępstwa.
 • Jako Muzyk otrzymasz wykaz repertuaru podstawowego i piloty przygotowawcze do pracy w domu – próby VOCART mają być zwoływaną w razie potrzeby przyjemnością ogrywania się składu, a nie szkoleniem z aranży – jednym słowem próba to koncert bez Publiczności a nie dłubanina;
 • otrzymasz obsługę prawną i księgową Twoje pracy dla VOCART oraz legalne rozliczenie wszystkich zobowiązań podatkowych.

CO WARTO WIEDZIEĆ O VOCART?

VOCART JEST GRUPĄ ARTYSTYCZNĄ O NIECODZIENNEJ KONSTRUKCJI
VOCART to rozpoznawalny duet wokalny, występujący nawet około 100 razy w roku na pełnowymiarowych Imprezach Zamkniętych od wesel, przez eventy, po prestiżowe Gale – z własnym licencjonowanym show w formie Live Act lub 100% na żywo z sekcją instrumentalną (bez loop). Zespół w pełnym składzie został uruchomiony po sukcesie komercyjnym występów Live Act – naszą współpracę opieramy o stały skład osobowy stworzony w taki sposób, że Duet Wokalny, DJ i Konferansjer są rdzeniem grupy VOCART i nie podlegają zastępstwom, natomiast sekcja instrumentalna posiada dla każdego Instrumentu po kilku Muzyków w składzie, którzy angażowani są zgodnie ze swoją dyspozycyjnością i stopniem przygotowania – możesz wedle swojego uznania grać z nami wszystkie zaproponowane terminy lub tylko jeden, a nawet żadnego – zagra ktoś inny i nie będziemy widzieć w tym problemu – terminy kontraktujemy na piśmie i stają się wiążące tylko jeśli je oficjalnie przyjmiesz – dlatego na Twoim Instrumencie mamy także innych współpracowników, żeby każdy czuł się bezpiecznie oraz swobodnie.
(AKTUALNY SKŁAD VOCART DOSTĘPNY JEST TUTAJ) .

TAK VOCART PREZENTUJE SIĘ NA WŁASNEJ TECHNICE:

VOCART Artists & Events
VOCART Artists & Events

VOCART TO ZESPÓŁ, A NIE ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ
Z VOCART doświadczysz Występów w stałym i lubiącym się Składzie, na własnej technice lub z obsługą zewnętrzną – otrzymasz indywidualne ustawienia realizacyjne (x32), dobrą atmosferę, rzetelne przygotowania i demo oraz piloty do przygotowań prywatnych. Drużyna działa razem i dba o swój sukces oraz o siebie wzajemnie – tego wymagamy od siebie i od Każdego, Kto do nas dołącza. Mierzymy w świetny wizerunek sceniczny i w wysoką jakość wykonań cover – efekt WOW jest częścią naszej pracy. Pasujesz do nas wtedy, gdy potrafisz zrozumieć swoją rolę w Drużynie, wywiązujesz się ze zobowiązań na poziomie i terminowo oraz nie przejawiasz objawów choroby zwanej „zmęczenie życiem”.

VOCART MA SZEROKĄ OFERTĘ ARTYSTYCZNĄ I WSZECHSTRONNY REPERTUAR – OFERTĄ ZARZĄDZA MANAGER, A DECYZJE O ZAKRESIE USŁUG PODEJMUJĄ KLIENCI – NIE NEGOCJUJEMY CEN I NIE WYKONUJEMY USŁUG „NA CZARNO”
Aktualnie w ramach VOCART współpracujemy z Sekcją Instrumentalną towarzyszącą nam jako opcja na życzenie Klientów (pełny skład nie jest jedyną, lecz jedną z kilku propozycji artystycznych VOCART na każdą Imprezę i decyduje wybór Klienta) – show Duetu Wokalnego odniosło ogromny sukces na rynku rozrywkowym i daje pełnemu składowi potencjał na zdobywanie zleceń – zajmujemy się organizacją i obsługą Eventów oraz Imprez Okolicznościowych (dwie oddzielne działalności). Pełny Skład nastawiamy na działalność głównie Eventową, ale nie odmawiamy żadnych kontraktów bez powodu i w związku z tym nasz standardowy repertuar obejmuje pełne spektrum rozrywkowe od heavy metal po disco polo (spis podstawowych setów dostępny jest na końcu). Pasujesz do nas tylko wtedy, jeśli nie wykazujesz żadnych uprzedzeń do jakichkolwiek gatunków Muzyki Cover i jeśli rozumiesz, że zdobywanie zleceń to proces wymagający udziału wszystkich oraz uczciwości – nie negocjujemy cen bez konsultacji z Zespołem.

Poszukujemy do współpracy osób zdolnych do przyjęcia i dotrzymania terminów oraz do przygotowania się na grania na dobrym poziomie – osób chętnych do tworzenia produktów i ich wizerunku włącznie z demo. Nie wymagamy wyłączności ale wymagamy dotrzymania terminów lub zapewnienia przygotowanego zastępstwa – pracujemy na podstawie pisemnych umów gwarantujących terminy obu stronom (Tobie i nam).

STAWKI: aktualnie stawka podstawowa wynosi 800 złotych „na rękę” za 8 godzin obecności w strefie wydarzenia (każdy muzyk zarabia brutto średnio 1.353 zł) – zakres innych pojawiających się stawek wynosi od 500 do 1.500 złotych netto – zależne od czasu trwania występu.

PRZYGOTOWANIA: odbywamy próby zdalne i próby zbiorowe oraz nagrania aranży na tracki – po ustaleniu formy i zakresu instrumentów nagranie posłuży do prac w domu bez konieczności „mielenia” tego samego materiału non stop. Nagrania posłużą także do przygotowań zastępców. Próby planujemy zastępować graniami lub odbywać na potrzeby rozwoju nowych utworów (też demo na tracki).

ROZWÓJ PROJEKTU: zespół jest kompletnie wyposażony w technikę, w sprzęt do nagrań audio na tracki i wideo 4K oraz mamy własną obsługę managerską i marketingową włącznie z tematami WWW i grafiki. Demo wymaga więc jedynie nakładu czasu i pracy – planujemy (poza setlistami uniwersalnymi) także projekty typu SHOW (sety tematyczne, sety tribute i inne).

PRZYKŁADOWE PODSTAWOWE SETLISTY VOCART
(materiał poglądowy – podlega dostosowaniom do Imprez)
(„—” oznacza repertuar okolicznościowy nie grany bez konieczności)

SETLISTA 1

 1. Suzi Quatro & Chris Norman – Stumblin’ In (Duet)- G-dur
 2. Roy Orbison – Oh Pretty Woman (On)- E-dur
 3. Boney M – Sunny (Ona)- c-moll
 4. Village People – Y.M.C.A. (On)- Fis-dur
 5. Bruno Mars – Treasure (Ona)- As-dur
 6. Krzysztof Krawczyk – Ostatni Raz Zatańczysz Ze Mną (On)-e-moll
 7. —–Akcent – Przez Twe Oczy Zielone (On)- b-moll
 8. —–Piękni i Młodzi – Niewiara (Duet)- cis-moll
 9. —–Mig – Wymarzona (On)- G-dur
 10. Karin Stanek – Jedziemy Autostopem (Ona) Es-dur
 11. Wham – Wake Me Up Before You Go Go (Ona)- C-dur
 12. Chubby Checker – Let’s Twist Again (On)- D-dur
 13. George Michael – Careless Whisper (Duet)- d-moll

SETLISTA 2

 1. John Travolta & Olivia Newton–John – You’re The One That I Want (Duet)- GIS-moll
 2. Katrina & The Waves – Walking On Sunshine (Ona)- B-dur
 3. Electric Light Orchestra – Rock’n’Roll Is King (On)- A-dur
 4. Maanam – Cykady Na Cykladach (Ona) -fis-moll
 5. Lady Pank – Mniej Niż Zero (On)- e-moll
 6. Anna Jantar – Tyle Słońca W Całym Mieście (Ona) -f-moll
 7. —–Andrzej Rybiński – Nie Liczę Godzin i Lat (On)- G-dur
 8. —–Alicja Majewska – Być Kobietą (Ona)- c-moll
 9. —–Bolter – Daj Mi Tę Noc (Duet) -a-moll
 10. Kungs vs Cookin’ on 3 Burners – This Girl (Ona)-f-moll
 11. Bad Boys Blue – You’re A Woman (On)-c-moll
 12. Madonna – Material Girl (Ona)
 13. Bill Medley & Jennifer Warnes – (I’ve Had) The Time Of My Life (Duet)- E-dur

SETLISTA 3

 1. Culture Club – Karma Chameleon (On)- B-dur
 2. Moloko – Sing It Back (Ona)- es-moll
 3. Haddaway – What Is Love (On)- g-moll
 4. Eurythmics – Sweet Dreams (Ona)
  -c-moll
 5. Sławomir – Miłość W Zakopanem (On)-d-moll
 6. —–Boys – Wolność (Ona)- a-moll?
 7. —–Akcent – Przekorny Los (On)
  g-moll
 8. —–Happy End – Jak Się Masz Kochanie (Dwugłos)a moll
 9. Imany – Don’t Be So Shy (Ona) b-moll
 10. DNCE – Cake By The Ocean (On)-e-moll
 11. Sabrina – Boys (Ona + Rap On)-f-moll
 12. Fancy – Flames Of Love (On)- G dur
 13. John Legend & Meghan Trainor – Like I’m Gonna Lose You (Duet)- C-dur

SETLISTA 4

 1. Boney M – Rivers Of Babylon (Ona)
  -C-dur
 2. Mrozu & Thomson – Jak Nie My To Kto (Duet)- C-dur
 3. Lou Bega – Mambo No5 (On)-Es-dur
 4. Alesha Dixon – The Boy Does Nothing (Ona)- es-moll
 5. George Harrison – Got My Mind Set On You (On)- E-dur
 6. —–Ania Wyszkoni – Czy Ten Pan i Pani (Ona)- c-moll
 7. —–Czerwone Gitary – Niebo Z Moich Stron (On)- B dur
 8. —–Ottawan – One Way Ticket (Ona)-cis-moll?
 9. Piersi – Bałkanica (On)-d-moll
 10. Gloria Estefan – Conga (Ona)- e-moll
 11. Ricky Martin – She Bangs (On)- fis-moll
 12. Gloria Gaynor – I Will Survive (Ona)-a-moll
 13. Santana & Mana – Corazon Espinado (On)-h-moll

SETLISTA 5

 1. ABBA – Gimme Gimme Gimme (Ona)-d-moll
 2. Modern Talking – You’re My Heart, You’re My Soul (On)-cis-moll
 3. —–Tarzan Boy – Złociste Promienie (Ona)- a-moll
 4. —–Łobuzy – Ona Czuje We Mnie Piniądz (On)- b-moll
 5. Rihanna – Only Girl (In The World) (Ona)-fis-moll
 6. Felix Jaehn – Hot 2 Touch (On) -gis-moll?
 7. Jennifer Lopez – Let’s Get Loud (Ona)-c-moll
 8. Lady Pank – Tańcz Głupia Tańcz (On)-h-moll
 9. Maanam – Kocham Cię Kochanie Moje (Ona)-h-moll
 10. Niebiesko-Czarni – Niedziela Będzie Dla Nas (On + Ona Refreny Dwugłos)-A-dur
 11. Quincy Jones/Uniting Nations – Ai No Corrida (Ona)-e-moll
 12. Ofenbach & Nick Waterhouse – Katchi (On)- H-dur
 13. —–Natalia Kukulska – Moje Jedyne Marzenie (Ona)-A-dur

SETLISTA 6

 1. —–Long & Junior – Tańcz Tańcz Tańcz (On + Ona Dwugłos)-h-moll
 2. Brathanki – Czerwone Korale (Ona)-d-moll
 3. —–Czadoman – Ruda Tańczy Jak Szalona (On)- d-moll
 4. —–Kayah & Bregovic – Prawy Do Lewego (Ona)-c-moll
 5. Kult – Gdy Nie Ma Dzieci W Domu (On)-a-moll
 6. Lombard – Szklana Pogoda (Ona)- G-dur
 7. Budka Suflera – Takie Tango (On)C-moll
 8. Madonna – La Isla Bonita (Ona) cis-moll
 9. Los Lobos – La Bamba (On + Ona Dwugłos)- C-dur
 10. Pointer Sisters – I’m So Excited (Ona)-g-moll
 11. Earth, Wind & Fire – September (On)-fis-moll
 12. Donna Summer – Hot Stuff (Ona)-g-moll
 13. Baseballs – Umbrella (Duet)- Es-dur

SETLISTA 7

 1. Smokie & Roy Chubby Brown – Who The Fuck Is Alice (ON)
 2. Bonnie Tyler – It’s A Heartache (ONA)
 3. Elvis Presley – Blue Suede Shoes (ON)
 4. Bill Haley – See You Later Alligator (ONA)
 5. Jerry Lee Lewis – Great Balls Of Fire (ON)
 6. —– Mejk – Tańczę z nim do rana (ONA)
 7. —– Piękni & Młodzi feat. Playboys – Wyśmienicie (DUET)
 8. —– Long & Junior – Kolorowa Sukienka (ON)
 9. Paradiso – Bailando (ONA)
 10. Ryan Paris – Dolce Vita (ON)
 11. Vengaboys – Shalalalala (ONA)
 12. Budka Suflera – Bal Wszystkich Świętych (ON)
 13. Michael Buble – Sway (DUET)

SETLISTA 8

 1. Rihanna – Love On The Brain (Ona)
 2. Zucchero – Baila Morena (On)
 3. Ania Dabrowska – Z Toba Nie Umiem Wygrać (Ona)
 4. Grzegorz Hyzy – O Pani! (On)
 5. Lykke Li – I Follow Rivers (Ona)
 6. Komodo – (I Just) Died In Your Arms (On)
 7. Burak Yeter Feat. Danelle Sandoval – Tuesday (Ona)
 8. Paweł Domagała – Weź Nie Pytaj (On)
 9. Melanie Fiona – Monday Morning (Ona)
 10. Mark Ronson & Amy Winehouse – Valerie (Duet)
 11. Blue Cafe – Do Nieba, Do Piekła (Ona)
 12. Kombi – Słodkiego Miłego Życia (On)
 13. Laura Branigan – Self Control (Ona)

SETLISTA 9

 1. Gossip – Move in the Right Direction (Ona)
 2. Dawid Podsiadło – Małomiasteczkowy (On)
 3. Velvet – Rock Down To (Electric Avenue) (Ona)
 4. Bruno Mars – Uptown Funk (On)
 5. Ania Dąbrowska – Serce Nie Sluga (Ona)
 6. Gromee ft. Lukas Meijer – Light Me Up (On)
 7. Drenchill ft. Indiiana – Freed from Desire (Ona)
 8. Calvin Harris, Sam Smith – Promises (On)
 9. LP – Girls Go Wild (DUET 50/50)
 10. Lady Gaga, Bradley Cooper – Shallow (A Star Is Born) (DUET)
 11. Alice Merton – No Roots (ONA)
 12. The Killers – Human (On)
 13. Męskie Granie Orkiestra 2018 (Kortez, Podsiadło, Zalewski) – Początek (DUET)

SETLISTA OKOLICZNOŚCIOWA (nagła potrzeba – kwity pod ręką)
Alibabki – Kapitańskie Tango (ONA)
Big Cyc – Rudy Się Żeni (ON)
Masters – Żono Moja (ON)
Ryszard Rynkowski – Zwierzenia Ryśka (ON)

W RAMACH SKŁADU PRACUJEMY NA PODSTAWIE PISEMNYCH UMÓW DOSTOSOWANYCH DO RODO I OBSŁUGI ZAMKNIĘTYCH GALI Z OCHRONĄ WIZERUNKU GOŚCI (GDYŻ TAKIE JUŻ CZĘSTO GRALIŚMY I MAMY DOŚWIADCZENIA). UMOWY TE MA Z NAMI JUŻ KILKADZIESIĄT OSÓB – AKTUALNYCH I BYŁYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW VOCART (np. rozpoznawalni w branży: Monika Urlik, Paweł Maruszak, Marcin Ścierański, Grzegorz Kowalski, Ernest Strachota, Adam Rossa, Paweł Bomert, Paweł Jędrzejewski i inni) – NIGDY NIE BYŁO Z NIMI PROBLEMU.
PRZYKŁADOWĄ TREŚĆ UMÓW MOŻESZ POZNAĆ TUTAJ (KLIKNIJ)