Zespół eon – premiera płyty „brak”

KILKA MIESIĘCY SKUPIENIA I WYTĘŻONYCH WYSIŁKÓW OPŁACIŁO SIĘ. JEST PIERWSZY EFEKT PRACY ARTYSTYCZNEJ GRUPY VOCART :) PRZEDSTAWIAMY WAM AUTORSKI ZESPÓŁ EON I JEGO PREMIEROWY ALBUM „BRAK”! PREMIERA PŁYTY 01.09.2013. KONCERT PREMIEROWY 06.09 2013 W AMFITEATRZE PARKU SOWIŃSKIEGO. ZAPRASZAMY !!!!

STRONA INTERNETOWA ZESPOŁU: www.eon.net.pl
PŁYTA DO KUPIENIA POD LINKIEM: http://eonmusicnews.8merch.com/

EON1

ZESPÓŁ EON POWSTAŁ W 2010 ROKU, NA ROZSTAJACH DRÓG ŁĄCZĄCYCH WARSZAWĘ, ŁÓDŹ I LOS ANGELES.

GRUPĘ TWORZY 5 MUZYKÓW Z RÓŻNYCH STRON POLSKI, NAWIĄZUJĄCYCH DO TRADYCJI LAT 90-TYCH. MUZYKA ZESPOŁU EON ŚWIETNIE NADAJE SIĘ DO PUBLICZNEGO ODBIORU I MA CHARAKTER FESTIWALOWY, CO SPRAWIA, ŻE EON SWOBODNIE ODNAJDUJE SIĘ NA SCENIE MASOWYCH EVENT’ÓW (IMPREZY ZAMKNIĘTE, FESTIWALE, DNI MIAST, TRASY RADIOWE ITD.), GRAJĄC BARDZO DYNAMICZNE KONCERTY NA MAŁYCH I WIELKICH SCENACH.

DEBIUTANCKI ALBUM ZESPOŁU EON, ZATYTUŁOWANY „BRAK” (PREMIERA 01.09.2013) JEST BARDZO DOBRZE OCENIANY – ZAWIERA 12 BARDZO UDANYCH I ŚWIEŻYCH KOMPOZYCJI Z POGRANICZA POP/ROCK DLA ODBIORCÓW W KAŻDYM WIEKU, KTÓRE JESZCZE PRZED PREMIERĄ PŁYTY ZDOBYŁY WIELE ROZGŁOŚNI RADIOWYCH W KRAJU I ZA GRANICĄ, A TAKŻE POZWOLIŁY ZESPOŁOWI ZAGRAĆ SWÓJ PREMIEROWY KONCERT W SŁYNNYM AMFITEATRZE PARKU SOWIŃSKIEGO Z KILKUTYSIĘCZNĄ WIDOWNIĄ.

DZIĘKI PRZEBOJOWOŚCI REPERTUARU EON ZDOBYWA ROZPOZNAWALNOŚĆ WŚRÓD ODBIORCÓW. LIDEREM ZESPOŁU JEST WOKALISTA PIOTR „P.A.K.” KULBICKI.

eonkoncertpremiera