Zespół Na Imprezę Firmową

VOCART PARTY COVER BAND & DJ to świetny wybór na imprezę firmową i muzyka 100% na żywo lub oryginalne wersje przebojów prezentowane przez DJ’a – dodatkową ciekawą atrakcją VOCART jest muzyczne show duetu wokalnego. Stały skład, szeroki repertuar i świetne wyposażenie techniczne, gwarantują dobrą muzykę na każdy rodzaj firmowego event’u. Zapewniamy wsparcie artystyczne i techniczne na konferencje, bankiety, gale specjalne, imprezy integracyjne i inne eventy firmowe – wszystko w dobrej cenie i z fakturą VAT. VOCART to zespół na imprezę firmową zapewniający kompleksową oprawę muzyczną wydarzeń – muzyka na żywo, dj na imprezę, tło muzyczne na bankiet, dekoracja światłem oraz oświetlenie i nagłośnienie sceny – jesteśmy do dyspozycji!

WIĘCEJ O ZESPOLE                                         WIĘCEJ O DJ’u

Zapraszamy do współpracy !

Zapytania i rezerwacje: +48 506 143 132 / vocart@vocart.eu

VOCART - MUZYKA NA IMPREZY

VOCART – MUZYKA NA IMPREZY

Zespół VOCART na imprezach firmowych występuje od wielu lat – wszystkie zakończyły się sukcesem, o czym świadczą prestiżowe REFERENCJE oraz fakt, że dla niektórych Firm graliśmy kilkukrotnie.

Do każdej imprezy firmowej podchodzimy indywidualnie i zawsze wspieramy Organizatorów naszą wiedzą oraz pomysłami. Nasze występy i technika sceniczna spełniają normy bezpieczeństwa, a imprezy prowadzone są w sposób żywiołowy i kulturalny – zgodnie z oczekiwaniami i charakterem Firmy, dla której występujemy.

W naszej ofercie odnajdziecie występy na żywo zakończone usługą Dj’a oraz usługę konferansjerską – zapewniamy także obsługę techniczną i sprzęt spełniający wymagania Gwiazd wieczoru (spełnimy rider techniczny).

Zespół na imprezę firmową powinien być przygotowany, przebojowy i budzić zaufanie w sprawach organizacyjnych – VOCART ma wszystkie te cechy i pozwoli Twojej Firmie zbudować świetne wrażenie wśród Gości, a więc i pozytywny PR – nasi Klienci są zawsze zadowoleni, co chętnie potwierdzą pod numerami telefonów dostępnymi na referencjach, jakie nam wystawili.

MUZYCZNE SHOW NA IMPREZY FIRMOWE