Cover Band 100% Live & Live Act Show

REPERTUAR ZESPOŁU     |    SKŁAD    |     ZAPYTAJ O OFERTĘ     |    TREŚĆ UMOWY 

Impreza Twoich Marzeń Jest Możliwa z Vocart

VOCART oferuje usługi zespołu muzycznego cover, wykonującego muzykę 100 % na żywo. W naszej ofercie odnajdziecie także unikalną propozycję koncertowego Live Act duetu wokalnego, w której wokaliści zaśpiewają także 100% na żywo ze studyjnym podkładem instrumentalnym i z efektem dorównującym oryginalnym utworom oraz mogącym z powodzeniem zastąpić występy pełnych składów cover – czy jest to możliwe? Sprawdź nasze możliwości w zakładce DEMO (KLIKNIJ TUTAJ) i przekonaj się osobiście. Gwarantujemy na piśmie jakość naszych usług i bierzemy za nią odpowiedzialność finansową.

VOCART Cover Band to atrakcyjna oprawa muzyczna na imprezę firmową, imprezę plenerową, bal, studniówkę, galę specjalną, wesele, event tematyczny itd. – zapewniamy zgrany skład utalentowanych Muzyków i świetne przygotowanie sceniczne, gwarantujące Wielkie Emocje nawet z małej Sceny – OSIĄGNIĘCIA NASZEGO SKŁADU MOŻESZ POZNAĆ TUTAJ (KLIKNIJ)efekt „WOW” jest dla nas osiągalny i potwierdzają to nasze REFERENCJE oraz liczba ponad 1.000 udanych i udokumentowanych Imprez.

Na Wydarzeniu z zespołem muzycznym VOCART Publiczność otrzymuje bogaty repertuar znanych przebojów polskiej i światowej Muzyki w 7 językach Świata, pasujących na wiele okazji i wykonanych na poziomie porównywalnym z Oryginalnymi Wykonawcami – specjalizujemy się również w przygotowaniu repertuaru na zamówienie.

Oferta VOCART na Imprezy zawiera również dodatkowe opcje artystyczne, w tym: składy akustyczne (od 2 do 6 osób), skład silent disco, skład klubowy, rzadko spotykaną na scenie rozrywkowej opcję Kwartetu Smyczkowego z Wokalistą (KLIKNIJ TUTAJ I POZNAJ OFERTĘ KWARTETU) oraz wiele innych konfiguracji zależnych tylko od Twojej wyobraźni : )

Koncerty VOCART mogą porwać Gości Twojej Imprezy do tańca w różnych stylach i rocznikach, a w razie potrzeby stworzą dyskretne tło muzyczne bankietów lub głośne rockowe show na scenie – nie tylko doradzamy naszym Klientom w sprawach organizacji Imprez, ale także słuchamy uważnie Ich oczekiwań i dokonujemy ustaleń repertuarowych mając na uwadze dobro Wydarzenia – potrafimy wykonać to, czego Twój Wizerunek oraz parkiet Twojego Eventu będzie potrzebować.

Podczas współpracy z VOCART nie zauważysz u nas żadnych uprzedzeń do gustów Uczestników zabawy na Parkiecie – w repertuarze koncertowym na Imprezy posiadamy ponad 900 utworów wykonywanych w 100% na żywo – jako Wykonawcy Cover wykorzystujemy hity z każdej epoki i stylu – począwszy od ponad 100 pozycji disco-polo w naszym repertuarze, przez ponad 350 utworów klasyki disco/dance, po klubowe nowości (ponad 100 utworów) i rockowe legendy (ponad 150 utworów) oraz wiele innych (jak np. smooth jazz, reggae, hity dancingów itd).

Występ Zespołu VOCART na Wasze życzenie może odbyć się na specjalnie zaprojektowanej dla nas Scenie, z wykorzystaniem naszej techniki scenicznej i jest zazwyczaj zakończony około 2 godzinnym występem DJ’skim (kompleksowa usługa łączona BAND + DJ to najczęściej wybierana opcja przez naszych Klientów) – jest to celowy zabieg zwiększający atrakcyjność artystyczną Wydarzenia. Zespół jest także przygotowany do współpracy z zewnętrzną obsługą techniczną.

Każdego roku odbywa się nawet 100 małych i wielkich Wydarzeń z udziałem VOCART, na których nasz Zespół potwierdza swoją niezmiennie dobrą formę i zapewnia Publiczności świetną zabawę – potwierdzają to prestiżowe REFERENCJE VOCART (KLKNIJ TUTAJ ŻEBY JE POZNAĆ) i ponawiane zaproszenia na kolejne występy (w tym także wielokrotnie dla tego samego Klienta).

Muzyka na imprezach stanowi podstawę dobrej zabawy. Zespół VOCART oferuje przemyślany repertuar – to muzyka nie tylko przebojowa, ale też przykuwająca uwagę Publiczności jakością wykonania, oryginalnością i interesującymi aranżacjami, które czasem trudno odnaleźć w repertuarach konkurencyjnych Grup cover – układamy repertuar tak, żeby utrzymać dynamikę Imprezy na właściwym poziomie. KLIKNIJ TUTAJ I POZNAJ REPERTUAR VOCART

A przerwy? Zapominamy o nich często razem z bawiącym się tłumem – nasze sety koncertowe trwają czasem nawet 2 godziny. Przerwy wypełniamy dyskretną muzyką w tle, lub muzyką graną przez DJ’a do tańca. Nasze bloki muzyczne nie są ustalone czasowo – potrafimy dostosować długość setów do potrzeb Imprezy i wymagań scenariusza godzinowego.

Zespół muzyczny VOCART może wystąpić w dwóch wariantach:

PEŁNY SKŁAD – VOCART PARTY COVER BAND 100% LIVE SHOW – DUET WOKALNY I INSTRUMENTY
Skład minimum 6 osobowy, grający muzykę 100% na żywo (gwarantujemy to w umowie – nie stosujemy playback’u, półplalyback’u oraz tak zwanych „loops”). Na scenie występuje wokal damski i męski oraz instrumenty: bas, gitara, instrumenty klawiszowe, perkusja. WIĘCEJ O SKŁADZIE TUTAJ. Na Wasze życzenie możliwe jest powiększenie składu zespołu muzycznego o dodatkowy instrument (saksofon, skrzypce lub druga gitara) lub o pełną sekcje dętą i smyczkową (po 4 osoby). Dynamiczne i efektowne występy zespołu muzycznego VOCART sprawdzą się zarówno na małej, jak i na dużej scenie. Bez kompleksów możemy pełnić rolę głównej atrakcji wieczoru, lub stawać na scenie u boku Gwiazd Wieczoru, nie ustępując im jakością. Występ zespołu VOCART uzupełnia także usługa DJ’a (najczęściej jest ujęta w pakiecie naszych usług i pojawia się na zakończenie wydarzenia, jako atrakcja po występach). Zespół muzyczny VOCART jest w pełni przygotowany do występów na imprezach obsługiwanych przez zewnętrzne firmy techniki scenicznej. KLIKNIJ TUTAJ I POZNAJ RIDER TECHNICZNY ZESPOŁU

SKŁAD WOKALNY – VOCART COVER DUO LIVE ACT SHOW – DUET WOKALNY I PŁYTOWA JAKOŚĆ
Skład 2 osobowy – duet uznanych wokalistów, śpiewający na żywo z oryginalnymi podkładami instrumentalnymi o studyjnej jakości. Koncerty wokalne stały się popularne po sukcesach telewizyjnych talent show – w przypadku VOCART zachwycają swoim brzmieniem w każdych warunkach i zastępują z powodzeniem występy „pełnych” składów zespołów muzycznych, prezentując często wyższą jakość (występy duetu są możliwe także tam gdzie zespół instrumentalny nie mógłby zagrać dobrze). Doskonałe brzmienie występów, o jakości przypominającej oryginalne nagrania z płyty, wprowadzi Wielką Atmosferę nawet na Małym Wydarzeniu oraz sprawdzi się na Scenie przed Wielką Publicznością. Na Scenie w tej opcji występuje wokal damski i męski. Możliwe jest powiększenie składu o dodatkowe instrumenty wykonujące live act (saksofon, gitara lub skrzypce wykonujące swoje partie popisowo podczas występu Duetu). Występ duetu VOCART uzupełnia także usługa DJ’a (najczęściej jest ujęta w pakiecie naszych usług i pojawia się na zakończenie wydarzenia, jako atrakcja po występach). Duet VOCART jest w pełni przygotowany do występów na imprezach obsługiwanych przez zewnętrzne firmy techniki scenicznej. KLIKNIJ TUTAJ I POZNAJ RIDER TECHNICZNY DUETU

PRZYKŁADOWE BLOKI TEMATYCZNE VOCART

VOCART może przygotować na Waszą Imprezę show muzyczne oparte o hity jednego Artysty, jednego gatunku lub jednego motywu przewodniego – wystarczy, że opiszecie nam swoje oczekiwania z odpowiednim wyprzedzeniem : ) Do tej pory przygotowaliśmy między innymi następujące Pakiety Tematyczne na imprezy wielogodzinne:

VOCART PARTY DANCE SHOW (hity parkietu od klubowych nowości, po klasykę parkietu – jakość repertuaru odpowiada wymaganiom prestiżowych Wydarzeń)
VOCART PUB ROTATION (znana muzyka na żywo w klimatach pop/rock)
VOCART ROMANTIC SHOW (Walentynki i każda inna okazja ze spokojną Muzyką)
VOCART WEDDING PARTY SHOW (weselne hity parkietu z każdej epoki i z każdego stylu – możliwe opcje z disco polo oraz bez disco polo)

oraz sety tematyczne trwające od 20 do 120 minut (wyliczenie przykładowe – podobnych propozycji jest ponad 50):

BEATLES SHOW (utwory The Beatles)
CIECHOCINEK TRIBUTE (polskie i zagraniczne szlagiery dancingów nie tylko dla Pacjentów Uzdrowisk : ) )
CLUB ENERGY SHOW (klubowe nowości i klasyki do tańca, jako tło pokazów oraz jako koncert)
COLDPLAY SHOW (utwory zespołu Coldplay)
DEPECHE MODE SHOW (utwory Depeche Mode)
DISCO.PL SHOW (klimat polskiej muzyki dance / disco-polo – niekoniecznie kiczowaty)
DUETS SHOW (słynne duety oraz hity solowe przerobione na duet)
GREAT GATSBY SHOW (esencja swingu i electro + opcjonalny pokaz Fordanserów)
LATA 60-TE SHOW (utwory z lat 60-tych – do tańca i nie tylko)
LATA 70-TE SHOW (utwory z lat 70-tych – do tańca i nie tylko)
LATA 80-TE SHOW (utwory z lat 80-tych – do tańca i nie tylko)
LATA 90-TE SHOW (utwory z lat 90-tych – do tańca i nie tylko)
LENNY KRAVITZ SHOW (utwory Lenny’ego Kravitz’a)
METALLICA SHOW (utwory Metallica)
SMOOTH MOOD (tło bankietów, afterparty każdej Gali, muzyka na parkiet dostojnego Przyjęcia)
U2 SHOW (utwory U2)

ZESPÓŁ NA IMPREZĘ FIRMOWĄ

Imprezy firmowe to wydarzenia, w których VOCART chętnie bierze udział. Ważną zaletą VOCART jest pełne porozumienie z Organizatorem i szerokie możliwości techniczne, umożliwiające obsługę także atrakcji dodatkowych. Zespół proponuje także profesjonalnego Konferansjera i repertuar dopasowany do wizerunku Twojej Firmy. Połączenie wiedzy z zakresu socjologii Imprez, marketingu Wydarzeń oraz jakość naszych propozycji artystycznych, zapewnią trafiony Klimat i efekt wspominany z uznaniem przez Uczestników Twojego Event’u.

ZESPÓŁ NA WESELE

VOCART specjalizuje się również w oprawie muzycznej i technicznej przyjęć weselnych – gwarantujemy wysoką jakość obsługi i dobry ton zabawy oraz pełną elastyczność repertuarową (z disco-polo i rock włącznie). Jako Zespół na wesele zapewniamy indywidualne podejście, unikalne propozycje oraz profesjonalne prowadzenie wesela – doradzamy także Organizatorom Imprez, a w cenie naszych usług zawarta jest pomoc Wedding Plannera, a także DJ.

Skontaktujcie się z nami – przedstawimy Wam autorski scenariusz Wesela, ciekawe pomysły organizacyjne i dopasowany repertuar, które przekonują nawet ponad 80 Par Młodych Rocznie – oferujemy Wam także zero stresu : ) KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY ZOBACZYĆ PREZENTACJĘ OFERTY WESELNEJ VOCART

ZESPÓŁ MUZYCZNY WARSZAWA

VOCART Party Cover Band & DJ ma siedzibę w Warszawie, jednak świetnie czujemy się w dowolnej lokalizacji. Każdego roku odbywa się nawet ponad 100 wydarzeń z udziałem VOCART – zwiedziliśmy już setki miejsc w całej Polsce i Europie – chętnie przyjedziemy do Was : )

INFORMACJE O STRONIE

Usługi VOCART można także odnaleźć w Internecie pod hasłami uproszczonymi: zespol na impreze, zespol na event, oprawa muzyczna imprez, zespol warszawa, zespol polska, zespol live act, zespol na studniowke, muzyka na studniowke, zespol na wesele, oprawa muzyczna wesel, oprawa muzyczna studniowek, atrakcje na studniowke, live act na studniowke, organizacja imprez – Vocart Artists & Events to zastrzeżony znak towarowy, zarejestrowany w Urzędzie Patentowym RP. Strona Internetowa VOCART (www.vocart.eu) i jej treść jest chroniona prawem autorskim oraz stanowi własność Piotra Kulbickiego. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie i powielanie treści niniejszej strony do innych publikacji jest zabronione i wymaga pisemnej zgody właściciela – prosimy o udostępnianie treści wyłącznie poprzez bezpośredni link.