Cover Band 100% Live & Live Act Show

REPERTUAR ZESPOŁU     |    SKŁAD    |     ZAPYTAJ O OFERTĘ     |    TREŚĆ UMOWY 

VOCART TO KONCERTOWY COVER BAND
DJ / KONFERANSJER
HITY Z KAŻDEJ EPOKI I STYLU NA PARKIET

Nasz Zespół Muzyczny Cover wykonuje muzykę 100 % na żywo w 7 językach Świata. Oferujemy także unikalną na rynku opcję występów w formie koncertowego Live Act, gdzie ceniony duet wokalistów wykonuje koncert w formie klubowej z towarzyszeniem oryginalnego podkładu instrumentalnego o płytowej jakości zbliżonej do DJ’a i oryginalnego Wykonawcy – czy jest to możliwe? Sprawdź przykładowe nagranie niżej oraz nasze możliwości na YouTube DEMO i przekonaj się osobiście. Usługi Zespołu może uzupełniać nasz DJ i Konferansjer.

Zapewniamy zgrany skład utalentowanych Muzyków i świetne przygotowanie sceniczne, gwarantujące Wielkie Emocje nawet z małej Sceny – OSIĄGNIĘCIA NASZEGO SKŁADU MOŻESZ POZNAĆ TUTAJ (KLIKNIJ)efekt „WOW” jest dla nas osiągalny i potwierdzają to nasze REFERENCJE oraz liczba ponad 1.000 udanych i udokumentowanych Imprez.

Podczas współpracy z VOCART nie zauważycie żadnych uprzedzeń do gustów Uczestników zabawy na Parkiecie – w repertuarze koncertowym na Imprezy posiadamy ponad 900 hitów z każdej epoki i stylu, w tym:

☑ PONAD 350 HITÓW KLASYKI PARKIETU DISCO/DANCE Z LAT 60/70/80/90/00 ☑
☑ PONAD 100 HITÓW POLSKIEGO DANCINGU ☑
☑ PONAD 100 HITÓW Z OSTATNICH LAT ☑
☑ PONAD 100 HITÓW DISCO POLO ☑
☑ PONAD 150 HITÓW ROCK ☑
I INNE

Świetne efekty Imprez osiągamy uważnie słuchając potrzeb Organizatorów i reagując szybko na emocje Publiczności. Nasi Wokaliści śpiewają Muzykę nie tylko w języku polskim i angielskim, ale także hity w językach: hiszpańskim, portugalskim, włoskim, francuskim i rumuńskim. Nasz DJ oferuje jeszcze większe możliwości.

OPCJE DODATKOWE

Oferta VOCART na Imprezy zawiera również dodatkowe opcje artystyczne, w tym: składy akustyczne (od 2 do 6 osób), skład silent disco (duet lub zespół gra maksymalnie cicho a uczestnicy posiadają słuchawki), skład klubowy (specjalne wyposażenie i repertuar na klimatyczne lub ciasne sceny), rzadko spotykaną na scenie rozrywkowej opcję Kwartetu Smyczkowego z Wokalistą (KLIKNIJ TUTAJ I POZNAJ OFERTĘ KWARTETU) oraz wiele innych konfiguracji zależnych tylko od Twojej wyobraźni : )

KONTAKT
Piotr Kulbicki / +48 506 143 132 / vocart@vocart.eu

INFORMACJE O STRONIE

Usługi VOCART można także odnaleźć w Internecie pod hasłami uproszczonymi: zespol na impreze, zespol na event, oprawa muzyczna imprez, zespol warszawa, zespol polska, zespol live act, zespol na studniowke, muzyka na studniowke, zespol na wesele, oprawa muzyczna wesel, oprawa muzyczna studniowek, atrakcje na studniowke, live act na studniowke, organizacja imprez – Vocart Artists & Events to zastrzeżony znak towarowy, zarejestrowany w Urzędzie Patentowym RP. Strona Internetowa VOCART (www.vocart.eu) i jej treść jest chroniona prawem autorskim oraz stanowi własność Piotra Kulbickiego. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Kopiowanie i powielanie treści niniejszej strony do innych publikacji jest zabronione i wymaga pisemnej zgody właściciela – prosimy o udostępnianie treści wyłącznie poprzez bezpośredni link.